Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 γ'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θυμάμαι εποχές που υπήρχε μόνο Τζίφος στην ουσία. Το Ευρωπαϊκό πριν το 2010-11 ήταν για τα μπάζα και γι' αυτό η ΕΜΥ ξεφτιλιζόταν σε προγνώσεις. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Gary είπε:

τιποτα στον οριζοντα για μενα? καλημερα 

Φιλε μου ξερω οτι κανετε καλα πανηγυρια εκει...θα με φιλοξενισεις να βγαλουμε τον πονο του χιονια στο ποτο και τον χορο???δυσκολα φιλε ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snowstorm είπε:

Θυμάμαι εποχές που υπήρχε μόνο Τζίφος στην ουσία. Το Ευρωπαϊκό πριν το 2010-11 ήταν για τα μπάζα και γι' αυτό η ΕΜΥ ξεφτιλιζόταν σε προγνώσεις. 

Πέσανε πολλά λεφτά  μετά στο ευρωπαικο αν θυμάμαι καλά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Snowstorm said:

Θυμάμαι εποχές που υπήρχε μόνο Τζίφος στην ουσία. Το Ευρωπαϊκό πριν το 2010-11 ήταν για τα μπάζα και γι' αυτό η ΕΜΥ ξεφτιλιζόταν σε προγνώσεις. 

οπως εγραψε και ο ΔΖ - τα πράγματα που μπαγιατεύουν πιο γρήγορα από όλα τα άλλα είναι: οι σαρδέλες, οι εφημερίδες και τα τρεξίματα των μοντέλων πάνω στα οποία στηρίζονται οι προγνώσεις! 😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Εγω παντως με την σημερινη εικονα ουκμο και παιου που βγαζουν χαμηλο μεταξυ ιταλιας ισπανιας την αλλη παρασκευη και δεδομενου οτι αυτα που βλεπουμε στις 168 πανε παντα ανατολικοτερα ειμαι πιο αιδιοδοξος απο χθες και προχθες που βγαζανε χαμηλο ιονιο

 

IMG_20220121_101854.jpg

IMG_20220121_101754.jpg

Xaxa δεν εχεις.αδικο..το.ανατολικοτερα πιο ευκολο 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω δεν νομιζω οτι υπαρχει λογο να περιμενω 12αρια και αυριανα καλα υπερχιονια ..στα παιδια απο τα προσηνεμα μας πηραν τον χιονια οχι ομως την χαρα που την μοιραζομαστε και μαζι τους...σε αυτο το σημειο θα ηθελα να υπενθυμισω σε ολους οτι στη μακρο γεναρη βλεπαμε συνεχως ψυχος μετα τις 10 γεναρη...και φαινομενα ανατολικα της πινδου..οταν αλλες μακροπροθεσμες κατεβηκαν απο το διαδυκτιο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, menidi είπε:

Αυτό το icon πραγματικά το τρέμω. Για να δούμε τι θα βγάλει τώρα

την ψυχρομπαλα στο εσκισεχιρ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά σήμερα είναι μεγάλη η μάχη στα 12αρια. Δεν πρέπει να εκφυλιστεί η κατάσταση. Να πέσουμε κάτω από τις 72 με ένα τρομερό βραδινό 18αρι τζίφου και κλείσαμε. Μετά μόνο λεπτομέρειες. 

Συμφωνώ απόλυτα με τον Γιώργο που προβλέπει έναν πιο ισχυρό Τηλέμαχο. Εγώ είχα 12 πόντους ολική στον Τηλέμαχο. Αν γίνουν 15-20 θα είμαι υπερ ευχαριστημένος. Μακάρι να μας κάτσει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, menidi είπε:

Αυτό το icon πραγματικά το τρέμω. Για να δούμε τι θα βγάλει τώρα

Ποιος το μαμαει το αικον ρε θανασακο.. ??Μια χρονια καλη ειχε και 10 χρονια φαπα....Φαπα στη φαπα...Και στη Μηδεια μια μερα πριν ουτε υετο ουτε συγκλιση ουτε τιποτα...Για μενα κακως το κοιτατε...Σεβαστο βεβαια αλλα χανετε τον χρονο σας...Το υπερεκτιμησαν καποιοι φιλοι και το καναμε Ευαγγελιο...

Για νη πω για τον υετο..Εκτος τοπου και χρονου...Πρωτα ξυπνανε οι νεκροι και μετα αυτο...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, menidi είπε:

Αυτό το icon πραγματικά το τρέμω. Για να δούμε τι θα βγάλει τώρα

Αυτό που άλλαζει συνεχώς σαν τα πουκάμισα? 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Santa snow said:

Παιδιά σήμερα είναι μεγάλη η μάχη στα 12αρια. Δεν πρέπει να εκφυλιστεί η κατάσταση. Να πέσουμε κάτω από τις 72 με ένα τρομερό βραδινό 18αρι τζίφου και κλείσαμε. Μετά μόνο λεπτομέρειες. 

Συμφωνώ απόλυτα με τον Γιώργο που προβλέπει έναν πιο ισχυρό Τηλέμαχο. Εγώ είχα 12 πόντους ολική στον Τηλέμαχο. Αν γίνουν 15-20 θα είμαι υπερ ευχαριστημένος. Μακάρι να μας κάτσει

Ο Τηλέμαχος είναι το minimum θεωρητικά. Θα τα δούμε τελευταία στιγμή με τις συγκλίσεις, πάλι βγαίνουν πιο δυτικά αρχικά αλλά είναι πολύ νωρίς για τέτοιες λεπτομέρειες. 

Επεξεργάστηκε από Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, Gary είπε:

τιποτα στον οριζοντα για μενα? καλημερα 

γκρυ ανεβα λειβαδια πρεπει να ψιλοριχνει κατα διαστηματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συγγνώμη για την απουσία, δουλεύω πάνω στον ΚΟΓΚΑ 2 (29.-31.1) και ήμουν απασχολημένος.

ΥΓ.

Ιεροσυλία οποιαδήποτε σύγκριση του ΚΟΓΚΑΡΟΥ που κατεβαίνει με ....γατάκια τύπου "Τηλέμαχου".

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, dionisis00 είπε:

Ο Τηλέμαχος πάντως μόνο για τους υπερβορειους ήταν αξιόλογος, ακόμα και στα βπ μια ολιγοωρη χιονόπτωση είχαμε... Έστρωσε και έφυγε τσακ μπαμ.

Ναι κι εγώ ακούω τηλέμαχο και με ζώνουν τα φίδια. Εδώ ούτε χιονόστρωση είχαμε. Μόνο λίγο στις εύκολες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...