Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χιονοκουρτινες στο λεκανοπεδιο των ιωαννινων με λιγες αερομεταφερομενες νιφαδες σε εμενα πριν λιγο βορεια της λιμνης των ιωαννινων.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρεύμα τέλος παίδες όπως σας χαιρετώ προς το παρόν . Δύο φωτο με την εκκίνηση και που βρισκόμαστε. 

20220124_063518.jpg

20220124_142100.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα νοτια πηγαινουν για τον μεγσλυτερο χιονια της ιστοριας τους και μερα μεσημερι

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επειδη διαβάζω ότι να ναι!!!Ναι για τον Άλιμο είναι ιστορικότατος αλλά στα βπ έχουμε πολυ περισσότερο χιόνι!!!Παμε για τον μεγάλο παναττικό!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εξάρσεις τώρα δεν χρησιμεύουν Πειραιάς έχει 1.4 πώς να στρώσει;

Επεξεργάστηκε από Snowaddict
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, kostasmarousi13 είπε:

Επειδη διαβάζω ότι να ναι!!!Ναι για τον Άλιμο είναι ιστορικότατος αλλά στα βπ έχουμε πολυ περισσότερο χιόνι!!!Παμε για τον μεγάλο παναττικό!!!

Δεν αναφέρομαι σ εσένα los!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Θαβομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Τι είναι αυτό ρε φίλε.θα ξεπεράσουμε τη Μήδεια για πλάκα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΑΑΔΙΑΝΟΗΤΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ 2ΩΡΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ....

για μενα ισοφαρισε Μηδεια ηδη αοτο πρωτο 6ωρο και εχουμε αλλες 30 ωρες !!!!!

Παμε.για μετρο δεννειναι υπερβολη ριχνει ακαταπαυστα νοφαδες τερατα χωρις αερα....

20-25 ποντους παντου και συνεχιζει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, aristal είπε:

30 πόντους ούτε για πλάκα και η ένταση του χιονιού είναι από μέτρια έως πολύ μέτρια και εγώ μένω κέντρο Ερυθραίας 

Δεν υπάρχει λόγος για αντιπαράθεση προφανώς το χαιρόμαστε ότι και αν είναι . 
Η χιονόπτωση για τα δικά μου μάτια είναι πυκνή , η ποιότητα της νιφάδας δεν συγκρίνεται έως τωρα με άλλους χιονιάδες , τωρα ως αναφορά το ύψος τους χιονιού σε ενα τράπεζι που πάντα το έχω σαν μέτρο σύγκρισης έχει πάνω από 25 πόντους τωρα στον δρόμο δεν ξέρω ποσό είναι ακριβώς . Στην Μήδεια πάντως είχαμε στο τέλος της κακοκαιρίας 40-50 πόντους εγώ πιστεύω θα την περάσουμε . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, kostasmarousi13 said:

Επειδη διαβάζω ότι να ναι!!!Ναι για τον Άλιμο είναι ιστορικότατος αλλά στα βπ έχουμε πολυ περισσότερο χιόνι!!!Παμε για τον μεγάλο παναττικό!!!

εννοειται bro μου, για μας τα 15 cm σε δρομους ειναι ιστορια! αντιστοιχα τα βορεια λογικα θα πρεπει να παιζουν 35+ 

παμε να το φερουμε δυτικοτερα για ολους!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ετοιμάζονται να σπάσουν τα κλαδιά από τα δέντρα....μεγάλο χιόνι.....με χιονοκαταιγίδες και δεν συμμαζεύεται.....πλησιάζουμε 35 πόντους.....τα μπαλκόνια έχουν γεμίσει χιόνι, δεν μπορεις να βγεις ευκολα εξω.....μπάαααααμμμμμμμ.....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ζωγραφου πιστευω τα μεσανυχτα θα πλησιαζουμε το 2002 με αυτο τον ρυθμο αυριο πρωι θα γραφτει χιονοιστορια για την περιοχη μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...