Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περιστέρι έχει κόψει τελείως πλέον δεν ξέρω αν θα έχουμε συνέχεια! Οι καλύτερες εικόνες που έχω δει από τα παιδιά όλα! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snowstorm είπε:

Την άνοδο της θερμοκρασίας την έδινε σε κάποια φάση το 06αρι του GFS με άνοδο στα επίπεδα παγοποιησης. Κι εδώ εξασθένησαν τα φαινόμενα. Να δούμε αν θα έχουμε άλλη μπούκα. 

Αν;;;;;χαχααχα....θα το λες στα εγγονια σου αδερφε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, SNOWFLAKE 1.8 είπε:

Όλα έχουν ξεπεραστεί πλέον,μόνο για 2002 δεν ξέρω που βρισκόμουν φαντάρος στην Λήμνο!Εκεί φυσικά είδα 2 χιονιαδες μέσα στο Δεκέμβρη του 2001 του μισού μέτρου+

Έχω μέτρηση μόνο ταράτσας 33-35 πόντους του 2002
πριν 1.5 ωρα είχα ταράτσα 32!!!
νομίζω πως είτε τώρα είτε σε μια ωρα έχει καταρριφθεί το 2002!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
και δεν εχω προλάβει να δω προβλέψεις . αλλά αν συνεχίσει έτσι , εστω και on-off ως πρωί τοτε θα σπάσουμε και το 87!!!!!!!!!!!!!

Επεξεργάστηκε από ΝΕΦΟΣΚΕΠΗΣ
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Οπως παντα,θα υπαρξει το τελειωτικο χτυπημα ομως με πορτοκαλια.Οποτε υπολογιζε αλλο ενα 15ποντο...🤣🤣

Η μεγαλύτερη ένταση 12ωρου του αιώνα εδώ Γέρακα απ' τις 8:15 μέχρι πριν μισή ώρα...αυτή και η Μήδεια σε εντάσεις είναι έπη αλλά απέχουν πλέον η τωρινή είναι καλύτερη μακράν εδώ...οι άλλες ήταν πολυήμερες με πολύ κρύο και πιο ομαλά κατανεμημενα τα εκατοστά μέσα στις μερες...το έπος του έπους το σημερινό..αν βάλει αλλά 15 θα είναι το μεγαλύτερο χυν εβερ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, GEORGE SNOWMAN said:

Αν;;;;;χαχααχα....θα το λες στα εγγονια σου αδερφε

Εννοώ άμεσα, όχι γενικά. Το lake effect είναι δεδομένο με τέτοια διάταξη. Να σημειώσω βέβαια ότι έχουμε εκ νέου ένταση της χιονόπτωσης, να δούμε αν θα έχει διάρκεια. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ΝΕΦΟΣΚΕΠΗΣ είπε:

Έχω μέτρηση μόνο ταράτσας 33-35 πόντους του 2002
πριν 1.5 ωρα είχα ταράτσα 32!!!
νομίζω πως είτε τώρα είτε σε μια ωρα έχει καταρριφθεί το 2002!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
και δεν εχω προλάβει να δω προβλέψεις . αλλά αν συνεχίσει έτσι , εστω και on-off ως πρωί τοτε θα σπάσουμε και το 87!!!!!!!!!!!!!

87 ποσο δηλαδη;

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέχρι τώρα η απόλυτη μουφα για τα δυτικά.... Μην συγκρίνουμε ούτε με Μήδεια, ούτε με 2008 ούτε με 2004 ούτε 2002 ιεροσυλία... Τα 850 πήγαν περίπατο δεν αρκούν μόνο τα 500

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

συνεχιζει ακαθεκτο παιδια. 20 λεπτα βολτα εκανα σας εστειλα και μερικες εικονες με θαμενα τα παντα...
η ευτυχια μου ολο αυτο. ανεπαναληπτο και εσπασε ολα τα ρεκορ για ηλιουπολη αφου δεν υπαρχει καταγεγραμενο μισο μετρο στο παρελθον. 
αυριο φοβαμαι να δω τι θα εχει ακομα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, casperakos said:

Μέχρι τώρα η απόλυτη μουφα για τα δυτικά.... Μην συγκρίνουμε ούτε με Μήδεια, ούτε με 2008 ούτε με 2004 ούτε 2002 ιεροσυλία... Τα 850 πήγαν περίπατο δεν αρκούν μόνο τα 500

George, o καθενας συγκρινει αναλογα με τη περιοχη του φιλε,

πχ εσυ το 8 ειχες περισσοτερο απο Πευκη.. .

ε, εγω τωρα εχω περισσοτερο απο το 8...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, casperakos said:

Μέχρι τώρα η απόλυτη μουφα για τα δυτικά.... Μην συγκρίνουμε ούτε με Μήδεια, ούτε με 2008 ούτε με 2004 ούτε 2002 ιεροσυλία... Τα 850 πήγαν περίπατο δεν αρκούν μόνο τα 500

Πες τα ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΕ.

Σε ποιο βιβλιο μετεωρολογιας λεει οτι τα 500 παιζουν ρολο στην επιφανεια. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ.

Τα 500 ειναι για αλλα πραγματα αλλα καμια σχεση με θερμ επιφανειας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παδιά εχω ζήσει....το 1992 το 2002 το 2004 το 2008 στο κεντρο της αθηνας αυτό τα ξεπέρασε ολα!!μαζί με την μηδεία...τα σταρταντ σας εχουν ανεβεί πολύ ψηλα.....εικόνες από την πλακα και την μουρη μου...

20220124_172354.jpg

20220124_175857.jpg

20220124_184002.jpg

20220124_184113.jpg

20220124_184159.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...