Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βράζει ο τόπος στο ΒΑ Αιγαίο με το -44 στα 500, απίστευτο.

Εντωμεταξύ, δεν ξέρω αν έχει σημασία, αλλά το 2004 που είχαν μπει αυτές οι Τ στο Αιγαίο ήταν μέσα Φλεβάρη και είχε προηγηθεί και ένας αρκετά κρύος χειμώνας, οπότε οι θάλασσες ήταν πιο κρύες.

Φέτος είμαστε μέσα όρος τέλη Γενάρη και έχουν προηγηθεί γενικά ήπιες θερμοκρασίες τους προηγούμενους μήνες, οπότε φαντάζομαι οι θάλασσες είναι πιο ζεστές. Ο,τι κι αν σημαίνει αυτό.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, Spartan said:

Και τις επόμενες ώρες θα γίνουν σταδιακά - 44 και θα αρχίσουν να βγάζουν πυρηνικα στην ατμόσφαιρα 

ομορφιες... τελικα να πεσουμε η οχι αποψε; ερχεται νωριτερα μαλλον αλλα οχι πριν τις 8-9

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτό που θα γίνει δεν μπορεί να φανεί σε κανένα μοντέλο. Ο υετός θα είναι άπλετος για Αττική Εύβοια Βοιωτια από άκρη σε άκρη. Το πιστεύω ότι θα ζήσουμε ιστορικά πράγματα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μάγκες από ότι φαίνεται πλησιάζει Χαλκίδα, στο εξοχικό μου Πετριές ήδη χιονίζει, σε κάνα 2ωρο λέτε να μπουκαρει Αθήνα ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα ξεκινήσουμε με κάτω από 2 βαθμούς και στεγνούς δρόμους. Λογικά η εκκίνηση θα είναι δυναμική. Ίσως να στρωθούμε απευθείας εδώ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απο Βεροια στα ψηλα εχω πιατο θεα θεσσαλονικη θερμαικο και νοητα προς τα ποδια της χαλκιδικης βλεπω φωτορυθμικα εντονα.Πρεπει να κατεβαινει χιονοκολαση παιδες!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν είναι αυτό το κυρίως μενού..φαινόταν από τα μοντέλα ότι η Εύβοια θα αρχίσει νωρίτερα..αυτά είναι τα προεόρτια νομίζω των αυριανων

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...