Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωρα για αναπαυλα..Κλεινουν τα ματια..15-20 ποντοι σε ευκολες επιφανειες και 10 ποντοι στο δρομο..Ο απολογισμος για Καλλιθεα..

Σιγουρα θα βαλει κι αλλα ποντακια μεσα στη νυχτα..Η ανοδος ειναι προσκαιρη..

Και κλεινω απο την γειτονικη Νεα Σμυρνη...Απο τον Αρη Εμβολιαδη..Καλο βραδυ..

272140946_4728618997192332_4258852044374837836_n.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, Ζερίκιος είπε:

Εδώ αντίστοιχα, στα χαμηλά του ΠατησιοΚύψελου (100μ) στα επίπεδα της Μήδειας θα έλεγα, 15-20cm. Στα 150μ του γήπεδου στο λόφο Ελικώνος θα ναι +5cm παραπάνω. Μας πρόδωσε η θερμοκρασία έως αργά το μεσημέρι. Το μόνιμο πρόβλημα.

σίγουρα κ πάντα η Τ παιζει ρόλο αλλά σήμερα έπαιξε κ ρόλο το ότι το πρωτο σημαντικό 6ωρο δεν είχαμε την ποιότητα γενικότερα της χιονόπτωσης της Μήδειας. Η Μήδεια είναι νομίζω ιστορική από μόνη της μιας και πιάσαμε με θετικές πάντα Τ από 0,5 ως 2  , τους 22 δρόμο εδώ και 28 ταράτσα.
Για να δούμε η νυχτιά τι έχει να δώσει κ να προσθέσει ώστε η σωστή σούμα να γίνει αύριο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, geod είπε:

☘️☘️☘️εκεί που έχω Χιονιστει εγώ ☘️☘️☘️

216DDF27-94D9-4B32-8B64-BE9119CFD173.jpeg

Σωστόοοοος!!!😀

Επεξεργάστηκε από gakhun
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, gakhun said:

Πολύ δυνατό αέρα έχει εδώ και λίγα λεπτά. Πάμε άραγε για επόμενο γύρο;

 

Χρειάζομαι κολιριο κοιτάω από το παράθυρο επίμονα έχει στεγνώσει το μάτι μου. Στην αναμονή. 

🤣🤣🤣

Δεν το πιστεύω αυτό που έχει ρίξει πάντως. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 minutes ago, ΝΕΦΟΣΚΕΠΗΣ said:

σίγουρα κ πάντα η Τ παιζει ρόλο αλλά σήμερα έπαιξε κ ρόλο το ότι το πρωτο σημαντικό 6ωρο δεν είχαμε την ποιότητα γενικότερα της χιονόπτωσης της Μήδειας. Η Μήδεια είναι νομίζω ιστορική από μόνη της μιας και πιάσαμε με θετικές πάντα Τ από 0,5 ως 2  , τους 22 δρόμο εδώ και 28 ταράτσα.
Για να δούμε η νυχτιά τι έχει να δώσει κ να προσθέσει ώστε η σωστή σούμα να γίνει αύριο!

Γείτονες εγώ που μένω στον λόφο έχω να πω ότι η Μήδεια δεν συγκρίνεται με το σημερινό.. Κλασεις ανώτερο μέχρι στιγμής κ έχουμε κ συνέχεια.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εμείς οι δυτικάριοι  ήμασταν οι άτυχοι αυτού του χιονιά. Χαίρομαι όμως για τις φωτογραφίες όλου του νομού και με τη χαρά των παιδιών όλων. Αγάπη μας το χιόνι !!!! Περιμένουμε το επόμενο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει κοπεί το ρεύμα στο Διόνυσο από τις 18.30 εδώ

Νομίζω πάμε για παύση ολική μέχρι ξημερώματα. Δεν ξέρω η σατ φαίνεται καλή αλλά δεν ρίχνει κάτι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πριν καμμιά ωρίτσα στο Ναύπλιο! Μπορεί να μην το έστρωσε αλλά τουλάχιστον μια έξαρση ικανοποιητική την έκανε, να πάρουμε τη τζούρα μας!

IMG_20220125_003931.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, baroutaki είπε:

Εμείς οι δυτικάριοι  ήμασταν οι άτυχοι αυτού του χιονιά. Χαίρομαι όμως για τις φωτογραφίες όλου του νομού και με τη χαρά των παιδιών όλων. Αγάπη μας το χιόνι !!!! Περιμένουμε το επόμενο!!!

Εντάξει μια χαρά τα πήγαμε. Και μόνο που είχαμε χιονόστρωση ολική δυο φορές μέσα σε έναν χρόνο είναι από μόνο του ιστορικό. Βέβαια σχεδόν πάντα βγαίνουμε οι "αδικημένοι" σε σχέση με το ανατολικό λεκανοπέδιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, gakhun είπε:

Πολύ δυνατό αέρα έχει εδώ και λίγα λεπτά. Πάμε άραγε για επόμενο γύρο;

 

Χιονοθύελλα!!!

 

Επεξεργάστηκε από gakhun
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...