Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πτώση τάσης ρευματος κι εσβησαν τηλεοραση και λοιπές συσκευές.....την ιδια ωρα ειχε κεραυνικη δραστηριοτητα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, periklis said:

Το θεμα ειναι οτι η δορυφορικη συνεχιζει και μπουκωνει...

Χωρις ελεος

-40 είναι αυτά. Ξερνάει παιδιά ο ουρανός, σαρωτικό. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχουμε δρομο ακομα,βαζουμε κ αλλους ποντους εδω κατω

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κοιτάω απ' το παράθυρο....δε νύχτωσε ποτέ από το λευκό που επικρατεί....νομίζω ότι είμαι στο Τοροντο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μολις έσπασε κλαδί μπροστά από το μπαλκόνι μου, ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 minutes ago, sakis13 said:

Τα ξεπερναμε ολα στην Καλλιθεα...

Μου φαίνεται πως το 2008 είχε λίγο περισσότερο. Καλλιθέα έμενα τότε, στο ύψος του MediaMarkt. Γενικά παρατηρώ πως η παραλιακή ζώνη δυσκολεύεται αρκετά λόγω θερμοκρασιών. Οι διαφορές με Ζωγράφου αλλά ακόμα και με Σύνταγμα είναι πολύ μεγάλες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΩ ΤΟΥΣ ΝΟΤΙΟΤΕΡΟΥΣ. ΑΠΟΦΥΓΕΤΕ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗ. ΤΙ ΠΡΑΓΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ. ΟΥΡΛΙΑΖΩ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowstorm είπε:

ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΩ ΤΟΥΣ ΝΟΤΙΟΤΕΡΟΥΣ. ΑΠΟΦΥΓΕΤΕ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗ. ΤΙ ΠΡΑΓΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ. ΟΥΡΛΙΑΖΩ.

ωχ.... δεν θα ανοιγουν οι πορτες αυριο στα σπιτια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, parismlsp είπε:

Παιδιά πόσο ακόμα λέτε να συνεχίσει;; Όλο το βράδυ;; Εδώ Βύρωνα θαφτηκαμε ♥️

Ο αρνιακος είπε οτι μέχρι τις 2 το πρωι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εμπωνας πριν λίγο στα 430 μέτρα της Ρόδου. Χιόνι κάργα από ό,τι μαθαίνω. Οι φωτος της και Σταματίας Ορφανού 

εΜΠΩΝΑ-2.jpg

εΜΠΩΝΑ-3.jpg

Επεξεργάστηκε από brainstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαιδαρακι 4-5 ποντακια στο δρομο..12-14 στ αυτοκινητα και καμια 20αρια στα δεντρα..

Ωραιοτατατατατα

 

20220124_185925.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20220124_185301.thumb.jpg.6cbfea679f275f27b47ff82ff13abb9e.jpg20220124_185232.thumb.jpg.c8df586ea053d4b9d38538d1c7c9d11f.jpg Εχει βαλει πλεον κανα 25ποντο στις ευκολες επιφανειες. Απο το 2004 ειχα να δω στην περιοχη μου τετοιο στρωσιμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ουτε η Σιβηρια δεν εχει δει τετοιο χιονι σε ποσοτητα!!!!! ΧΑΟΣ ΚΟΛΑΣΗ ΚΑΙ ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΕΔΩ ΚΗΦΙΣΙΑ!!!! 80cm!!!! Υπαρχουν πολυ σοβαρα προβληματα, ευχομαι καλη δυναμη στους συνανθρωπους μας!!! Μακαρι να φτασει γρηγορα βοηθεια σε ολους !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για την Αγία Παρασκευή μένει να καταρριφθεί μόνο το 2002. Το έχουμε ως το μεσημέρι αύριο; 😇

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξανάρχισε Χαλκίδα. Όχι τίποτα ιδιαίτερο, αλλά πλέον πολύ καλή η ποιότητα. Έτσι και κάνει ένα τρίωρο καλό βάζει 20 ποντακια για πλάκα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...