Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν είναι δυνατόν αυτό που συμβαίνει. 

Έχει στρώσει γλυφαδα και συνταγμα. 

Και εδώ Ίλιον τίποτα. Ουτε νιφαδα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δε το έχω ξαναζήσει αυτό, χιονοκαταογιδα Μαρούσι, όλο το Αιγαίο πάνω στο λεκανοπέδιο. Τι ζούμε ρε στην Αττικα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, billipiros12 said:

Δεν είναι δυνατόν αυτό που συμβαίνει. 

Έχει στρώσει γλυφαδα και συνταγμα. 

Και εδώ Ίλιον τίποτα. Ουτε νιφαδα

Θα επεκταθεί και δυτικότερα όσο το επιφανειακό χαμηλό πάει νοτιότερα λογικά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν υπάρχει ταβάνι σε αυτή την κακοκαιρία. Τι να πω. Απίστευτες καταστάσεις ζούμε εδώ Ηλιουπολη. Τρομερή ένταση με -0,3c

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, ΧΕΛΜΟΣ said:

Αδιανόητη ένταση .....τρομακτικό .....ίσως ότι καλύτερο έχω δει στην Αθήνα στη ζωή μου

Στο είπα στο στέλνω. 😇

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το έπος των επών με κεραυνούς ανά 1 λεπτό...μόλις τώρα μέτρησα 24 δρόμο 28 ευαίσθητες επιφάνειες και ρίχνει τα ανώτερα του...εδώ έπιασα και τον κεραυνό στην λεωφόρο Γέρακα που  περνάει το εκχιονιστικο και έχει 5 πόντους σε μία ώρα που ξαναπερναει....Γέρακα σαν ποιότητα ανώτερο Μήδειας καιαλλον σε εκατοστά μέχρι το τέλος

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σχετικά αδικημένοι στην Κηφισιά... σε σχέση με αυτά που γράφετε... χαζορίχνει, είχαμε και μία βροντή πριν από λίγο... για να δούμε... σέρνεται λίγο το φόρουμ ή είναι η ιδέα μου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για εμάς τους δυτικούς στους χιονιαδες πάντα υπάρχει κάποιος που αδικείται. Πέρσι κατά ένα μέρος ειμασταν εμείς έτυχε και φέτος να αδικηθουμε. Συμβαίνουν αυτά παιδια. Δεν πειράζει θα έρθει και η σειρά μας υγεία να έχουμε. Ας ευχαριστήσουμε το χιονακι που πέφτει και του χρόνου με υγεία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κι εδώ Μεταμόρφωση ξεκινήσαμε πολύ καλά μέχρι τις 10.00 και από εκεί και πέρα ρίχνει μεν, αλλά όχι τρελά πράγματα - απλά συντηρείται η καλή χιονόστρωση λόγω και της αρνητικής Τ. Αναμένουμε τα καλύτερα από εδώ και πέρα και προφανώς για εδώ είμαστε πολύ κάτω από οποιονδήποτε προηγούμενο χιονιά, ακόμα και από το 2019 τολμώ να πω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...