Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας έριχνε στην Θεσσαλονίκη μισό μέτρο προχθές και αν έδειχνε άλλο μισό μέτρο σε 10 μέρες βρείτε μου έναν Θεσσαλονικιό που θα έλεγε "ε ας πάει στην Αθήνα τώρα, το είδαμε εμείς". Ε μην κρυβόμαστε πίσω απ' το δάχτυλο μας. Όλοι μας θέλουμε να χιονίσει όσο γίνεται στην πόρτα μας, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θέλουμε να χιονίζει αλλού. Οι περισσότεροι τουλάχιστον.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, yiannis_volos είπε:

Ας έριχνε στην Θεσσαλονίκη μισό μέτρο προχθές και αν έδειχνε άλλο μισό μέτρο σε 10 μέρες βρείτε μου έναν Θεσσαλονικιό που θα έλεγε "ε ας πάει στην Αθήνα τώρα, το είδαμε εμείς". Ε μην κρυβόμαστε πίσω απ' το δάχτυλο μας. Όλοι μας θέλουμε να χιονίσει όσο γίνεται στην πόρτα μας, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θέλουμε να χιονίζει αλλού. Οι περισσότεροι τουλάχιστον.

Εγώ να σου πω την αλήθεια μου και 30 πόντους να μου ριχνε θα ήμουνα κομπλέ.μετα δεν θα με ένοιαζε τόσο πολύ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, INUIT είπε:

μηπως να αλλαξουμε θεμα συζητησης  ??  .....θα γινουμε κ@@ος και ειναι κριμα........

Ε είναι αλήθειες όμως. Βέβαια εγώ Αθηναίο να ελπίζει να βρέχει οπουδήποτε αλλού και να χιονίζει μόνο σε αυτόν δεν έχω δει. Αντιθέτως Θεσσαλονικιό έχω δει. Χωρίς αυτό να σημαίνει κάτι για τους υπόλοιπους βόρειους φυσικά.

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Ευρωπαιος με διαφορα οτι καλυτερι για το σαββατο

Για σένα σίγουρα. Για μας δεν έχει Τ ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolasxm είπε:

Για σένα σίγουρα. Για μας δεν έχει Τ ...

...4...5 ωρες μετα που δεν φαινονται....μπορει να εχει νικολα  ................."λεμε τωρα "

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και να σημπληρωσω και γω και τι γίνεται αν το θέλω εγώ ή εσύ ή ο άλλος η γιατί χιόνισε δύο φορές σερυ ιστορικό χιόνι στην Αθήνα θα σας απαντήσω με μεγάλα γράμματα ΚΑΝΕΙΣ ούτε οι Αθηναίοι κάνουν βουντού ούτε οι ΚΒ είναι καντεμιδες

Απλώς ένα γ......νο χαοτικό σύστημα που κάνει ό,τι θέλει και όπως θέλει όταν θέλει και αμα θέλει τέλος και αμα ξαναχιονισει στην Αθηνα τι έγινε τίποτα απλώς σαν να ρίχνεις ζάρια όσες πιθανότητες για εξαρια άλλες τόσες για άσσους. Ας καταπίνουμε την στεναχώρια και ας ακούσουμε οι βόρειοι το ασμα μες στον πράσινο τον μύλο μου τα περνάν τα λεφτά 😜😜😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παμε ρε καρντασια..Ειστε ακομα στο παιχνιδι...Δεν ειναι ασχημα τα τρεξιματα...Ιδιως για το Σαββατο..Οτι και να πειτε,εχετε και σεις τα δικια σας...Αλλα εχουμε χειμωνα μπροστα μας...Η κουραση απο μερους σας,απολυτως δικαιολογημενη αλλα δεν εχει τελειωσει ο χειμωνας..

Ακομα και εαν επαληθευτει το σεναριο που φοβαμαι..Να φαει φαπα ο Αζορικος και να μας πλακωσουν οι υψηλες πιεσεις,ακομα και αν χαθει ενα διαστημα του φλεβαρη..Ποτε μη λες ποτε..Ετσι που εχει γινει ο καιρος δεν ξερεις απο που θα σου ρθει....

Και μη χαλιεστε ρε σεις με την χαβουζα..Στο χιονι ολοι απληστοι ειμαστε..Μεταξυ μας..Και σεις εαν ειχατε 20 ποντους στη πορτα σας καλη ωρα...Δε θα σας χαλαγε στα καπακια αλλη μια χιονοδιαταραχη,ετσι δεν ειναι??Δεν αποφασιζει η Αθηνα που θα χιονισει και ποσο αλλα ο καιρος..Ειχε να στρωσει απο κεντρο και κατω 13 χρονια!!!Το στρωσε 2 χρονιες σερι τωρα...

Εχει ο καιρος γυρισματα..Κυριολεκτικα και μεταφορικα...Και κατι τελευταιο..Δεν ειμαστε ολοι ιδιοι.....Οποιος καταλαβε καταλαβε..Παμε γερα ρε...!!!Την καλημερα μου...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Seventower είπε:

Και να σημπληρωσω και γω και τι γίνεται αν το θέλω εγώ ή εσύ ή ο άλλος η γιατί χιόνισε δύο φορές σερυ ιστορικό χιόνι στην Αθήνα θα σας απαντήσω με μεγάλα γράμματα ΚΑΝΕΙΣ ούτε οι Αθηναίοι κάνουν βουντού ούτε οι ΚΒ είναι καντεμιδες

Απλώς ένα γ......νο χαοτικό σύστημα που κάνει ό,τι θέλει και όπως θέλει όταν θέλει και αμα θέλει τέλος και αμα ξαναχιονισει στην Αθηνα τι έγινε τίποτα απλώς σαν να ρίχνεις ζάρια όσες πιθανότητες για εξαρια άλλες τόσες για άσσους. Ας καταπίνουμε την στεναχώρια και ας ακούσουμε οι βόρειοι το ασμα μες στον πράσινο τον μύλο μου τα περνάν τα λεφτά 😜😜😜

Τι κομματάρα είναι αυτή!!!Το μαμά με τον Αρβανίτη όμως!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, bardaris είπε:

  Παιδιά για εμάς στα βόρεια....την τελευταία δεκαετία φταίνε πολλά....με πλέον χαρακτηριστικό την απουσία του Σιβηρικού,και ενός στοιχείου που εθιξε ο Ζιακόπουλος και εγω δεν το είχα παρατηρήσει..η απουσία της μεσογειακής κυκλοφορίας...δλδ ενα χαμηλό να ξεκινά από την Ισπανία...και να βρισκει τον σιβηρικό από πάνω μας.Πράγματι χαμηλό να διατρέχει ολη την Μεσόγειο καιρό εχω να δώ.

   Οσον αφορά...τα χιόνια που δεν είδαμε...περσι μετά την ΑΣΘ τα χιόνια ηταν ιακνοποιητικά.....αλλά φέτος...για να παρηγορηθείτε πρεπει να πάτε στους χειμωνες 91-92 και 82-82 που η αθηνα ειχε χιονοπτωσεις 10 εως 15 μερες και εμείς τίποτα.

Για τα μελλουμενα γενικώς το ukmo ειναι απλά καλό...ο τζιφος ¨ζεστός"...ας περιμένουμε τον Ευρωπάιο...και κυρίως τι ριντζάρισμα θα κάνει αν θα κάνει...ΒΑ ο Αζορικός....καλημέρα από...την χιονισμένη ακόμη Αθήνα.

 

 

Έχεις δίκιο για τη  μεσογειακή κυκλοφορία.... Υπήρχε παλιά θυμάμαι... Στα 80ς και 90ς...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραία διάταξη για Φθιώτιδα αρκεί να επαληθευτεί...μέχρι ημιορεινά ή και πεδινά για μερικές ώρες....

Για από βδομάδα το χάος μετά θα αλλάζουν συνέχεια ίσως βγει μετά  Αζορο σκανδιναβικος πάντως σίγουρα βάση μεσοπροθεσμων θα αναπτυχθούν υψηλές πιέσεις από αγγλια μέχρι σκανδιναβια μέσα στον Φλεβάρη...

ukmo-1-84.png

ukmoeu-0-84.png

 

USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1643118777164_6891739659535000073.jpeg

received_500674864958299.jpeg

USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1643119003591_6891740609239064178.jpeg

ukmo-13-84.png

Επεξεργάστηκε από Severe_Lover
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τσάμπα μαλώνετε . Ο καιρός κάνει ότι θέλει δεν τίθεται καν θέμα αλτρουισμού . Θεμιτό κανείς να θέλει να χιονίσει στην πόρτα του ας το χιόνισε χτες . Ακόμα και να λέει χαλάλι πάρτε το να χιονίσει σε εσάς το αποτέλεσμα δεν θα αλλάξει . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...