Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 γ'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

51 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

σορι κι ολας αλλα δεν θα το παιξω υπερανω τωρα..αποκλειστικα βορειος και αποκλειστικα εγω και το κιλκις μην σου πω αντε να κανω μια υποχωριση για τα δυτικα που ψιλοπαμε πακετο σε κατι πολυ δυνατο και για τον φιλο μου τον μπαμπη που επισης μπορει και αυτος να το δει σε κατι επισης πολυ δυνατο.Ο αυλωνας που διαφαινεται στις 1-3 θα παιξει μεγαλο ρολο η ψευτοδιατραχη του σ/κ που την θελουμε κολασμενα να κατσει και να αποκοπει στα δυτικα και να μεινει εκει και ολα τα μοντελα την δειχνουν πλην παιου .εχουμε με το μερος μας αυτη την φορα το τζεμ και τα ανσμπλ του τον τζιφο και τα ανσμπ, του και το γιουκμο συν ολα τ αλλα και εναν μετριο παιο.ε δεν το αφηνουμε να παει πουθενα με την καμια!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ρε Βαγγέλη. Έτσι έναν ΧΙΟΝΙΑ για Θεσσαλονίκη-Κιλκις.😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Panos G είπε:

Σε εσας απο εκει δεν ειναι καλα,εχει ερθει το κυμα απο εδω

 

 

φιλε μου καλως ηρθες καλα χιονισματα.απλα πλρηροφοριακα εδω ειναι θεμα σχολιασμου χαρτων.οι αναφορες ειναι σε αλλο τοπικ.το οτι το κυμα αυτο δεν ηρθε εδω το ξερουμε το βλεπουμε εξω απο τα παραθυρα μας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Panos G είπε:

Σε εσας απο εκει δεν ειναι καλα,εχει ερθει το κυμα απο εδω

 

 

εχει ενα κυμα στην παραλια στην θεσσαλονικη κατσε καλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, weatherforattica είπε:

Η συνέχεια είναι γνωστή απ' όλους🤣

gfs-1-342.png

αυτο να το αφησει ησυχο..χαχαχ..βγες εξω που σου ριχνει τα αντερα του τωρα και να κοιμηθειτε και καμια εβδομαδα για ξεκουραση μετα...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

αυτο να το αφησει ησυχο..χαχαχ..βγες εξω που σου ριχνει τα αντερα του τωρα και να κοιμηθειτε και καμια εβδομαδα για ξεκουραση μετα...🤣

Δεν παίρνω τίποτα εδω κάτω (σκορπιες νιφάδες), μούφα μέχρι στιγμής για μένα... Κοιτάω τα μετά (δεν βάζω μυαλό)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, weatherforattica είπε:

Δεν παίρνω τίποτα εδω κάτω (σκορπιες νιφάδες), μούφα μέχρι στιγμής για μένα... Κοιτάω τα μετά (δεν βάζω μυαλό)

στην αρχη εισαι ακομη..!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αδέρφια ΔΚΒορειοι ετοιμαστείτε. Μίλησε και το 6αρι για αρχές Φλεβάρη... Δυνατός αυλωνας στην Αδριατική , σκούρα γεωδυναμικα, πολύ χαμηλές πιέσεις και αρκετό ψύχος... Δε θέλουμε - 12  εμείς. Με - 6 βολευόμαστε μια χαρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Αδέρφια ΔΚΒορειοι ετοιμαστείτε. Μίλησε και το 6αρι για αρχές Φλεβάρη... Δυνατός αυλωνας στην Αδριατική , σκούρα γεωδυναμικα, πολύ χαμηλές πιέσεις και αρκετό ψύχος... Δε θέλουμε - 12  εμείς. Με - 6 βολευόμαστε μια χαρα

Δυτικοι οι κεντροβορειοι καλυτερα να μην ασχοληθούν και χαλάσουν δεν υπάρχουν οι θερμοκρασιες στα 850 το έγραψα και το πρωί και ουτε θα υπάρχουν...Μόλις υπάρξουν ο υετος θα ναι στη Ρουμανία...οι δυτικοί ναι έχουν αρκετές ελπίδες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Δυτικοι οι κεντροβορειοι καλυτερα να μην ασχοληθούν και χαλάσουν δεν υπάρχουν οι θερμοκρασιες στα 850 το έγραψα και το πρωί και ουτε θα υπάρχουν...Μόλις υπάρξουν ο υετος θα ναι στη Ρουμανία...οι δυτικοί ναι έχουν αρκετές ελπίδες 

204  210 μια χαρα θερμ εχει κ πιο μπροστα μηπως ειναι χιονι με εγκλωβισμο;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ερώτηση γιατί μόνο εδώ σας βρίσκω είμαι ασσηρο στην δουλειά έχει μισή ώρα που αρχίζει και φέρνει σύννεφα αστάθειας υπάρχει περίπτωση για καμμια χιονομπορα; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μακριά από εμάς σενάρια στυλ τζιφου.

Πρέπει να αποκοπεί ή να σκάσει φουλ δυτικά,να δω βροχή και να φύγουν πάλι κάτω?

Ευχαριστώ δε θα πάρω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Theomanio είπε:

Μακριά από εμάς σενάρια στυλ τζιφου.

Πρέπει να αποκοπεί ή να σκάσει φουλ δυτικά,να δω βροχή και να φύγουν πάλι κάτω?

Ευχαριστώ δε θα πάρω

ακριβως!!...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εμ τα κοψα εγώ τα σύννεφα χιονομπορες πιθανώς σε περιοχές τις κ. Μακεδονίας και στη ασσηρο ετοιμάζεται 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Seventower είπε:

Εμ τα κοψα εγώ τα σύννεφα χιονομπορες πιθανώς σε περιοχές τις κ. Μακεδονίας και στη ασσηρο ετοιμάζεται 

ερχονται κ προς τα εδω κατι συννεφαρες λες να χουμε τιποτα;; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Seventower είπε:

Εμ τα κοψα εγώ τα σύννεφα χιονομπορες πιθανώς σε περιοχές τις κ. Μακεδονίας και στη ασσηρο ετοιμάζεται 

Δεν με χαλάει μια χιονομπορα αλλά τα σύννεφα είναι διάσπαρτα. Αν μαζέψει ο καιρός κάτι θα ρίξει. Φορτωμένα είναι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Παίονας είπε:

ερχονται κ προς τα εδω κατι συννεφαρες λες να χουμε τιποτα;; 

Άμα σου έρχονται ετοίμασε την απόχη να τις μαζέψεις να τις βάλεις στην κατάψυξη😅😅😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...