Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά νομίζω είναι δεδομένο οτι οποιο μοντέλο μας χιονίζει με αυτό είμαστε....ε σήμερα μιλάμε αγγλικα με βρεττανική προφορά....αυριο αν ειναι αναγκαίο θα μιλάμε κινέζικα......!.παντως στην ουσία στις 160 plus ολα τα μοντέλα συμφωνουν για σκαψιμο στο Ιόνιο...αλλά νομίζω σε αυτές τις ώρες μας ενδιαφέρει να κλειδώσει πρώτα  το σκαψιμο ΒΑ....ας κλειδώσει πρώτα αυτό και μετά...βλέπουμε...για το Ιόνιο...

αν κλειδωσει ομως παλι Αιγαίο....απλά μια εκδρομουλα  για .athens ..με κουπόνια ανάλογα με τα μνμ καθενός...garry ...χωρίς κουπόνια χωρίς..να χρειάζονται εξηγήσεις...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χθες βράδυ δεν υπήρχε σενάριο για το σαββατο πάνω από 2μμ και κοιτάξτε σήμερα.....Επίσης να πω ότι τα ανσάμπλ ευρωπαίου χάλασαν και θερμοκρασιακή για το 2,3 τα ακραία σενάρια έφυγαν και μαζεύεται στο συν η θερμοκρασια από τις 3 με 4 άρα δε φαίνεται να χει διάρκεια 

 

Screenshot_20220125-221426_Chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Εχω αρχίσει και πιατευω σε 5 ποντο για το Σάββατο,, μακάρι γιατι το άλλο δε μουυ γεμίζει το μάτι απο προχθές 

Κάνε ένα κόπο συνονόματε να βάλεις και της Θεσσαλονίκης 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Επίσης να πω ότι τα ανσάμπλ ευρωπαίου χάλασαν και θερμοκρασιακή για το 2,3

00FA1BA1-7C13-4667-8DC1-C2C6A47C3074.thumb.png.06f00fac6fce57a5beec06a9e35b9852.png

12ζ

5D989258-7A81-4709-846B-318574698732.thumb.png.e36c2ef8120024780a695ec5cbdb416d.png

Δε δείχνουν να χάλασαν, θερμοκρασιακα να τουλάχιστον…

Επεξεργάστηκε από Kosmas34
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Εχω αρχίσει και πιατευω σε 5 ποντο για το Σάββατο,, μακάρι γιατι το άλλο δε μουυ γεμίζει το μάτι απο προχθές 

Μετα οι δεκτες ευρωπαικου κεντραρουν το 4-10 οχι το 2-3

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Εχω αρχίσει και πιατευω σε 5 ποντο για το Σάββατο,, μακάρι γιατι το άλλο δε μουυ γεμίζει το μάτι απο προχθές 

Εγώ???

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Mercedakias είπε:

Εγώ???

Προς το παρων το χεις κι εσυ αλλα θα παλεύουμε μεχρι τη πεμπτη για αυτή τη κακοκαιρια αν συνεχίζει να τη δειχνει και αυριο...ειδικά στον υετο θα χουμε αλλαγές και στο νοουκαστ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Προς το παρων το χεις κι εσυ αλλα θα παλεύουμε μεχρι τη πεμπτη για αυτή τη κακοκαιρια αν συνεχίζει να τη δειχνει και αυριο...ειδικά στον υετο θα χουμε αλλαγές και στο νοουκαστ

Τελεια θά μαι Καλαμπάκα. Πράμαντα δεν πρόκειται ε?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Mercedakias είπε:

Τελεια θά μαι Καλαμπάκα. Πράμαντα δεν πρόκειται ε?

Νομιζω καλυτςρα ειναι πραμαντα ...ας σε πουν καο τα παιδια αππ θεσαλια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

00FA1BA1-7C13-4667-8DC1-C2C6A47C3074.thumb.png.06f00fac6fce57a5beec06a9e35b9852.png

12ζ

5D989258-7A81-4709-846B-318574698732.thumb.png.e36c2ef8120024780a695ec5cbdb416d.png

Δε δείχνουν να χάλασαν, θερμοκρασιακα να τουλάχιστον…

Για τκ 2,3 χαλασαν για το 1 οχι...γιατι ερχεται το κρυο νωρις χωρις τοσο υετο

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Μετα οι δεκτες ευρωπαικου κεντραρουν το 4-10 οχι το 2-3

Εγω λεω μεχρι αυριο θα χει εξαφανιστει χαχαχχα το 2,3 χαχαχ...παμε για σαββατο και οτι γινει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Νομιζω καλυτςρα ειναι πραμαντα ...ας σε πουν καο τα παιδια αππ θεσαλια 

Οπως ειναι το κυριο του ευρωπαικου με ολα τα ποιοτικα χαρακτηριστικα στην ατμοσφαιρα θα προλαβαινε μεχρι και πασπαλα σε λαρισα τρικαλα καρδιτσα..με το σημερινο τρεξιμο ευρωπαικου παντα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωπ μολις μπηκα στον τζιφο και βλεπω επιτελους παιρνουν σειρα και τα Δυτικα σιγα σιγα με 2 ξεχωριστες  χιονοπτωσεις στα Γιαννενα,

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...