Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 γ'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω ρε συ Βαγγέλη δεν τον βλέπω να μπορεί να ανέβει ψηλά ο αζορ.και μου φαίνεται λίγο δύσκολο μετά από την κακοκαιρία που έπληξε τις νότιες περιοχές να ξανασκασει κάτι προς τα εδώ

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowjunky είπε:

Δεν ξέρω ρε συ Βαγγέλη δεν τον βλέπω να μπορεί να ανέβει ψηλά ο αζορ

κι εκει που παει καλα ειναι...καλα το παει και ο τζιφος μοιαζει πολυ με το γιουκμο και γενικα υπαρχει μια σχετικη μοντελικη συμφωνια.ο τζιφος πιστευω θα βγαλει χαμηλο τερας!!!το πως θα το βγαλει να δουμε αλλα θα ειναι δυτικα μας σιγουρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάλι μωβ γεωδυναμικα στην Ισλανδία.παλι φαπα θα φάει στις 160 ώρες απ' χαμηλό στην Ισλανδία

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Δεν ξέρω ρε συ Βαγγέλη δεν τον βλέπω να μπορεί να ανέβει ψηλά ο αζορ.και μου φαίνεται λίγο δύσκολο μετά από την κακοκαιρία που έπληξε τις νότιες περιοχές να ξανασκασει κάτι προς τα εδώ

γιατι οχι?καπου πρεπει να κανει κακοκαιρια..αν υπαρχει ενα καιρικο κενο ειναι η ιταλια και τα κεντροβορεια τα δικα μας και ενα χαμηλο που να μας αφορα δηλαδη εντελως...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

γιατι οχι?καπου πρεπει να κανει κακοκαιρια..αν υπαρχει ενα καιρικο κενο ειναι η ιταλια και τα κεντροβορεια τα δικα μας και ενα χαμηλο που να μας αφορα δηλαδη εντελως...

Δεν ξέρω.απλα έχω αυτήν την αίσθηση.οχι ότι την βασιζω κάπου.μακαρι να βγω τελείως λάθος γιατί έχω απογοητευτεί πολύ φέτος

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εχει ταση αυτο το χαμηλο βομβαρα να αποκοπει και να μεινει στασιμο και να στροβιλιζεται...αυτο βλεπω εγω..το θεμα ειναι να γινει ολο αυτο στο ιδανικο σημειο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

που ειστε βρε οι κεντρικοδυτικοβορειοιβορειοανατολικονησιωτες?...οι προσηνεμοι ειναι εξαντλημενοι..στην βραση κολαει το σιδερο..απο αυριο θα ξυπνησουν και θα θελουν και αλλο...😝

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

που ειστε βρε οι κεντρικοδυτικοβορειοιβορειοανατολικονησιωτες?...οι προσηνεμοι ειναι εξαντλημενοι..στην βραση κολαει το σιδερο..απο αυριο θα ξυπνησουν και θα θελουν και αλλο...😝

Καλημέρα....να τους βάλεις όλους Α.Α και να πέσουν καμπάνες ... 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

εχει ταση αυτο το χαμηλο βομβαρα να αποκοπει και να μεινει στασιμο και να στροβιλιζεται...αυτο βλεπω εγω..το θεμα ειναι να γινει ολο αυτο στο ιδανικο σημειο...

Ναι αλλά έτσι θα εχει ψύχος;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημεραααα...όσον αφορά τα βασικά κ αρχικά στοιχεία της δημιουργίας Ριτζ κ κάθοδο Αυλώνα υπάρχει συμφωνία από τα μοντέλα...και θα γίνει λογικά..το αρνητικό δυστυχώς είναι ότι για ακόμα μια φορά τα χαμηλά ανατολικά του Καναδά πάνε να τα καταστρέψουν τα πάντα...έλεος με αυτό που γίνεται φέτος..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

επιτελους ξεκολησε και το τζεμ..τσκε και απο αυτο!!!..τσεκ και απο τα ανσμπλ του τζιφου που ειναι καλυτερα...

Το Τζεμ έχει φοβερό αποτέλεσμα...στο χαμηλό..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, Mountain είπε:

Για τισ 180 ωρεσ δε μιλατε???Ε τοτε δεν εχει  Τ  ρε παιδια τη ψανετε προσπαθω να καταλαβω Αντε διαφωτιστε τον γερο

 

χαμηλο βομβα ψαχνουμε τζονι με καλο σημειο γεννησης και καλη πορεια..μια μερα ερμομερα ολοκληρη με χιονοπτωση ψαχνουμε..βλεπω ηρθαν παλιες καραβανες...ινουιτ εσυ..τελεια!!!..αντε ρε παιδια ενα κουραγιο μπας και ξεκολησει το μυαλο μας...😝

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 ώρες πριν, Theomanio είπε:

Ακούσατε τον @ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ άντρες μου!!!

Στις 5:29 το τάγμα να συγκεντρωθεί για το gfs.

Αδικαιολόγητες απουσίες θα επισύρουν κατάρες για να μη χιονιστει το μέρος του κάθε απουσιαζοντα 

Κατανοώ την απογοήτευση των βορείων βλέποντας τις εικόνες από κάτω,αλλά εδώ εστί βόρεια Ελλάς!!🔥⚔️

Και θα πάμε μέχρι τέλους.

Βορεια επτάνησα, Ήπειρος, Θεσσαλία πλην Μαγνησίας @giannis.mar ξέρεις,θα είσαι η Ιφιγένεια στη μάχη της Τροίας των καιρικών μοντέλων 😂,Ολόκληρη Μακεδονία Θράκη και νησιά κεντροβορειου Αιγαίου.

Ήρθε η ώρα,ήρθε ωρέ,εμπροςςςςς 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 

Εγώ εντάξει πρόλαβα και είδα τις τούφες και τις χαρτοπετσέτες μου (Και με τελικό απολογισμό γύρω στο 8-10ποντο εδω) από την Ελπιδα.. χαλάλι 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

χαμηλο βομβα ψαχνουμε τζονι με καλο σημειο γεννησης και καλη πορεια..μια μερα ερμομερα ολοκληρη με χιονοπτωση ψαχνουμε..βλεπω ηρθαν παλιες καραβανες...ινουιτ εσυ..τελεια!!!..αντε ρε παιδια ενα κουραγιο μπας και ξεκολησει το μυαλο μας...😝

Και εγω αυτο  ψαχνω αλλα μονο στισ 180 ωρεσ κατι βλεπω. βΕΒΑΙΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ Τ αυτα ειναι βροχουλεσ και για αυτο ρωτω μην μου ξεφυγε κατι ααλα δε νομιζω

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Mountain είπε:

Και εγω αυτο  ψαχνω αλλα μονο στισ 180 ωρεσ κατι βλεπω. βΕΒΑΙΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ Τ αυτα ειναι βροχουλεσ και για αυτο ρωτω μην μου ξεφυγε κατι ααλα δε νομιζω

 

κοιτα ειναι σχεδον παρομοια φαση με το αλλο που ειχε ερθει πριν αρκετες μερες και δεν ειχε θερμοκρασιες ..τοτε ουτε καν το κυνηγησα γιατι φαινοταν οτι δεν θα εχει.αυτο εδω θα εχει θερμοκρασιες αρκει να ερθει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...