Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 γ'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα... Έχει πλάκα να χιονισει αύριο βράδυ στα Ιόνια νησιά από τον υετο που έβγαλε το ευρωπαϊκό στο βόρειο Ιονιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, billias7815 είπε:

Ναι το ξέρω αλλά τώρα πια δεν έχει νόημα...Ο ουρανός έχει τον πρώτο λόγο.Τα μοντέλα ότι ήταν να κάνουν το έκαναν..Με ρωτούν από Β.Εύβοια κοντά στα Λουτρά Αιδηψού πόσο θα ρίξει...Τί να τους πω;;;20-30-40??

60-80

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχετε υπόψη αν πανε όλα καλα ότι τη Δευτέρα δεν θα ξεκινήσουμε με χιονόνερα κλπ αλλά κατευθείαν με χιόνι μιας και θα έχουμε ήδη χαμηλές θερμοκρασίες και αν δεν κάνω καθώς κι αρνητικό dew point 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω που δινω απο τα τελευταια μαθηματα της σχολης μου τη Δευτερα αραγε θα τα καταφερω; 😂 Και να σας πω παρακαλω, ατμοσφαιρικη φυσικη δινω τη Δευτερα, τι καλυτερο;;  Συμπιπτει και με τις μερες. Θα εχω εμπνευση με τις ασκησεις. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομιζω ο παιος μας φτιαχνει χιονο-προυποθεσεις και την Κυριακή.....μπομπιτα κι αυτος!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, thesprotos said:

Καλημέρα... Έχει πλάκα να χιονισει αύριο βράδυ στα Ιόνια νησιά από τον υετο που έβγαλε το ευρωπαϊκό στο βόρειο Ιονιο

Στα χθεσινοβραδυνά μας έπιανε καλύτερα. Σήμερα μας γλείφει. Αλλά με τι Τ?? Αν είχαμε υετό που δεν θα έχουμε θα ήταν αυστηρά στα πολύ ορεινά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παιδιά ρώτησα χθες τον Ζιακόπουλο τι αλλο να περιμένουμε μετά τον "Αβερελ" και μου είπε οτι περιμένουμε τον "Ντάντυ τον μακρυπόδαρο"....αν μου βγάλετε εμένα ακρη ποιος ειναι ο νταντυ...σας στελνω....αγριογουρουνο σε τάπερ...εδω η "συνομιλία"

βρε τον αβερελ αν και ψηλός μας έκανε την δουλειά....αλλά κυριε Ζιακοπουλε μήπως οι ντάλτον είναι μεγάλο σόι....και ψηλότερο....?"θωμάς"

ΑπάντησηΔιαγραφή
Απαντήσεις
  • http://www.blogger.com/img/blogger_logo_round_35.png

    Οι Ντάλτον μάς τελείωσαν, "Θωμά". Μάς έμειναν ο Ντάντυ ο Μακρυπόδης και κάτι ντερέκια από τη χώρα του Μπουράν.Το σκέφτονται, αλλά δεν το έχουν αποφασίσει ακόμη!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, bardaris είπε:

παιδιά ρώτησα χθες τον Ζιακόπουλο τι αλλο να περιμένουμε μετά τον "Αβερελ" και μου είπε οτι περιμένουμε τον "Ντάντυ τον μακρυπόδαρο"....αν μου βγάλετε εμένα ακρη ποιος ειναι ο νταντυ...σας στελνω....αγριογουρουνο σε τάπερ...εδω η "συνομιλία"

βρε τον αβερελ αν και ψηλός μας έκανε την δουλειά....αλλά κυριε Ζιακοπουλε μήπως οι ντάλτον είναι μεγάλο σόι....και ψηλότερο....?"θωμάς"

ΑπάντησηΔιαγραφή
Απαντήσεις

Χαβαλέ κάνει... Δε σημαίνει κάτι.... Ούτε φάνηκε κάτι σημερα στα μακρινά για τα μερη μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερες!!!!

ας πουμε οτι ο τζιφος…. «Χειροτερεψε» 5%.


ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΟΥΜΕ  ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΡΕΞΙΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΘΕΣΙΝΟΒΡΑΔΥΝΑ;;;;;

παιος, υκμο, τζεμ σε εκσταση!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, nikolas 2365 είπε:

Καλημέρα παίδες. Jma ήρθε δυτικά. Icon ήρθε δυτικά..ukmo καλύτερο από.χθες.. τζιφος είναι τζιφος, λίγο χειρότερο βγήκε. 

Το gem θα κάνει κρότο σε λίγο 

Μπραβο Νικολα για το ορθο «ματι» σου! 👍

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το τρέξιμο του Καναδού είναι απλά άρρωστο. Δεν μπορεί να βγει καλύτερο, μιλάμε για -12, -42 και χαμηλό σε τέλεια θέση. Και μιλάμε χθες είχε το χειρότερο σενάριο, έτσι;

ECMWF, UKMO, JMA τρομερά.

GFS, ICON πάρα πολύ καλά

Δεν υπάρχει πλέον όχι κακό, όχι μέτριο, αλλά ούτε "απλώς καλό" σενάριο στα πρωινά κύρια. Τι να πω, ακόμη φοβάμαι να είμαι ειλικρινής, αλλά τα δεδομένα δεν αφήνουν και πολύ χώρο για εγκράτειες!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, bardaris είπε:

παιδιά ρώτησα χθες τον Ζιακόπουλο τι αλλο να περιμένουμε μετά τον "Αβερελ" και μου είπε οτι περιμένουμε τον "Ντάντυ τον μακρυπόδαρο"....αν μου βγάλετε εμένα ακρη ποιος ειναι ο νταντυ...σας στελνω....αγριογουρουνο σε τάπερ...εδω η "συνομιλία"

βρε τον αβερελ αν και ψηλός μας έκανε την δουλειά....αλλά κυριε Ζιακοπουλε μήπως οι ντάλτον είναι μεγάλο σόι....και ψηλότερο....?"θωμάς"

ΑπάντησηΔιαγραφή
Απαντήσεις

Χαχαχα, σε μπανισα 1ος χθες και το ανεφερα ως απαντηση στο ποστ του σνοουμαν οτι θα χιονιζει ως το Πασχα!

ξεφευγουν κατι τετοια; 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γιωργαρα μου..Εσυ τους προμηθευεις με ξυλα και γω με ξιδια..Κονιακ,τεκιλες,τσιπουρα,εχουν την τιμητικη τους...Στον εβδομο ουρανο ολοι αδερφια...Που ελεγε και ο βερνικος...

20220121_084632.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα το τί βλέπουμε στα μοντέλα χθές σήμερα... πολύ απλά θά τό δούμε αύριο στην πράξη τι απόκλιση θά έχουμε αρνητική ή θετική

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 minutes ago, bardaris said:

περιμένουμε τον "Ντάντυ τον μακρυπόδαρο"....αν μου βγάλετε εμένα ακρη ποιος ειναι ο νταντυ...σας στελνω....αγριογουρουνο σε τάπερ

Yποθέτω ότι εννοεί οτι θα είναι κάποια ορφανη διαταραχή -είναι ενα μυθιστόρημα του 1912 για ένα ορφανό με μεγάλα πόδια.Είναι ο άτιμος σωστός δάσκαλος ,,,δεν στα δίνει έτοιμα πρέπει να το ψάξεις...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτό που πονά περισσότερο δεν είναι οτι δεν χιονίζεσαι..Γιατι επι παραδείγματι βλέπεις οτι η Κεντροβόρεια χώρα δεν εχει σταθεί τυχερή σ αυτήν την κακοκαιρία, οπότε το εχει αποδεχτεί....

Αλλά το να βλέπεις τον πάνω σου, τον κάτω σου, τον δίπλα σου, τον παραδίπλα σου, να θάβονται και εσυ να παίρνεις απο τίποτα ως ψίχουλα, εεεεε αυτό δεν παλεύεται αδέρφια.. Συγνώμη για την γκρίνια αλλά ήθελα κάπου να τα πω..

Σας εύχομαι να το απολαύσετε !!!!!  Καλημέρα!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...