Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Που είναι το part 2 κάθομαι και περιμένω στο παράθυρο σαν τον κερβερο🤣🤣🤣 Δεν είμαι καλά έχει ρίξει τα κέρατα του έχουμε χαθεί από το χάρτη και θέλω κιαλο. Ας με τιμωρήσει ο Θεός για την απληστία μου. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ Γαλατσοκύψελο στους -0,2
Μετά από βολτίτσα , έχω να πώ μονάχα τούτο!!!  ΜΝΗΜΕΣ 87'  νομίζω ισοφάρισε το 2002 και αν όχι με μια ωρίτσα ακόμα θα το χει κάνει..  (μέτρησα από 25π΄ως και 35 ποντους. ) 34 σε πλατείτσα και το 2002 είχαμε εδώ 33 με 35.
Είναι το Χιόνι ΠΟΛΥΥΥΥ παιδιά!!!  Αλλά με ένα 3ωράκι ακόμα χτυπάμε το 87' που είχε λίγο παραπάνω γύρω στους 35 με 38 ποντους (πάντα για εδω Γαλάτσι κυψέλη στα 250)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ΝΕΦΟΣΚΕΠΗΣ είπε:

Εδώ Γαλατσοκύψελο στους -0,2
Μετά από βολτίτσα , έχω να πώ μονάχα τούτο!!!  ΜΝΗΜΕΣ 87'  νομίζω ισοφάρισε το 2002 και αν όχι με μια ωρίτσα ακόμα θα το χει κάνει..  (μέτρησα από 25π΄ως και 35 ποντους. ) 34 σε πλατείτσα και το 2002 είχαμε εδώ 33 με 35.
Είναι το Χιόνι ΠΟΛΥΥΥΥ παιδιά!!!  Αλλά με ένα 3ωράκι ακόμα χτυπάμε το 87' που είχε λίγο παραπάνω γύρω στους 35 με 38 ποντους (πάντα για εδω Γαλάτσι κυψέλη στα 250)

Εδώ αντίστοιχα, στα χαμηλά του ΠατησιοΚύψελου (100μ) στα επίπεδα της Μήδειας θα έλεγα, 15-20cm. Στα 150μ του γήπεδου στο λόφο Ελικώνος θα ναι +5cm παραπάνω. Μας πρόδωσε η θερμοκρασία έως αργά το μεσημέρι. Το μόνιμο πρόβλημα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιόνι από το ύψος του ψυχικού πιο νότια βροχή ανέβηκαν πολύ οι θερμοκρασίες με συνοδεία αέρα. Αν συνέχιζε η χιονόπτωση στα κεντρονοτιων θα ήταν κάτι ιστορικό. 

IMG_20220124_224704.jpg

IMG_20220124_224038.jpg

IMG_20220124_223923.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά οι καταστροφές δυστυχώς είναι γιγαντιαίες. Έσπασε δέντρο έξω από το σπίτι μου που έφτανε στον 4ο όροφο. Ίσως το αγαπημένο μου δεντράκι. Όλοι οι δρόμοι έχουν σπασμένα δέντρα και κλαδιά , είτε πάνω σε καλώδια είτε πάνω σε αυτοκίνητα ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ξανα εκλεισε ο καιρος ζουγκλοκαμερα.
παω για υπνο γιατι κλεινουν τα ματια μου απο την κουραση. βεβαια η καλυτερη κουραση η σημερινη αξιζε για καθε εναν ποντο απο τους 50. ευτυχια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καληνύχτα παιδιά. Χαίρομαι για τον καθένα μας! Κρίμα μόνο γ τα παιδιά στα δυτικά. Δεν αντέχω άλλο πέφτω κ ξυπνητήρι στις 6. Παύση Αγ Στεφανο από τις 21.00

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...