Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η απόδειξη της ραδιοβολησης είναι ότι όσο καλά γεωδυναμικα και να έχει σε συνδυασμό με φαινόμενα, χρειάζεται ένα -9.5 και κατω ο νομος για να έχει ικανές θερμοκρασίες μέχρι το κυμα σε όλους και να μην παλεύουμε με θετικές και χάνονται εκατοστά παρουσία ΒΑ ανέμου...βέβαια σε εξάρσεις μπορεί και το -8 να είναι αρκετό ως κύμα με ΒΑ άνεμο αλλά μιλάω αν δεν θέλουμε να ζοριζεται κανείς...βασική προϋπόθεση να έχει και καλά χαρακτηριστικά μαζί με -9.5 και κάτω για κάτι ιστορικο παντού

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Snow Runner είπε:

Ααα πολύ μακριά είμαστε… 100 μέτρα… 🙂 φαντάζομαι ούτε εσείς έχετε ρεύμα…

Έχουμε κανονικά ρεύμα... ακόμα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ξανα μανα ριχνει αρκετα...
εγω ειμαι παραπανω απο ικανοποιημενος φυσικα. ας ριξει μισο μετρο και στα δυτικα τωρα να ειμαστε ολοι πληρεις. 
επισης συγχαρητηρια που το φορουμ δεν επεσε και παρολο την επισκεψιμοτητα, συνεχιζε να λειτουργει ομαλα. ( περα απο το οτι κολλαγε λιγακι μερικες φορες που ειναι φυσιολογικο). ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τ

4 minutes ago, sotos*snow said:

Ποια εγγόνια ρε Γιώργο....σε λίγες μέρες θα το ξαναζήσετε...........................

Κλαίω, όντως ο τζίφος ξαναφέρνει την άλλη Τρίτη, αλλά αυτό το έπος το σημερινό δεν νομίζω ότι θα το ξαναζήσουμε σύντομα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θρακομακεδόνες έχουμε φτάσει το μισό μέτρο. Μαγικά πράγματα σήμερα. Τα είδαμε όλα. Ήμουν την περισσότερη μέρα έξω. Χαίρομαι πιο πολύ για τις μαγικες εικόνες από Κέντρο και κάτω.  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Bakounin είπε:

Θρακομακεδόνες έχουμε φτάσει το μισό μέτρο. Μαγικά πράγματα σήμερα. Τα είδαμε όλα. Ήμουν την περισσότερη μέρα έξω. Χαίρομαι πιο πολύ για τις μαγικες εικόνες από Κέντρο και κάτω.  

αρα και η παρνηθα γυρω τα πηγε καλα. υμηττος παρνηθα χερακι χερακι πηγαν τελικα. σπανιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπραβο παιδες. Πολυ ωραιο χιονι. Ακρως εντυπωσιακο. Απ οσες σελιδες ειδα τις φωτογραφίες  ηταν απιστευτα αυτα τα πραγματα που ειδα. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάρνηθα (δεν λέω για Θρακομακεδόνες που είναι πάνω στο βουνό στα 400) τα πήγαν αρκετά καλά. Όχι εξαιρετικά. Αρκετά καλά όμως! Πλησιάσαμε Μήδεια αλλά δεν τη φτάσαμε. Αλλά ας περιμένουμε μέχρι αύριο γιατί ίσως κάνει το γνωστό φινάλε με τίποτα καναπέδες για κάποιο διάστημα με άπνοια και βάλει κι άλλο. Φυσικά δεν φτάσαμε 2008 ούτε 2004 και 2006. Αλλά ένα 30 ποντο σε εύκολες επιφάνειες εδώ στα 200μ το πιάσαμε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δαφνη με τους 30 ποντους ειναι το καλυτερο χιονι τουλαχιστον μετα απο το 2002 

το 2002 δε ξερω και δε θυμαμαι τι εριξε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...