Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 γ'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδες και κυρίες.Για λογους ομαλης λειτουργιας του φορουμ κι επειδη δεν θελουμε να εχουμε "βαρια" τοπικς,συνεχιζουμε εδω τον σχολιασμο.Το αλλο θεμα κλειδωνεται και φυσικα μενει ως αρχειο.Χιονια πα-ντου ευχομαι μεχρι να βγει ο μηνας.ΠΑΝΤΟΥ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Του ΣΚ θα πέσει πολύ γέλιο στα ΒΠ και ΒΑ του λεκανοπεδίου. Το ευρωπαϊκό δεν πιάνει τις λεπτομέρειες της Αθήνας το έχουμε πει. Ο τζιφος πάλι κάτι κάνει.  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για Δευτέρα υποθέτω Ελευσίνα - ΠΕιραια θα υπάρχουν θέματα απο το απόγευμα.Να είμαστε με αλυσίδες?

Είναι να ανέβω σε κάποιο πλοιο,μη μείνουμε πάνω στη κακοκαιρια.

Ξαναρωτάω γιατι είμαστε ομάδα ανθρώπων που θα πρέπει να ανέβει.

Ειχα ρωτήσει στο προηγούμενο τοπικ,απλά ειναι πολύ σημαντικό να ξέρω,μη το αλλάζω την Κυριακή,η Δευτερα πρωί να πάρω και να πάθω νίλα.

Επεξεργάστηκε από PetranPireotis
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

@ICELARISSA  Το "στρατεύμα" είναι στη θέση του και απλά ξεκουράζεται Δεν υποχωρούμε αν δεν δικαιωθούμε!!! Έλα μην σκατε, τι είχαμε τι χάσαμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα 500αρια και οι πιθανες (σχεδον βεβαιες πλεον) συγκλισεις μπορει να αποδωσουν απιστευτες στιγμες που θα ειναι  σημειο αναφορας για τους παλιους αλλα και τους νεους (που τωρα διαμορφωνουν εικονα) ...

Και εδω εχω να προσθεσω το μοτο μου .Η αναμονη/προσμονη ισως εν τελει να ειναι το ιδιο ή και πιο γλυκια απι το ιδιο το χιονι 

Επεξεργάστηκε από Blacktan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, PetranPireotis είπε:

Για Δευτέρα υποθέτω Ελευσίνα - ΠΕιραια θα υπάρχουν θέματα απο το απόγευμα.Να είμαστε με αλυσίδες?

Είναι να ανέβω σε κάποιο πλοιο,μη μείνουμε πάνω στη κακοκαιρια.

Ξαναρωτάω γιατι είμαστε ομάδα ανθρώπων που θα πρέπει να ανέβει.

Ειχα ρωτήσει στο προηγούμενο τοπικ,απλά ειναι πολύ σημαντικό να ξέρω,μη το αλλάζω την Κυριακή,η Δευτερα πρωί να πάρω και να πάθω νίλα.

Με βεβαιοτητα κανεις δεν μπορει να σου απαντησει ..

Υπαρχουν καλες πιθανοτητες παντως για νεο 2008 ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Blacktan είπε:

Με βεβαιοτητα κανεις δεν μπορει να σου απαντησει ..

Υπαρχουν καλες πιθανοτητες παντως για νεο 2008 ...

το 2008 ηδη συνεβει περυσι για πολλες περιοχες τις αττικης και ξεπεραστηκε κατα τοπους.
αυτο π ερχεται εχει τη δυνατοτητα και για παρομοιο αλλα και καλυτερο σεναριο.
ας περιμενουμε μεχρι αυριο βραδυ-σαββατο μεσημερι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

το 2008 ηδη συνεβει περυσι για πολλες περιοχες τις αττικης και ξεπεραστηκε κατα τοπους.
αυτο π ερχεται εχει τη δυνατοτητα και για παρομοιο αλλα και καλυτερο σεναριο.
ας περιμενουμε μεχρι αυριο βραδυ-σαββατο μεσημερι

Διαφωνω σε συγκριση μηδειας vs 2008 ...

Το 08 πολυ ανωτερο ... γενικευμενο σε ολο το νομο με τα ΔΠ και Δυτ.Ατ να θαβονται..

Οι δυσκολες περιοχες του νομου στην Μηδεια απλα πετσωθηκαν (οπως ο πειραιας) και τα να.π δεν ειδαν σχεδον τιποτα αν δεν με απατα η μνημη μου

Επεξεργάστηκε από Blacktan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολυ σημαντικο καθε τρεξιμο πλεον..Το 18 αρι του τζιφου που ξεκιναει σε περιπου μιση ωρα πρεπει να παραμεινει στην ιδια φιλοσοφια με το 12αρι....Ουσιαστικα μπαινουμε στην Παρασκευη..Τελευταια μερα..Κλειδωνουμε και φευγουμε για τελικο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, Blacktan said:

Διαφωνω σε συγκριση μηδειας vs 2008 ...

Το 08 πολυ ανωτερο ... γενικευμενο σε ολο το νομο με τα ΔΠ και Δυτ.Ατ να θαβονται..

Οι δυσκολες περιοχες του νομου στην Μηδεια απλα πετσωθηκαν (οπως ο πειραιας) και τα να.π δεν ειδαν σχεδον τιποτα αν δεν με απατα η μνημη μου

Η Μήδεια κάτω από το Ψυχικό και πάνω ήταν μάλλον ανώτερη σε ποσότητα όχι σε διάρκεια. Από Ψυχικό και κάτω κατώτερη σίγουρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Blacktan είπε:

Διαφωνω σε συγκριση μηδειας vs 2008 ...

Το 08 πολυ ανωτερο ... γενικευμενο σε ολο το νομο με τα ΔΠ και Δυτ.Ατ να θαβονται..

Οι δυσκολες περιοχες του νομου στην Μηδεια απλα πετσωθηκαν (οπως ο πειραιας) και τα να.π δεν ειδαν σχεδον τιποτα αν δεν με απατα η μνημη μου

εδω ειχαμε 25-30 ποντους χιονι. αν θυμαμαι καλα το 2008 ηταν παρομοιο,
φυσικα για τελειως πεδινα ηταν πιο οριακη η μηδεια ναι. αλλα για τα 100+μ ηταν κατα τοπους και καλυτερη (δες ζωγραφου/παπαγου/καρεα)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

το 2008 ηδη συνεβει περυσι για πολλες περιοχες τις αττικης και ξεπεραστηκε κατα τοπους.
αυτο π ερχεται εχει τη δυνατοτητα και για παρομοιο αλλα και καλυτερο σεναριο.
ας περιμενουμε μεχρι αυριο βραδυ-σαββατο μεσημερι

Το 2008 ήταν καλύτερο για δυτικό και κεντρικό λεκανοπέδιο. Η Μήδεια ήταν καλύτερη για ανατολικό λεκανοπέδιο και ΝΠ πλησίον Υμηττού. Εδώ συγκεκριμένα, ΠατησιοΚύψελο στη Μήδεια είχα 15-20cm, το 2008 είχα 25-30cm. Για τα ΒΠ η Μήδεια σαφώς ανώτερη από το 2008.

Επεξεργάστηκε από Ζερίκιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Blacktan είπε:

Διαφωνω σε συγκριση μηδειας vs 2008 ...

Το 08 πολυ ανωτερο ... γενικευμενο σε ολο το νομο με τα ΔΠ και Δυτ.Ατ να θαβονται..

Οι δυσκολες περιοχες του νομου στην Μηδεια απλα πετσωθηκαν (οπως ο πειραιας) και τα να.π δεν ειδαν σχεδον τιποτα αν δεν με απατα η μνημη μου

Κερατσίνι η Μήδεια ήταν κατώτερη του 08'. Πέρσι έφτασα 13 πόντους το 08 είχα πολύ παραπάνω γενικά όλα τα δυτικά προάστια ήταν ανώτερο το 08'

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Michael είπε:

Ειναι εμφανώς δυτικότερα. Ας μιλήσουν όμως και οι έμπειροι

ειναι λιγο δυτικοτερα. ομως απεχει ακομα απο ECMWF/GFS

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Frostfang8 είπε:

ειναι λιγο δυτικοτερα. ομως απεχει ακομα απο ECMWF/GFS

Πολυ σημασια του δειχνεις  δειχνουμε

Συγνωμη τωρα

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...