Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Μην ψαχνετε τρελες ραγδαιοτητες  οπως χθες στην αθηνα χαχα δεν εχουμε τους ιδιους μηχανισμους χιονοπτωσης το θεμα ειναι να χιονισεις και ας βαλει 30-40 ποντους και σε 24 ωρες οχι σε 3-4 

Εδώ πάντως στο Βίκτωρα είχε ρίξει σε 3,5 ωρες 50 πόντους χαχαχα..Και στην υπατια σε 10 ωρες 70 χαχαχχα....Αλλά που τετοια τύχη χααχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Εδώ πάντως στο Βίκτωρα είχε ρίξει σε 3,5 ωρες 50 πόντους χαχαχα..Και στην υπατια σε 10 ωρες 70 χαχαχχα....Αλλά που τετοια τύχη χααχαχα

Και εγω εχω παραδειγματα αλλα ειναι πιο σπανια εγω τα πιο χαρακτηριστικα που θυμαμαι εδω ειναι 2001 1.5 ωρα 15 ποντους 2010 6 ωρες 30 και ο βικτωρας ποιος ειναι ο εγκλωβισμος στην αριαδνη?αν ειναι αυτος κανα 20ποντο σε 2-3 ωρες αλλα κυριως λογο ψυχους οχι ραγδαιοτητας..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39 λεπτά πριν, Gary είπε:

δε θελω να το ζησω αυτο χαχαχαχαχ

272407017_10220923210736625_2947883041913204870_n.jpg

Ποιος το έφτιαξε αυτό ... Με τον πόνο μας παίζει;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Eμείς εδώ τι να περιμένουμε. Για να χιονιστούμε πρέπει να κατέβει κόγκας πανελλαδικός στυλ Αριάδνης.

Αν και ούτε με την Αριάδνη χιονιστήκαμε.

Πιστεύω μέχρι το 2045 θα έχουμε μια ευκαιρία.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Και εγω εχω παραδειγματα αλλα ειναι πιο σπανια εγω τα πιο χαρακτηριστικα που θυμαμαι εδω ειναι 2001 1.5 ωρα 15 ποντους 2010 6 ωρες 30 και ο βικτωρας ποιος ειναι ο εγκλωβισμος στην αριαδνη?αν ειναι αυτος κανα 20ποντο σε 2-3 ωρες αλλα κυριως λογο ψυχους οχι ραγδαιοτητας..

Εκεί δε πρέπει ο Βίκτωρας να εριξε χιονι γιατι θυμαμαια στη Καρδίτσα εριχνε χιονονερο βροχη και εδω ειχα ολη την ωρα 0,8 θερμοκρασια....εγραφε ο σταιμος ραγδιοτητα 26μμ την ωρα καποια στιγμη δεν ξαναβλέπω στη ζωη μου ξανά τετοιο πραγμα ...Στο windy ηταν η σύγκλιση πανω απο τη πόλη ακριβως με όλων των ειδών τους ανέμους 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Εκεί δε πρέπει ο Βίκτωρας να εριξε χιονι γιατι θυμαμαια στη Καρδίτσα εριχνε χιονονερο βροχη και εδω ειχα ολη την ωρα 0,8 θερμοκρασια....εγραφε ο σταιμος ραγδιοτητα 26μμ την ωρα καποια στιγμη δεν ξαναβλέπω στη ζωη μου ξανά τετοιο πραγμα ...Στο windy ηταν η σύγκλιση πανω απο τη πόλη ακριβως με όλων των ειδών τους ανέμους 

Δεν ξερω πες μου ημερομηνιες εχω μπερδεψει τοσα χιονια και τις ονομασιες με ημερομηνιες τα θυμαμαι χαχχα 

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γκάρυ πάμε δυνατά να εισαι γουρλης οπως καποτε ο puppazzo di neve ! Κανονισε μην μας φέρεις μενεξεδες και ζουμπουλια🤣

Επεξεργάστηκε από Barney-sal
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπον αντουαν καρδιτσα ο βικτωρας εβαλε 10 ποντακια...μετα το γυρισε σε χιονονερο.εδω τα ιδια εβαλε μια πετσα αρχικα μετα χιονονερο και βροχη στο τελος...16-1-17

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Λοιπον αντουαν καρδιτσα ο βικτωρας εβαλε 10 ποντακια...μετα το γυρισε σε χιονονερο.εδω τα ιδια εβαλε μια πετσα αρχικα μετα χιονονερο και βροχη στο τελος...16-1-17

Νύχτα 18 προς 19 ήταν ..δε ξαναγίνεται ποτε αυτο είχα ολη τη σύγκλιση πανω μου στο νοουκαστ ....

 

archives-2017-1-18-18-7.png

archives-2017-1-18-18-2.png

archives-2017-1-18-18-0.png

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Barney-sal είπε:

Γκάρυ πάμε δυνατά να εισαι γουρλης οπως καποτε ο puppazzo di neve ! Κανονισε μην μας φέρεις μενεξεδες και ζουμπουλια🤣

η ψησατρια ειναι περασμενη με λεμονι και ετοιμη, θα σας το φερω ολο στις αυλες σας 😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Κυριακη προς δευτερα δεν ηταν?αυτος ειναι απολογισμος 

Όχι τεταρτη προς πεμπτη ηταν ....Για πρώτη φορά δεν βγήκα με το φορτηγάκι με τετρακίνηση απο το χιονι...έσερνε το χιονι το αυτοκίνητο αντί να το πατήσει απίθανα πράγματα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπα δεν έχει τίποτα για κεντρικά.για βόρεια παίζει και να δείτε κάτι.ειδα ενσεμπλ αυτά που έχουν υετό δεν έχουν θερμοκρασίες και το αντίστροφο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Νύχτα 18 προς 19 ήταν ..δε ξαναγίνεται ποτε αυτο είχα ολη τη σύγκλιση πανω μου στο νοουκαστ ....

 

archives-2017-1-18-18-7.png

archives-2017-1-18-18-2.png

archives-2017-1-18-18-0.png

Εγω αυτο το αρθρο βρηκα δημοσιευμενο 16 του μηνα δεν ξερω τι να γερασα..χαχα

IMG_20220125_150048.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Εγω αυτο το αρθρο βρηκα δημοσιευμενο 16 του μηνα δεν ξερω τι να γερασα..χαχα

IMG_20220125_150048.jpg

Η ίδια κακοκαιρια ειναι ....Αλλά σε άλλο χρόνο...εδώ χιονισε στις 19 απο τις 16 ξεκίνησε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Εγω αυτο το αρθρο βρηκα δημοσιευμενο 16 του μηνα δεν ξερω τι να γερασα..χαχα

IMG_20220125_150048.jpg

Ωραίες στιγμές που μάλλον φέτος δεν θα ζήσουμε εμείς φέτος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Ρε το Τζεμ έχει βγάλει ακραίο ΚΒ, ή κάνω λάθος; Μόνο εγώ ενθουσιάστηκα; 😅

Πρέπει να πάει πιο δυτικά και να οργανωθεί στο Ιόνιο για να φαμε ολοι καλα αλλιώς μόνο Θράκη θα φάει καλά όταν βγει Αιγαίο  

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...