Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 γ'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντωμεταξυ λετε για το 1968 για δείτε που ήταν  τα γεωδυναμικα τη αζορ στις 10 του  η να και 11 είχαν ανέβει πολυ ψηλα και γι αυτό κατέβηκε ψυχος...με μωβ γεωδυναμικα ψηλα μη περιμένετε τσαμπα να κατέβει ψυχος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Χαχαχαχα κι εγώ θέλω να γίνω αστροναύτης.....κάτσε Τάσο γιατί κοροϊδεύουμε το Μιχαήλ με τους δυτικους χιονιάδες αλλά κι αυτό που λες έχει να εμφανιστεί ένας Θεός ξέρει απο πότε 

Αντουάν all in κανουμε ....πάμε για ρελανς με αυτό στις 2....αν κάτσει σωστά πάμε για τρομερή κακοκαιρία...από τις πολύ λίγες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, North _ Walker είπε:

Αντουάν all in κανουμε ....πάμε για ρελανς με αυτό στις 2....αν κάτσει σωστά πάμε για τρομερή κακοκαιρία...από τις πολύ λίγες...

Μα παμε αλλα πόσες ευκαιρίες ειχαμε φετος και πήραμε μη πω τι....Ακόμα και μεις εδω χαλια τα πήγαμε...είδα βέβαια χιονι αλλα .......Εγώ δε φοβάμαι οσο εχω μπροστά το Μάρτη χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ενταξει ρε συ αντωνη μου ολοι μας ξερουμε το τι μπορει να παει λαθος και τι να μην γινει και τι να στραβωσει και τι και τι και τι...ας το προσπαθησουμε ας βρουμε αλλο ενα κουραγιο ,κι εγω ειπα οτι δεν θα σχολιασω χαρτες κατω απο 100 ωρες αλλα λεω να το αναιρεσω...ας εχουμε τον κωστα μονο ως φωνη της λογικης και ως εκπροσωπο του παιου😝 ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

O τζίφος φέρνει χαμηλό από τον ατλαντικό,οπότε για να έχει κρύο πρέπει να πάει αρκετά νότια. Ο σκουπιδαίος από την άλλη έχει εντελώς άλλο σενάριο, ατλαντικό χαμηλό δεν περνάει ποτέ στην ανατολική πλευρά του αζορικού,το gem είναι ενδιάμεσο σενάριο αυτών των 2

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ενταξει ρε συ αντωνη μου ολοι μας ξερουμε το τι μπορει να παει λαθος και τι να μην γινει και τι να στραβωσει και τι και τι και τι...ας το προσπαθησουμε ας βρουμε αλλο ενα κουραγιο ,κι εγω ειπα οτι δεν θα σχολιασω χαρτες κατω απο 100 ωρες αλλα λεω να το αναιρεσω...ας εχουμε τον κωστα μονο ως φωνη της λογικης και ως εκπροσωπο του παιου😝 ...

Μια χαρα στα λεει ο παιος -10 στα 850 παλι χαχαχα απο 1 φλεβαρη χαχχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, salonikatasos είπε:

O τζίφος φέρνει χαμηλό από τον ατλαντικό,οπότε για να έχει κρύο πρέπει να πάει αρκετά νότια. Ο σκουπιδαίος από την άλλη έχει εντελώς άλλο σενάριο, ατλαντικό χαμηλό δεν περνάει ποτέ στην ανατολική πλευρά του αζορικού,το gem είναι ενδιάμεσο σενάριο αυτών των 2

το γιουκμο πως σου φαινεται?...κανει την τσουληθρα απο ισλανδια κατευθειαν δυτικα μας και παρασυρει και ψυχος στο κατεβασμα απο την δεξαμενη στα β.ανατολικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Μια χαρα στα λεει ο παιος -10 στα 850 παλι χαχαχα απο 1 φλεβαρη χαχχαχα

ο παιος σορυ αλλα μπορει να μην εδειχνε υετο και να πηρε 10 στη κεντρικη μακεδονια αλλα πηρε κατω απο την βαση σε ολα τα υπολοιπα μιας και αυτο που γινεται τωρα ουτε καν σαν υποψια το ειχε.δεν προεκυψε απο τον αυλωνα αλλα απο την αποκοπη που ουτε στα ονειρα του οταν το εδειχνε ο τζιφος.μην τα ξαναλεμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ενταξει ρε συ αντωνη μου ολοι μας ξερουμε το τι μπορει να παει λαθος και τι να μην γινει και τι να στραβωσει και τι και τι και τι...ας το προσπαθησουμε ας βρουμε αλλο ενα κουραγιο ,κι εγω ειπα οτι δεν θα σχολιασω χαρτες κατω απο 100 ωρες αλλα λεω να το αναιρεσω...ας εχουμε τον κωστα μονο ως φωνη της λογικης και ως εκπροσωπο του παιου😝 ...

Βαρέθηκα ρε βαγγελη εσυ δεν ήσουν και το Νοέμβριο και δεκεμβρη βαρέθηκα με το πρώτο τοτε το Νοέμβριο μετα το Δεκέμβρη τα Χριστούγεννα α τα φώτα σε αυτήν..τι να πω μακαρι να πάνε καλά αλλα δεν ασχολούμαι οσοι έχετε το κουράγιο φέρτε το...δε θα γραφω κιολας μη σας ζαλίζω...

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

το γιουκμο πως σου φαινεται?...κανει την τσουληθρα απο ισλανδια κατευθειαν δυτικα μας και παρασυρει και ψυχος στο κατεβασμα απο την δεξαμενη στα β.ανατολικα

σαν τον τζίφο είναι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Βαρέθηκα ρε βαγγελη εσυ δεν ήσουν και το Νοέμβριο και δεκεμβρη βαρέθηκα με το πρώτο τοτε το Νοέμβριο μετα το Δεκέμβρη τα Χριστούγεννα α τα φώτα σε αυτήν..τι να πω μακαρι να πάνε καλά αλλα δεν ασχολούμαι οσοι έχετε το κουράγιο φέρτε το...δε θα τρέφω κιολας μη σας ζαλίζω...

κι εγω βαρεθηκα σπαστηκα οσο δεν παει και πιστεψε με ολοι εδω πανω...ευτηχως δεν εζησα ουτε νοεμβριο φετος ουτε δεκεμβριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ο παιος σορυ αλλα μπορει να μην εδειχνε υετο και να πηρε 10 στη κεντρικη μακεδονια αλλα πηρε κατω απο την βαση σε ολα τα υπολοιπα μιας και αυτο που γινεται τωρα ουτε καν σαν υποψια το ειχε.δεν προεκυψε απο τον αυλωνα αλλα απο την αποκοπη που ουτε στα ονειρα του οταν το εδειχνε ο τζιφος.μην τα ξαναλεμε

Στο ξαναειπα κοιτας το κυριο και δεν κοιτας τα ενς...αλλα γενικα ξεκουρασω μεχρι του χρονου εχουμε ακομα χαχαχχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Στο ξαναειπα κοιτας το κυριο και δεν κοιτας τα ενς...αλλα γενικα ξεκουρασω μεχρι του χρονου εχουμε ακομα χαχαχχα

ε οκ..ας ειναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ενταξει ρε συ αντωνη μου ολοι μας ξερουμε το τι μπορει να παει λαθος και τι να μην γινει και τι να στραβωσει και τι και τι και τι...ας το προσπαθησουμε ας βρουμε αλλο ενα κουραγιο ,κι εγω ειπα οτι δεν θα σχολιασω χαρτες κατω απο 100 ωρες αλλα λεω να το αναιρεσω...ας εχουμε τον κωστα μονο ως φωνη της λογικης και ως εκπροσωπο του παιου😝 ...

οχι δεν τον θελουμε αυτος δουλευει υπογεια για τους προσηνεμους  ας ειναι κ γαμπρος μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Μια χαρα στα λεει ο παιος -10 στα 850 παλι χαχαχα απο 1 φλεβαρη χαχχαχα

ρε δεν σου ειπα να πας να ξελουραστεις για 10 μερες  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

O Βασιλιάς θα κατεβάσει περισσότερο κρύο τώρα γιατί χώρισε το χαμηλό γρήγορα στις 114 ώρες,οπότε δεν θα περάσει και δεύτερο προς τα ανατολικά. οπότε να δούμε πόσο δυτικά θα κατεβάσει τον αυλώνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Δεν ειμαι καθολου αισιοδοξος μακαρι να φερεις εσυωμε την αυρα σου κατι

Για να λεμε του στραβού το δίκαιο παντως τα ανσαμπλ του ευρωπαιου είναι πολύ πιο καλα για 1,2 του μηνα απο οτι ήταν  για σήμερα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Παίονας είπε:

οχι δεν τον θελουμε αυτος δουλευει υπογεια για τους προσηνεμους  ας ειναι κ γαμπρος μας

Χαχαχαχαχ ειμαι προσηνεμος δακτυλος χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...