Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κανόνισε να πάει καλά ο Φλεβάρης γιατί θα σου κάνω έξωση από τον νομό 😂😂😂😂. Αν και καλύτερα να ρωτήσεις θα ρίξει; Θα ρίξει; Θα ρίξει μήπως και μας λυπηθεί.

Υ.Γ. μακάρι να είσαι γουρλής

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελπίζω ο Φλεβάρης να χαρίσει παμπολες συγκινήσεις σε όσες περισσότερες περιοχές της χώρας γίνεται και κυρίως στα κεντροβορεια😋.Έχω ένα προαίσθημα πως ο Γκαρυ θα φέρει γούρι!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΟΥ ΒΟΡΕΙΟΕΛΛΑΔΗΤΕΣ ΠΡΟΣΗΝΕΜΟΙ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΚΕΝΤΡΟΒΟΡΕΙΟΙ ΕΜΠΡΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΦΕΡΟΥΝΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, lk1980 είπε:

Κανόνισε να πάει καλά ο Φλεβάρης γιατί θα σου κάνω έξωση από τον νομό 😂😂😂😂. Αν και καλύτερα να ρωτήσεις θα ρίξει; Θα ρίξει; Θα ρίξει μήπως και μας λυπηθεί.

Υ.Γ. μακάρι να είσαι γουρλής

ΧΑΧΑχαχα και γω το ελπιζω 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Παίονας είπε:

ετσι κ το φερεις θα μας κανεις το τραπεζι ολους ετοιμαζε κρεατα κ γραπες

εννοειται αδερφε και πατριωτη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Παίονας είπε:

ηθελε να το ανοιξει ο τασος αλλα δεν πειραζει παμε πατριωτη εσυ θα μας το φερεις!!

δε νομιζω να εχει θεμα ο τασος με τον γκαρυ...😀..απλα γκαρυ για ολο τον φεβρουαριο "τιμωρια" δεν θα μας ρωτας αν θα χιονιστεις γιατι απο την στιγμη που το ανοιξες το θεμα εισαι κυριαρχος σε αυτο και θα το κατευθηνεις...😝

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

δε νομιζω να εχει θεμα ο τασος με τον γκαρυ...😀

με το τασο ειμαιστε αδερφια οπως ειμαι αδερφος με ολους σας αδερφε μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Gary είπε:

ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΟΥ ΒΟΡΕΙΟΕΛΛΑΔΗΤΕΣ ΠΡΟΣΗΝΕΜΟΙ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΚΕΝΤΡΟΒΟΡΕΙΟΙ ΕΜΠΡΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΦΕΡΟΥΝΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ

λοιπον ...... ακου λιγο....... πρωτα φερε τον κ.βορειο τον καλο τον δυνατο τον παλιο κ μετα φερε κ εναν πανελλαδικο ετσι για γλυκο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Gary είπε:

με το τασο ειμαιστε αδερφια οπως ειμαι αδερφος με ολους σας αδερφε μου

Και αδέρφικα θα πάμε να φέρουμε την αδελφή γκαγκα που θα μας αδελφώσει ολα τα αδέλφια και θα ζήσουμε αδελφικα 🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Και αδέρφικα θα πάμε να φέρουμε την αδελφή γκαγκα που θα μας αδελφώσει ολα τα αδέλφια και θα ζήσουμε αδελφικα 🤣🤣

χαχααχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Παίδες ήθελα να το ανοίξω εγώ. Το είχα πει από μέσα Φλεβαρη. Χαχα

ωχ τωρα μας τα κανες κουλουβαχατα.μεσα στον χαμο τον μοντελικο θα χαθηκε το ποστ σου.κι εσυ χριστιανε μου κανε μια υπενθυμιση...😀..πες μου τι θες να γινει?αν θες το κλειδωνω και ανοιγεις...απλα ετσι κι αλλιως αν οπως προβλεπεται και αυτο το θεμα φορτωσει πολυ θα ανοιξουμε στην πορεια φλεβαρης2 και ελπιζω και φλεβαρης3..οποτε αν θες παιρνεις το 2 και ο τασος αν εξακολουθει να ενδιαφερεται μεχρι τοτε και δεν εχει χορτασει το φλεβαρης 3.αυτο σαν προταση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Όχι Βαγγέλη. Άστο. Εμείς στη μουφοπολη που ζούμε δεν υπάρχει ελπίδα. Φόρτσα Βόρεια 

γιατι τι εκανε τωρα?εγω ειδα φωτο με καλο χιονι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Παίδες ήθελα να το ανοίξω εγώ. Το είχα πει από μέσα Φλεβαρη. Χαχα

Εσυ να φέρεις το ίδιο με την Ελπίδα, αλλά με 1 βαθμό παρακάτω!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

γκαρυ αγορι μου παιξε μπαλλα φερτο εσυ και ασε εμας να λεμε...μην σε μπερδευω που μου βαλες και το σηματακι λυπημενος😝.σοβαρα τωρα αυτο με τα θεματα θα το κανουμε για την ευρυθμη λειτουργια να μην υπερφορτωνεται υπερβολικα ενα θεμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για να δουμε...

Kαλες θερμοκρασιες με χιονια εως χαμηλα στην Δυτικη ελλαδα - Ηπειρο στα μακρινα.

Γιαννενα δινει -1 βαθμους και χιονοπτωση..

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

γκαρυ αγορι μου παιξε μπαλλα φερτο εσυ και ασε εμας να λεμε...μην σε μπερδευω που μου βαλες και το σηματακι κονφιουζ😝

αδερφε βαγγελη ελπιζω και γω να ειμαι γουλης, ε που θα παει θα χιονισει και εδω δε θυμαμαι αλλη χρονια χωρις χιονι, ακομη και περσυ με την μηδεια πηρα 3-4 ποντακια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...