Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, geod είπε:

O καθενας κρινει ιστορικο αναλογα με τα εκατοστα στη γειτονια του(!!??) - δεν λειτουργει ετσι η συγκριση φιλοι μου...

αλλα ας τη κανουμε αυτη τη κουβεντα μετα το περας της κακοκαιριας...

Αν εσυ στην γειτονιά σου είχες σήμερα 2 πόντους θα το θεωρούσες ιστορικο και θα το συγκρινες με το 2008 που είχε σχεδον 30?

Σήμερα ήταν ιστορικό για κάποιους  και για κάποιους όχι. Απλά τα πράγματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Beach-snow NG είπε:

Απίστευτο, είναι πολλοι εγκλωβισμένοι στην Κατεχάκη και Μεσογείων, χωρίς βενζίνη, χωρίς νερό κλπ, στο έλεος του Θεού και καλούς σε βοήθεια!!

 

Επειδή μένω εκεί κοντά και προφανώς ημουν βολτα ολη την ωρα καποια στιγμη θα ανεβασω φωτο και βιντεο απο το χαος που ειχε δημιουργηθει!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, γιωργος τ είπε:

Ο ιστορικότερος χιονιάς των τελευταίων 111 ετών !!!

Βρε μήπως τα παραλες φίλε από τη Νεμέα; 111 ετών;; Η Νεμέα γενικά είναι ηπειρωτική ανατολική περιοχή. Αποκλείεται να μην έχει ξαναγίνει τέτοιο χιόνι ρε συ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, snowzz said:

Ρε παιδιά έσκασε πάλι ηλεκτρικό η με γελούν τα μάτια μου ?

Το είδα και εγώ και δε ξέρω αν είναι απο τη ΔΕΗ γιατί μπλεδιζε λίγο και δεν είχε και μπουμπουνιτο μετα..

Επεξεργάστηκε από mrpaco
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχή ηλεκτρικά στα Βορειοδυτικά μου κάπου πίσω από το Ποικίλο,για να δούμε τι ετοιμάζετε πάλι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ζωγραφου δεν ειναι ιστορικος ειναι ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΚΟΣ !!!!! Ο.τι καλυτερο εχω δει απτο 2002 .... ξεπερασε και Μηδεια και 2008 εδω....

Παλεψα 3 ωρες να ξεχιονισω παρκινγκ....μετρησα 47 ποντους σε χωμα !!!!!!!!! Ζωγραφου 180 μετρα !!!!!

Τελικα δεν παω πουθενα ολα ρα.στενα αδιαβατα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 minutes ago, Michael said:

Αν εσυ στην γειτονιά σου είχες σήμερα 2 πόντους θα το θεωρούσες ιστορικο και θα το συγκρινες με το 2008 που είχε σχεδον 30?

Σήμερα ήταν ιστορικό για κάποιους  και για κάποιους όχι. Απλά τα πράγματα

οπως νιωθεις. ποιος ειμαι εγω να σου χαλασω χατηρι φιλε μου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

να ειναι σε τετοια κατασταση ο νομος αττικης και  ειχε μονο ενα εκτακτο που μολις τελειωσε η ετ1

οι αλλοι σταθμοι ΤΙΠΟΤΕ!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 minutes ago, Michael said:

Αν εσυ στην γειτονιά σου είχες σήμερα 2 πόντους θα το θεωρούσες ιστορικο και θα το συγκρινες με το 2008 που είχε σχεδον 30?

Σήμερα ήταν ιστορικό για κάποιους  και για κάποιους όχι. Απλά τα πράγματα

Προφανώς και ισχύει αυτό που λες. Όλα είναι συγκριτικά με την περιοχή που μιλάμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά δε ξέρω αν είναι ιστορικός , προϊστορικός η από την εποχή του bing bang, αλλά ξέρω ότι το ευχαριστήθηκα όσο δε πάει , το χάρηκα και με το παραπάνω και ο απολογισμός είναι 60+ στο Πολύδροσο. Αυτά . Επίσης χωρίς να θέλω να γίνω περίεργος η μυστήριος η να χαλάσω τη ζαχαρένια μας καλό θα είναι η να σταματήσει η να χιονίσει εκεί που δεν χιόνισε. Παραπάνω χιόνι η Αττική ΔΕΝ αντέχει, έχει ξεπεράσει ήδη τα όρια της και μόνο προβλήματα αυτή τη στιγμή δημιουργούν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, olaficent said:

να ειναι σε τετοια κατασταση ο νομος αττικης και  ειχε μονο ενα εκτακτο που μολις τελειωσε η ετ1

οι αλλοι σταθμοι ΤΙΠΟΤΕ!

 

η θερμοκρασια εχει ανεβει απο τα πλυντηρια που δουλεψανε ολα μαζι φιλε μου , οποιος καταλαβει καταλαβε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε λέτε να γίνει τίποτα γερό μέσα στην νύχτα και να ψαχνομαστε αύριο οι Δυτικοί ;...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...