Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 γ'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σε όλους! Λοιπόν το θεμα ειναι να συνεχιστούν τα καλά σενάρια μεχρι Πέμπτη σίγουρα να πέσουμε σε πιο κοντινές ώρες και να στοχεύουμε..η αίσθηση μου λεει οτι και προσηνεμα να παει θα βγει πρώτα κβ..δεν μπορεί γκαρμπον ιδιο σε λίγες μερςς(λεμε τωρα)..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Α επισης να πω οτι τα καλύτερα ανσαμπλ στον ευρωπαιο τα χει η Θράκη 

λογικο με την κινηση που εχει το χαμηλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημερα σε ολους... επικα χιονια στην αθηνα κ φετος!! τρομακτικη ραγδαιοτητα!!! ελπιζω να το απολαυσανε ολα τα παιδια απο τα προσηνεμα!!!! τωρα οσον αφορα τιυς χαρτες πιατευω κ ελπιζω να κρατηθει η ταση κ να ερθει λιγο βολικα το συστημα μπας κ δουμε κ μεις λιγο χιιονακι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, North _ Walker είπε:

EDM1-168.GIF?25-12

EDM1-192.GIF?25-12

πολύ μακριά για τόσο καλούς χάρτες θα αλλάξουν σίγουρα και λογικά προς το χειρότερο για εμάς...εμείς δεν παίζουμε σε αυτές τις ώρες.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

πολύ μακριά για τόσο καλούς χάρτες θα αλλάξουν σίγουρα και λογικά προς το χειρότερο για εμάς...εμείς δεν παίζουμε σε αυτές τις ώρες.....

168 Σωτο ειναι καλα για ταση. το κρισιμο ειναι να διατηρηθει μεχρι μεθαυριο χωρις τραγικες αλλαγες..ή θα διατηρηθεί ή θα απογοητευτούμε και θα κάνουμε διάλειμμα..

Επεξεργάστηκε από Barney-sal
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

πολύ μακριά για τόσο καλούς χάρτες θα αλλάξουν σίγουρα και λογικά προς το χειρότερο για εμάς...εμείς δεν παίζουμε σε αυτές τις ώρες.....

αυτη την φορα παιζουμε δυνατα το δειχνουν ολα τα μοντελα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Παίονας είπε:

αυτη την φορα παιζουμε δυνατα το δειχνουν ολα τα μοντελα 

Πράγματι εξαιρετικά σπάνιο αυτό κρατάτε..παμε μεχρι τελους ραν με ραν. Δεν ξερω παρά την ικανοποιητική Μήδεια περσι θεελω πάλι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

πολύ μακριά για τόσο καλούς χάρτες θα αλλάξουν σίγουρα και λογικά προς το χειρότερο για εμάς...εμείς δεν παίζουμε σε αυτές τις ώρες.....

Σωτο υπαρχει πληρη συμφωνια απο ολα τα μοντελα κ απο τα ανσαμπλς τους....ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΦΕΤΟΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΛΠΙΔΕΣ....ΛΟΓΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑΚΡΙΑ ΟΛΑ ΞΕΚΙΝΑΝ ΣΤΙΣ 120 ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η μόνη νομίζω φορά που χιόνισε με αυλώνα δυνατό πολύ χαμηλά γεωδυναμικά ερχόμενο από βορειοδυτικά και όχι σε συνδυασμό με αντικυκλωνα όπως συμβαίνει σχεδόν πάντα στη βόρεια χώρα .... είναι τον Γενάρη του 1968 στις 12-13 του μήνα......σπανιότατο....

NOAA_1_1968011206_1.png

NOAA_1_1968011218_2.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Η μόνη νομίζω φορά που χιόνισε με αυλώνα δυνατό πολύ χαμηλά γεωδυναμικά ερχόμενο από βορειοδυτικά και όχι σε συνδυασμό με αντικυκλωνα όπως συμβαίνει σχεδόν πάντα στη βόρεια χώρα .... είναι τον Γενάρη του 1968 στις 12-13 του μήνα......σπανιότατο....

NOAA_1_1968011206_1.png

NOAA_1_1968011218_2.png

κ νομιζω οτι ηταν κ δυνατη κακκοκαιρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Το προσκλητήριο ισχύει για 17.30 μμ. ..Πάμε για αναφορά τάγματος.. Ενας ενας να ακούω....

Συνάδελφος ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σαν λοχαγός τάγματος δίνω το εναρκτήριο λάκτισμα για τη σημερινή μέρα.

Στις επάλξεις άντρες μου 🔥

Η απογευματινή αναφορά είναι κρίσιμη, αναμένω σε κάθε σας αναφορά εκείνη την ώρα μηνύματα που θα λένε παρόν.

Ακούσατε τον @ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ

Οι λοιποί που λείπουν και είναι ΔΑ με τη πρώτη ευκαιρία να περάσουν από το διοικητήριο για αναφορά ⚔️⚔️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια χαρα...Ειδα χιοναρα στον Ασπορπυργο στη δουλεια μου χθες το πρωι..Το απογευματοβραδο χιονοκαταιγιδα στην Καλλιθεα στα 30 μετρα και 15 ποντους χιονι..2 σερι χρονια στα κεντρονοτια της Αθηνας ειχε να το στρωσει απο το 1935..

Ολοι μαζι τωρα..Να φερουμε και τον κεντροβορειο..Μεσα απο την καρδια μου φιλαρακια...Ολοψυχα..Και λιγο χιονι και στη Λεσβο μας ρε γμτ..Για το Μπαμπη μας!!!

Παμε γερα...!!!

 

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δε το κουνω απο επαε αν δε μου πεμψουν το χιονι απο το τάγμα...Για όσους ξέρουν και εχου  δει και αντί για λαγούς  θα χω 2 πολικές αρκούδες στα χέρια ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχω δωσει ορκο σιωπης μεχρι να χιονισει αλλα οι μοναχοι απο το θιβετ μου δωσαν το ελευθερο! παμε μαζι να το φερουμε κανεις δεν περισευει!!!

υ.γ σε περιπτωση φαπας θα προτεινα γκρουπ θεραπι να μας βγει πιο φθηνα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

48 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

πολύ μακριά για τόσο καλούς χάρτες θα αλλάξουν σίγουρα και λογικά προς το χειρότερο για εμάς...εμείς δεν παίζουμε σε αυτές τις ώρες.....

Ανετα πανε προς το καλύτερο αυτη τη φορα καθβς αυτοι οι χάρτες βγαινουν με χαμηλο να πιέζει...Κάθε φορά πιέζει πολυ και φεύγει ανατολικα τωρα δε θα πάει πιο ανατολικα αφου ηδη πιέζει αρκετα ....Εγώ φοβάμαι μη φύγει δυτικα με τετοιο αο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...