Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενώ είχε σταματήσει το μεσημέρι κ για αρκετές ώρες από τις 7 περίπου ρίχνει ξανά κ τη τελευταία ώρα με μεγάλη ένταση 25 με 30 cm το χιόνι κ όσο βάλει κι απόψε στα 600 μέτρα σίγουρα πλησιάζει τους 50 cm

20220125_223138.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Αυτό το χιόνι στο κέντρο έχει ξαναπεσει τόσο πολύ?  

Ναι φιλαρακι..Το 2008...Δεν ξεπεραστηκε επομενως..Τοτε στα πετραλωνα ειχα βαλει 20 ποντους στο δρομο...Η Καλλιθεα και το κεντρο ξεπερασαν την Μηδεια αλλα οχι το 2008..Με βαση τουλαχιστον αυτα που ειδα στις γειτονιες και στις φωτο...

Αθηνα κεντρο...Χθες..

akropoli-hionia2_2.jpg

dionysioy-aeropagitoy-hionia_2.jpg

syntagma.jpg

syntagma-hionia.jpg

plaka-hionia_3.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι άλλοι δίπλα κάνουν αποτίμηση, εδώ όμως η κακοκαιρία εξελίσσεται ραγδαία! Πάνω από 30 νιφάδες έχω μετρήσει τα τελευταία 9 λεπτά! Θαψαρ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, menidi είπε:

Οι άλλοι δίπλα κάνουν αποτίμηση, εδώ όμως η κακοκαιρία εξελίσσεται ραγδαία! Πάνω από 30 νιφάδες έχω μετρήσει τα τελευταία 9 λεπτά! Θαψαρ!!!

Και χαλάει τις αρνητικές αφού εδώ δεν θα δούμε τίποτα. Τζάμπα η συννεφιά κατάλαβες; 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μπηκαμε στην 3η μερα με παρα πολυ χιονι ακομα παντου... εχουν μεινει περιπου 20-25 εκ παντου. μονο κεντρικοι λεωφοροι καθαροι στη μεση του δρομου λογω εκχιονιστικων...
 δεν μπορω να το πιστεψω οτι θα παμε για 4 μερες σερι ολικης χιονοστρωσης!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Οι άλλοι δίπλα κάνουν αποτίμηση, εδώ όμως η κακοκαιρία εξελίσσεται ραγδαία! Πάνω από 30 νιφάδες έχω μετρήσει τα τελευταία 9 λεπτά! Θαψαρ!!!

εχω κολλησει το ματι στο τζαμι και δεν μπορω να δω ουτε μια, αν με δει κανενας γειτονας θα πει τι κανει αυτος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το παντέρμο που λέμε  εδώ  σαν αφρός ξυρίσματος είναι ωραίες φώτο κι από Αθήνα να βλέπω δρόμους που τους έχω περπατήσει με τόσο χιόνι καλό  βράδυ 

20220126_001347.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονίζει στο χωριό της Σέττας.....

Μια νεφική μάζα από το Αιγαίο, δείχνει να έρχεται καραμπάμ πάνω μας.....πιθανόν να έχει νιφάδες....να δούμε πόσες!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Στα ίδια μέρη με λίγες ώρες διάφορα 

IMG_20220124_133220.jpg

IMG_20220124_231719.jpg

IMG_20220124_105728.jpg

IMG_20220124_192332.jpg

Ζωγραφαρα ρε δυναμη....γραψαμε ιστορια καταπληκτικες συγκριτικες φωτο....12 ωρες χιονοθυελλας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο ουρανος ΔΕΝ λεει να ανοιξει οριστικα....διαφορα νεφικα μπαινουν πανω απο Πεντελη Υμηττο που χιονισμενα αστραφτουν λες και ζουμε.στις Αλπεις....

Μαγικη βραδια απολυτη ησυχια δυστυχως το χιονι εχει ΤΣΙΜΕΝΤΩΣΕΙ και πολυ φοβαμαι για αρκετα ατυχηματα αυριο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...