Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

32 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Ωπ μολις μπηκα στον τζιφο και βλεπω επιτελους παιρνουν σειρα και τα Δυτικα σιγα σιγα με 2 ξεχωριστες  χιονοπτωσεις στα Γιαννενα,

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Φίλε για το σαββατο εχουμε καλές  προοπτικές.. Ο ανεμος θα είναι ββδυτικος.. Και το ψυχος  - 3 με - 4....μας τα χαλάει λίγο η Παρασκευή που ανεβαίνουν οι Τ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, Barney-sal είπε:

Για πότε;

Καλά μην νομίζεις ότι θα είναι και κάτι σοβαρό.και για Θεσσαλία δεν ξέρω καν αν φτάνουν οι Τ για χιόνια στα πεδινά.η δυτική Μακεδονία σίγουρα ευνοημένη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snowjunky είπε:

Καλά μην νομίζεις ότι θα είναι και κάτι σοβαρό.και για Θεσσαλία δεν ξέρω καν αν φτάνουν οι Τ για χιόνια στα πεδινά.η δυτική Μακεδονία σίγουρα ευνοημένη

Η δυτικη μακεδονια θα παλευει με υετο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ξέρω παιδιά εγώ έχω απογοητευτεί και νομίζω ότι αν δεν κάνει μέσα στο πρώτο 10ημερο το Φλεβάρη μάλλον θα στηρίξω λήξη για φέτος με τα νεύρα στο θεό που θα πρέπει να ξανά φάω 7 μήνες καλοκαίρι και αυτόν τον άτιμο τον ήλιο στη μαπα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Φίλε για το σαββατο εχουμε καλές  προοπτικές.. Ο ανεμος θα είναι ββδυτικος.. Και το ψυχος  - 3 με - 4....μας τα χαλάει λίγο η Παρασκευή που ανεβαίνουν οι Τ

Οπως και να εχει το καλο ειναι οτι εχουμε πολλες πιθανοτητες επιτελους να το δουμε Γιαννη το χιονακι η και την παπλαμουδα να στρωνεται στα Γιαννενα..Καιρος ηταν να παρει μπρος και η Δυτικη ελλαδα - Ηπειρος με χιονοδωρα απο το ιονιο.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φήμες αναφέρουν ότι οι μόνοι Αττικαριοι που συνεχίζουν να παρακολουθούν χάρτες είναι οι Νικαιωτες 🤣 

Οι υπόλοιποι, άλλοι λίγο άλλοι πολύ, ακόμα ξεχιονιζουν. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, menidi είπε:

Φήμες αναφέρουν ότι οι μόνοι Αττικαριοι που συνεχίζουν να παρακολουθούν χάρτες είναι οι Νικαιωτες 🤣 

Οι υπόλοιποι, άλλοι λίγο άλλοι πολύ, ακόμα ξεχιονιζουν. 

Με ότι ψυχικά αποθέματα μας έχουν απομείνει.... 

Πρώτα κοιματε να σηκωθεί ο αζορικος, μετά κοιτάμε να έρθει αυλωνας, μετά κοιτάμε αν θα πάει Αιγαίο η ιονιο,μετά κοιτάμε αν θα κάνει αποκοπή, μετά κοιτάμε υποστήριξη, μετά κοιτάμε θερμοκρασίες μετά κοιτάμε ανέμους και αφού περνάμε τόσα κύματα βάλαμε κι άλλο νταλκα αν θα το πάρουν τα ανατολικά του νόμου καινούργιο είναι αυτο... 🤣😭

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, bouasss είπε:

Βόρειοι που είστε ρε? 

Εεεε που να είμαστε, κοιτάμε χάρτες αλλά μας απογοητεύουν...το καλό είναι ότι υπάρχει χρόνος να φτιάξουν αρκετά τα πράγματα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Barney-sal είπε:

Ο παιος απογοήτευσε λιγο αλλα είναι νωρίς ακόμη..παμε 18αρι..

Όπως είπαν οι παλιές καραβάνες των κβ όμως, έχουμε μαζί μας Τζεμ ουκμο που τα πάνε εξαιρετικά!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Theomanio είπε:

Εδώ είμεθα

Αύριο τα σπουδαία

Ανασύνταξη και επαγρύπνηση🔥🔥⚔️⚔️

Και αύριο νωρίς είναι, ας ελπίσουμε τα σπουδαία να φαίνονται στις 72!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Α καλ αο τζιφος χαλασε και για το σαββατο εδω..μηδεν υετος ωραια χαχαχ

Με τετοιο χαμηλο τι περιμενεις και εσυ χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...