Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Κεραυνος ακριβως πανω μας.Ειναι αδιανοητο αυτο που συμβαινει

Μόνο εγώ μπορώ να σε καταλάβω, όντας από την πολεμική στις καταιγίδες Χόχλια.....είναι τρομακτικό και απόκοσμο!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά σίγουρα δεν είναι φυσιολογική η κατάσταση. Ακραία σύγκλιση. Τρώμε συνεχόμενα 8 ώρες ακραίο χιόνι. Ούτε η Σαμαρίνα τέτοια εμμονή. Απίστευτο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παλλήνη, Γέρακας, Ανθούσα ρίχνει το περισσότερο χιόνι που έχω δει και μένω εδώ από το 1999... είναι απίστευτο πραγματικά, δεν έχει σταματήσει δευτερόλεπτο με απίστευτη ραγδαιότητα !! 

Δε ξέρω από πόντους τι γίνεται αλλά θα ενημερώσω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχίζεται η Στούπα Κορυδαλλό έχει πιασει στον δρόμο στα ψηλά του,να ετοιμάζονται τα χαμηλότερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τέτοια ένταση ποτέ ξανά, ποτέ όμως εδώ χωρίς πλάκα...γύρω στους 42 στις εύκολες επιφάνειες χοντρικά 1 ώρα και 5 πόντοι 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, kopriniotis είπε:

Που εισαι εσυ φιλε στο Χαιδαρι?Εγω ειμαι πισω απο τον Βασιλόπουλου στο αττικο διπλα.

Κουνελια πισω απ τον προφητη ηλια..130 υψομετρο..αναμεσα σε προφητη ηλια κ δαφνι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

@GEORGE SNOWMAN τι γινεται εκει; γιατι ειναι οντως επικινδυνα τα φαινομενα πλεον

Φιλε δεν το εχω ξαναζησει.Ουτε εδω,ουτε στον παρανασσο που εμενα σεζον για χρονια.Χωρις υπερβολη.Δεν το εχω ξαναζησει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παντως για τα εξαρχεια αυτο που συμβαινει ειναι συγκρισιμο, όσον αφορα στα φαινομενα και το στρωσιμο, μονο με 2002

οσον αφορα την επικνδυνοτητα  θα εχουμε το γενικο απολογισμο μετα το τελος της

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, weatherforattica είπε:

20 πόντοι στρωμένο είναι μέσα στη φαντασία μου εδώ...😅🏻

Η δική μου φαντασία σε ξεπερνάει... 30 εκατοστά χιονιού... Ότι και να πω για την χιονοδιώκτρια Νίκαια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, snowgiann said:

ΠΩΠΩΠΩ μου θυμιζει νορθ αμερικαν μπλιζαρντ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κυριολεκτικά μόνο τα ορεινά της Πίνδου είχα ικανά να βάλουν 30-40 πόντους σε ένα 8ωρο. Άντε και οι υπερδυνάμεις της Βόρειας Ελλάδας. Αυτό που γίνεται είναι ακραίο. Το 2002 χιόνιζε 3 μέρες για να βάλει 50 πόντους. Πτώσεις τάσης πάντως.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...