Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 γ'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Έχει και μωβιες ..για Αυτά που πέρασαν ολο άχνα μπλε ειχαν απο 7 μερες πριν

Για 6 μερες μπροστα ειναι τα καλυτερα ενς σε προοπτικη χιονιου φετος

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Για 6 μερες μπροστα ειναι τα καλυτερα ενς σε προοπτικη χιονιου φετος

Παμε τρεξιμο τρεξιμο ξεκιναμε.με.το.τσιρκο του τζιφ αποψε 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Για 6 μερες μπροστα ειναι τα καλυτερα ενς σε προοπτικη χιονιου φετος

Ναι συμφωνώ αλλα του τζιφου δεν είναι καλά...Και δε βλέπω και καλο σεναριο στα κύρια αν και μακρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρέθηκα στις 3 το μεσημέρι εν μέσω της πιο ακραίας χιονοιστορικης χιονοθυελλωδικης χιονοσιβηρικης χιονοθυελλας στη κορυφή του βουνού  Έβερεστ (Διονύσου).  Ανέβαινα από τους γκρεμούς. Τα ίχνη μου χάνονταν μέσα σε 5 λεπτά και μετά χαθήκαμε λίγο. Αλλά ξέρουμε καλά το βουνό όποτε διαισθητικά βρίσκαμε τον δρόμο.

Τέρμα επικίνδυνο αυτο που έκανα αλλά αξιζε... Σε μια φάση έλεγα στον εαυτό μου τι κάνω ο βλάκας αλλά έλεγα τώρα που ανέβηκα τόσο ψηλά πρέπει να φτάσω στο τέρμα 🤣

 

Πάλευα 2μιση ώρες πάνω με τα τέρατα...

 

 

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snowjunky είπε:

Σας έχασα ρε παιδιά.για ποτέ λέτε και για που?για βόρεια Ελλάδα ή και για κεντρικά?

Για κεντροβόρεια, αλλά ο καθένας τα θέλει στην περιοχή του, για 1-2 Φεβρουαρίου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BillG είπε:

Για κεντροβόρεια, αλλά ο καθένας τα θέλει στην περιοχή του, για 1-2 Φεβρουαρίου...

Έχουμε λαλεψει....Ο καθένας στη πόρτα του για τη πάρτη του χαχαχ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Σας έχασα ρε παιδιά.για ποτέ λέτε και για που?για βόρεια Ελλάδα ή και για κεντρικά?

Και για τους 2 προς το παρόν τουλάχιστον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν τα θέλω μόνο για την πόρτα μου. Θέλω όμως μια φορά να είναι το επίκεντρο η Κ. Μακεδονία! Κάθε φορά που θυμάμαι να έχουμε χιόνια ήμασταν οι παρακατιανοί που ζητιανέψαμε μερικά ψίχουλα από την πίτα!!! Ειδικά η περιοχή μου !!😬

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Βρέθηκα στις 3 το μεσημέρι εν μέσω της πιο ακραίας χιονοιστορικης χιονοθυελλωδικης χιονοσιβηρικης χιονοθυελλας στη κορυφή του βουνού  Έβερεστ (Διονύσου).  Ανέβαινα από τους γκρεμούς. Τα ίχνη μου χάνονταν μέσα σε 5 λεπτά και μετά χαθήκαμε λίγο. Αλλά ξέρουμε καλά το βουνό όποτε διαισθητικά βρίσκαμε τον δρόμο.

Τέρμα επικίνδυνο αυτο που έκανα αλλά αξιζε... Σε μια φάση έλεγα στον εαυτό μου τι κάνω ο βλάκας αλλά έλεγα τώρα που ανέβηκα τόσο ψηλά πρέπει να φτάσω στο τέρμα 🤣

 

Πάλευα 2μιση ώρες πάνω με τα τέρατα...

 

 

Και μετά συνάντησες ένα Γετι το οποίο σε κυνηγούσε και τότε ανέβηκες στο πρώτο μαμούθ που βρήκες μπροστά σου και το εξοντωσες. 

Δεν ήταν σκέτο χιόνι αυτό το λευκό τελικά που έπεφτε...😂😂

Επεξεργάστηκε από BillG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, BillG said:

Και μετά συνάντησες ένα Γετι το οποίο σε κυνηγούσε και τότε ανέβηκες στο πρώτο μαμούθ που βρήκες μπροστά σου και το εξοντωσες. 

Δεν ήταν σκέτο χιόνι αυτό το λευκό τελικά που έπεφτε...😂😂

Έκανε παιδιά ο Δίας. Ολόκληρο πλανητικό σύστημα έφτιαξε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ναι συμφωνώ αλλα του τζιφου δεν είναι καλά...Και δε βλέπω και καλο σεναριο στα κύρια αν και μακρια

Θυμησου απο ποτε δινανε ψυχος τα ενς ευρωπαικου για ελπιδα και τι δινανε τα ενς τζιφου...θα περιμεμουμε μια δυο μερες και βλεπουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 21/1/2022 at 1:03 ΠΜ, ICELARISSA είπε:

Δε πειραζει μας χιονιζει ο τζιφος σημερα την αλλη εβδομαδα οποτε θα το δουμε σιγουρα..

Screenshot_2022-01-20-23-04-38-324_com.sec.android.app.sbrowser.jpg

Αν δεν ανοίξει τον σχολιασμό Φεβρουαρίου γυναίκα, μην περιμένετε στα βόρεια, θαύματα 😊

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Theomanio είπε:

Ακούσατε τον @ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ άντρες μου!!!

Στις 5:29 το τάγμα να συγκεντρωθεί για το gfs.

Αδικαιολόγητες απουσίες θα επισύρουν κατάρες για να μη χιονιστει το μέρος του κάθε απουσιαζοντα 

Κατανοώ την απογοήτευση των βορείων βλέποντας τις εικόνες από κάτω,αλλά εδώ εστί βόρεια Ελλάς!!🔥⚔️

Και θα πάμε μέχρι τέλους.

Βορεια επτάνησα, Ήπειρος, Θεσσαλία πλην Μαγνησίας @giannis.mar ξέρεις,θα είσαι η Ιφιγένεια στη μάχη της Τροίας των καιρικών μοντέλων 😂,Ολόκληρη Μακεδονία Θράκη και νησιά κεντροβορειου Αιγαίου.

Ήρθε η ώρα,ήρθε ωρέ,εμπροςςςςς 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 

Κύριε λοχαγε επειδή εγώ είμαι ιλαρχος κανονικός όμως και σήμερα έχω υπηρεσία παρακαλώ η συγκέντρωση να γίνει κατά τις 1900 αύριο γιατί θα είμαι πτώμα και θα κοιμάμαι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, MeteoTirnavos είπε:

Πιο ανατολικά ο τζίφος για το Σάββατο

Σάββατο δεν νομίζω πως έχουμε ελπιδα με 10 βαθμούς που θα έχει ανέβει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Dusterakos είπε:

Σας έρχεται απίστευτη διαταραχή Παιδιά στις 192 ώρες. Και στα 500 πολυ καλές Τ για Θεσσαλονίκη. 

Δεν μιλάω άλλο Γιατί είναι γρουσουζης χαχα 

Γρήγορα στις αναφορές εσύ🤣Άσε μας λίγο να οργανωθούμε οι Βόρειοι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...