Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 minutes ago, dionisis00 said:

Πευκολυκοβρυση είμαι τώρα ειρήνης ύψος Μαξ, δεν τα χουμε πάει καλά συντοπίτη... Τα πεζοδρόμια είναι καθαρά τουλάχιστον στον κεντρικό. Έχει εμμονή ο καιρός ανατολικα της Κηφισίας. Η χιονόπτωση είναι καλή αλλά η νιφάδα πολύ λεπτή σε σχέση με τα βίντεο των παιδιών από Αγία. Ελπίζω να το στρίψει σε λίγο... δυτικά 😛

εγω μενω προς ΚΑΤ, απο τη μερια της Πευκης - τα στενα ειναι φουλ δρομοι τα παντα ολα, αλλα σιγουρα οχι οπως τα μερη που ειπες.. ελπιζουμε να δουμε φως και στο τελος να γινουμε ολοι σοφοτεροι για τα μελλουμενα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 minutes ago, CATHA said:

Σχετικά αδικημένοι στην Κηφισιά... σε σχέση με αυτά που γράφετε... χαζορίχνει, είχαμε και μία βροντή πριν από λίγο... για να δούμε... σέρνεται λίγο το φόρουμ ή είναι η ιδέα μου...

Αλήθεια; Εδώ γίνεται χαμός 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κεραυνιδια πάνω από την Κεντρική Εύβοια.  Θάψιμο ανελέητο με χιονοθυελλα και ορατότητα κάτω από 100 μέτρα. Whiteout κανονικο!!!! Σκοτιδιασε ο τοπος!!!! Πιάσαμε το 40αρι και συνεχιζουμε....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Giannis.snow είπε:

Ε όχι και χαζό ρίχνει .. εδώ κοντεύουμε 30 πόντους σύνορα ερυθραια με κηφισια και ρίχνει φοβερά τώρα …

30 πόντους ούτε για πλάκα και η ένταση του χιονιού είναι από μέτρια έως πολύ μέτρια και εγώ μένω κέντρο Ερυθραίας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πωπω τι κεραυνίδια!!τι ραγδαιότητα!!απορω οταν λεμε οτι περιμένουμε επιδεινωση τις επομενες ωρες τι θα δουμε!!!!Στα λιγο ανηφορικα στενα αρχιζει να δυσκολευει ακομα και με αλυσίδες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κλαιωωωω από χαρά 

Πρωτοφανής ένταση χιονόπτωσης 

25 εκατοστά και ρίχνει παπλώματα με μηδέν ορατότητα 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν σε Σαλαμίνα και ΒΔτερα ο ορίζοντας έχει χαθεί.Οποιον καταπιεί αυτό στα δυτικα πολύ πιθανών να ασπρίσει σε χρόνο dt.

IMG_20220124_140217.thumb.jpg.a65cc790172b2146757638f65ffc79a8.jpg

Και ένα βιντεάκι από φίλο μου στην Άνω Ηλιούπολη στον τελευταίο δρόμο στη Σοφοκλέους.

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, snowgiann said:

Σύνταγμα ασπρίζει....τρομερή χιονόπτωση πολύ ανώτερη απο ζουγκλοκάμερα....

Έχει γίνει κάτι ανάλογο σε κάποιον από τους χιονιάδες 1991-1992 όπου οι μπούκες γίνονταν με πολύ ανατολική συνιστώσα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κεντρο αμπελοκηπους γκυζι κτλ επιτελους δινει πολυ καλα εδω και ενα μισαωρο,,,,επιασε τα στενα στους γυρω δρομους επιτελους παμεεε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, geod είπε:

εγω μενω προς ΚΑΤ, απο τη μερια της Πευκης - τα στενα ειναι φουλ δρομοι τα παντα ολα, αλλα σιγουρα οχι οπως τα μερη που ειπες.. ελπιζουμε να δουμε φως και στο τελος να γινουμε ολοι σοφοτεροι για τα μελλουμενα 

Μένεις στην Πίνδου κοντά;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η Ελπιδα (Αν ερθει) απο τα μέρη μας (Πειραια - Κερατσίνι- Κορυδαλλό-Χαιδαρι-Περιστερι) θα πεθάνει τελευταία (χαχα)

Αναμένουμε στο ακουστικό μας έστω και τον ήχο απο μια βροντή

Επεξεργάστηκε από Inkas
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...