Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διακοπή ρεύματος μόλις σε Αγία Παρασκευή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, teo_73 είπε:

Βγήκα 10λεπτη βολτουλα μέσα στον πανικό που γίνεται.Εβγαλα και μια φωτό με τη χιονοστρωση πάνω στα αυτοκίνητα.Ποντους δε μέτρησα.

ΖΟΥΜΕ ΕΠΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣIMG_20220124_191835.thumb.jpg.207c80ba838a68442fdd631bf967c8ec.jpg

 

Αν το συνεχίσει ως το πρωί,που μάλλον θα συνεχίσει,πάμε να φτάσουμε το 2008 Τεό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδια ! Σε εμενα ριχνει συνεχομενα αλλα δεν ειναι νιφαδες . Ειναι σαν φελιζολ τριμενο .Στρωνει παρολα αυτα ! Ποια ειναι η αιτια που το χιονι εχει τετοια μορφη;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Αν το συνεχίσει ως το πρωί,που μάλλον θα συνεχίσει,πάμε να φτάσουμε το 2008 Τεό.

Πατριδα;;; Τοση αισιοδοξια;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ιστορικές εικόνες από το Σύνταγμα πραγματικά . Ανατολική Αττική φαίνεται να έχει βάλει πολύ χιόνι! Εντάξει, υπάρχουν υπερβολές αλλά δεν αλλάζει το γεγονός ότι μιλάμε για ιστορικό χιονιά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μαθαίνω ότι χιονίζει- μετά από πολλά χρόνια- στη Σύμη. Στην πόλη της Ρόδου βρέχει με 5 βαθμούς και οπως είπα σε προηγούμενο post χιονίζει πολύ καλά σε χωριά από τα 300 μέτρα και πάνω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, oldboy332 είπε:

Ιστορικές εικόνες από το Σύνταγμα πραγματικά . Ανατολική Αττική φαίνεται να έχει βάλει πολύ χιόνι! Εντάξει, υπάρχουν υπερβολές αλλά δεν αλλάζει το γεγονός ότι μιλάμε για ιστορικό χιονιά. 

παντως ηλιουπολη δεν κανε υπερβολες οταν λεω οτι εχουμε φτασει μισο μετρο κατα τοπους στα ψηλα.
μεχρι τις ροδες των αυτοκινητων εχει φτασει και κοντευουν να καλυφθουν ολοκληρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχω θεμα με το internet παιδια χωρις υπερβολες σε πολλα σημεια εδω πανω απο την Γεω.Λυρα προς νεα Ερυθραια κατευθυνση σε ανοιχτο οικοπεδο που ειμαστε εχει 80cm!! Θα ανεβασω εικονα μολις μπορεσω 60++ μεσο ορο σιγουρα!!! Τεραστια προσοχη!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

57 minutes ago, Volos said:

αδιανοητα προβληματα στην αττικη οδο εχει εγκλωβιστει ενα σωρο κοσμος χωρις νερο φαγητο μεσα στο κρυο. Ακραια πραγματα ολα λαθος

 Aν γίνει καμία στραβή μπορεί να έχουμε και θύματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Αν το συνεχίσει ως το πρωί,που μάλλον θα συνεχίσει,πάμε να φτάσουμε το 2008 Τεό.

Γιωργο αυτό πιστεύω και εγώ.Εαν ήταν η t λίγο χαμηλότερη ρε γμτ.

Mε 0.7c σταθερά εχει μπει κάνα 10ποντο ρε φίλε.

Φαντάσου τώρα με αρνητική... Και έτσι μαγεία είναι.Δε χορταινεται πραγματικά 😍

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 Μπραβο μαγκες μου θυμισατε την Αριαδνη που ηταν ιστορικη για την περιοχη μου οχι μονο για τους ποντους ( 40εκ. ) αλλα και για την ενταση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...