Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΜΗΝ αγχώνεστε παιδιά. Μέχρι τώρα συνδυάζεται το ότι εκεί που ρίχνει πολύ, έχει και χαμηλότερες Τ (αναλογικά πάντα)
Βριλήσσια λέει ξεπερνάει ήδη τη Μήδεια και εδώ δεν έχουμε ακόμα στρώσει ούτε πόντο στο δρόμο (στη μήδεια 30)
Λίγο υπομονή στις κεντροδυτικονότιες περιοχές! 
Πάντως Πεντέλη μεριά όπως βλέπουμε Βριλ/Γέρακα/πάτημα χαλ.  πραγματικά τεράστιες διαφορές!!!  Μπράβο παιδιά!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά, το γεγονός ότι στις 07:00 δεν χιόνιζε είχε ως αποτέλεσμα να βγουν χιλιάδες αμάξια στο δρόμο για να πάνε όλοι στη δουλειά τους .. δεν φαντάζεστε τι γίνεται έξω στους δρόμους!!! Είναι επικίνδυνα τα πράγματα!!!!

Βρίσκομαι στην Παλλήνη, τα λεωφορεία είναι από τον Σταυρό Αγίας Παρασκευής μέχρι την Ανθούσα παρκαρισμένα σε όλη τη Μαραθώνος!! Επικρατεί χάος! Κρατικοί μηχανισμοί απαράδεκτη, έπρεπε να κλείσουν όλα !!! 

Το χιόνι είναι απίστευτο, ρίχνει πάρα πολύ καμία σχέση με Μήδεια, χρόνια είχαμε να δούμε τέτοια κατάσταση!!! 

Προσοχή μεγάλη παιδιά!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως η περαιτέρω ενίσχυση του ΒΑ τις επόμενες ώρες μέχρι την νύχτα δεν ξέρω αν θα βοηθήσει τις Τ ακόμα και αν στα 850 πέσουμε λίγο...εδώ από -1.2 σε -0.4 και πιστεύω σε λίγη ώρα θα πάμε σε θετική...κατά τ αλλά όχι απλώς πάμε εξαιρετικά πάμε απίθανα μέχρι τώρα περίμενα 0-5cm και έχω 5πλασιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βριλησσια έχουμε περασει ήδη το στόχο που κάποιοι χάρτες έδειχναν για μέχρι το τέλος χαχα κλάμα. Ακούγονται και κάτι κεραυνιδια από πίσω 

image.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Michael είπε:

Ρε παιδιά τα άλλα δυτικά πως πάνε? Εδω τρελή μούφα πάντως μέχρι τώρα

Μονο δαφνι και δασος χαιδαριου εχει και στους δρομους 2-3 ποντους..εγω στα 130μ μονο αμαξια-ευκολες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Υμηττός οργιάζει δίνει πόνο μέχρι Γλυφάδα! Θέλω όμως καθολικό χιονιά και για τους υπόλοιπους, υπομονή για το απόγευμα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παιδια 24 χρονων νομιζα πως περυσι τα ειδα ολα.
πλεον τωρα ζω το πιο πυκνο και ραγδαιο χιονι της ζωης μου. ηδη φτασαμε τα 20εκ παντου... υπαρχει καποιος παλιοτερος να μας πει αν τα χιονια πριν το 98 ( που γεννηθηκα χααχαχ) ηταν τοσο ακραια;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, snowzz είπε:

Παιδια μη τρελαθουμε. Πουθενα δεν εχει ξεπερασει την Μηδεια μεχρι τωρα θα πω. 

ειναι στα ιδια επιπεδα ηδη και εχουμε ακομη λογικα 20-24 ωρες φαινομενων 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στη Νεα μακρη δεν σταματαει να χιονιζει...δεν περιμενα τετοιο πραγμα...ασταματητα απο τις 7 το πρωι...
Εχει πιασει γυρω στους 15 ποντους... εχω να δω τετοια ποιοτικα χαρακτηριστικα απο το 2008.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6-7 κεραυνίδια ως τώρα, το τελευταίο πολύ ισχυρό.....δεν υπάρχει αυτό σήμερα.....σε 5ώρες έχουμε φτάσει χαλαρά 25 πόντους, μπορεί και παραπάνω!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

στο κεντρο Αθηνας , στα στενα των εξαρχειων μονο στα αμαξια οτι υπαρχει παλευουμε με την ενταση και τις θερμοκρασιες .... θελει δουλεθα ακομη ελπιζουμε μετα τις 3

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, Michael said:

Ρε παιδιά τα άλλα δυτικά πως πάνε? Εδω τρελή μούφα πάντως μέχρι τώρα

Άνω Νεάπολη μόνο δέντρα και αυτοκίνητα. οι χάρτες μας δείχνουν άσχημα από χθες και ακόμα χειρότερα τώρα σε ότι αφορά χιονόστρωση αλλά τα παιδιά εδώ ήταν σίγουροι ότι θα ρίξει παντού. Ελπίζω προς το βράδυ να δούμε κάτι και εμείς.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...