Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

το ζητουμενο δεν ειναι να βρεξει.ποτε του!αυτη την στγιμη μετα απο τοσο ξεροκρυο το να φαω σκετη βροχα για δευτερη φορα απο χαμηλο ειναι του ματς...οποτε να ξευτισει εντελως καλυτερα..η να κατσει εντελως δυτικα να χιονιστουν οσοι χιονιζοντε απο τις θερμοκρασιες που κουβαλαει.

....παλι κοντρα στις πιθανοτητες παμε που ειναι και το αγαπημενο σου🙂........λιγο θελουμε!!!! θα κρατησει το ξεροκρυο και θα μας το κανει χιονι  !!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Παίονας είπε:

βαγγελη παμε μια προσπαθεια ακομα τζεμ φανταστικο παιος με υετο λιγο οι θερμ θελουν φτιαξιμο τον τζιφο τον ειδες   ε δεν ειναι μακρια νομιζω

ουτε με σφαιρες. φιλε παιονα ,δεν ξερω και το ονομα σου,στερεψα και τα βλεπω ολα μαυρα και επειδη δεν μπορω να μην μπαινω και να μην σχολιαζω μιας και ειναι αγαπημενη συνηθεια αλλα και δεν γινεται ,μου βγαινει μαυριλα και αρνητικιλα γιατι αυτο μου δινουν τα μοντελα ομως.αν μου δωσουν ενα φως ισως να μου ξαναρθει ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, INUIT είπε:

....παλι κοντρα στις πιθανοτητες παμε που ειναι και το αγαπημενο σου🙂........λιγο θελουμε!!!! θα κρατησει το ξεροκρυο και θα μας το κανει χιονι  !!!!!

χρησταρα μου ξερω οτι εισαι κι εσυ φυση αισιοδοξος ανθρωπος...κανε ενα κουραγιο ρε φιλε μου εσυ και οσοι ακομη σας εχει μεινει..πραγματικα δεν μου βγαινει δεν το κανω για γουρι.εγω απλα θα προσπαθησω να μην γραφω οτι νιωθω γιατι πιστεψε με η μιρλα δεν ειναι τιποτα .τι να κανουμε ειμαι εντονος και των ακρων...χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

χρησταρα μου ξερω οτι εισαι κι εσυ φυση αισιοδοξος ανθρωπος...κανε ενα κουραγιο ρε φιλε μου εσυ και οσοι ακομη σας εχει μεινει..πραγματικα δεν μου βγαινει δεν το κανω για γουρι.εγω απλα θα προσπαθησω να μην γραφω οτι νιωθω γιατι πιστεψε με η μιρλα δεν ειναι τιποτα .τι να κανουμε ειμαι εντονος και των ακρων...χαχαχα

.....το ξερω και καταλαβαινω απολυτα...............

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ουτε με σφαιρες. φιλε παιονα ,δεν ξερω και το ονομα σου,στερεψα και τα βλεπω ολα μαυρα και επειδη δεν μπορω να μην μπαινω και να μην σχολιαζω μιας και ειναι αγαπημενη συνηθεια αλλα και δεν γινεται ,μου βγαινει μαυριλα και αρνητικιλα γιατι αυτο μου δινουν τα μοντελα ομως.αν μου δωσουν ενα φως ισως να μου ξαναρθει ...

μιχαλης   εγω πιστευω κατι θα κανει απλα δεν θα ειναι αυτο που θελουμε αυτα τα μην εχω κ απο φιλους που μιλανε στο φβ με ερσιτεχνες μετε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, chemical_JKou said:

Καλησπέρα στην παρέα! Ελπίζω όσοι είδαν χιόνι στα, αγαπημένα κατά τα άλλα, ανατολικά προσήνεμα, να το χάρηκαν. Ειδικά η γειτονιά που έμενα 20 χρόνια (Ζωγράφου) είδε απίστευτα πράγματα και φοβερές καταστάσεις! Και χαίρομαι για αυτό. Και τους φίλους και συγγενείς μου που χάρηκαν το χιόνι στη πόρτα τους. Πιστεύω όμως ότι οι δυτικονότιοι της Αθήνας έφαγαν και αυτοί τη μούφα τους, αναλογικά με το τι συνέβαινε λίγο ανατολικά και δυτικά τους. Επιλεκτικός λοιπόν ο χιονιάς Ελπίδα στο λεκανοπέδιο και καταλαβαίνω τα παιδιά αυτά στη πικρία που νιώθουν.

Κατά τα άλλα, χωρίς να υπάρχει ακόμα κάτι στον ορίζοντα, στο μυαλό μου είναι ένα πράγμα. Επιχείρηση ΕΞΙΣΟΡΡΟΠΗΣΗ! Υπάρχουν ολόκληρες περιοχές της Ελλάδας, που έχουν μείνει εκτός τα τελευταία χρόνια αναφορικά με το αγαπημένο μας φαινόμενο που λέγεται χιόνι. Βόρεια, Κεντρική, Δυτική Ελλάδα, Ιόνιο, ΒΑ Αιγαίο. Και πλέον πιστεύω ότι ο καιρός θα εξισορροπήσει. Παρά τη λεγόμενη κλιματική αλλαγή, είναι θέμα χρόνου να διακοπεί η εμμονή με τα ανατολικά προσήνεμα. Το ΒΔ ρεύμα θα είναι το ζητούμενο για εμένα εδώ στις μεγάλες χιονοκακοκαιρίες.

Να μην ξεχνάμε ότι πριν τη Μήδεια είχε 13 ολόκληρα χρόνια να στρώσει σοβαρό χιόνι στην Αθήνα. Εμμονή με αν. προσήνεμα μπορούμε να πούμε ότι είχε την δεκαετία 00-10. Αυτή είναι ακόμα στην αρχή της! 

Το 17 και το 19 έκανε μεγάλα χιόνια κεντρική Μακεδονία... θεωρητικά όσο νούπο θα ρθει και το επόμενο. 

Και κάτι τελευταίο προς όλους, ας θυμόμαστε πάντα ότι η εξισορρόπηση δεν σημαίνει τίποτα για τον καιρό, αφού γίνεται σε βάθος χρόνου και όχι από τη μία μέρα στην άλλη. Είναι σαν να μιλάμε για ρουλέτα με λίγα λόγια. Απόλυτη εξισορρόπηση θα έχουμε μόνο σε άπειρους γύρους! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αν δεν ειχε κλονιστει η εμπιστοσυνη μου στο τζιφ ,τωρα θα πανηγυριζα,,,,,,,....ομως και να σφυριζω αδιαφορα παλι δεν μπορω  !!!!...ενα τελευταιο τζογαισμα το αξιζει ο φετινος χειμωνας και παμε ολα τα λεφτα στο χαρτη  !!!!!😇

gfs-1-162.png?6

gfs-2-162.png?6

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Βαγγέλης είναι σε μυστική αποστολή,θα κάνει βουντού με φουλ αρνητική ενέργεια να χιονιστουμε (φάση αλά Σώτος).

Οι δυτικοί ετοιμαστείτε όπως είπαμε εχθές.

Ο λοχαγός σας δεν τα παρατάει ποτέ 🔥🔥⚔️⚔️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, INUIT είπε:

αν δεν ειχε κλονιστει η εμπιστοσυνη μου στο τζιφ ,τωρα θα πανηγυριζα,,,,,,,....ομως και να σφυριζω αδιαφορα παλι δεν μπορω  !!!!...ενα τελευταιο τζογαισμα το αξιζει ο φετινος χειμωνας και παμε ολα τα λεφτα στο χαρτη  !!!!!😇

gfs-1-162.png?6

gfs-2-162.png?6

 

Καπως ψηλες θερμοκρασίες μήπως;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, INUIT είπε:

αν δεν ειχε κλονιστει η εμπιστοσυνη μου στο τζιφ ,τωρα θα πανηγυριζα,,,,,,,....ομως και να σφυριζω αδιαφορα παλι δεν μπορω  !!!!...ενα τελευταιο τζογαισμα το αξιζει ο φετινος χειμωνας και παμε ολα τα λεφτα στο χαρτη  !!!!!😇

gfs-1-162.png?6

gfs-2-162.png?6

 

αν το παρει και αυτο πισψ να παει να γ@@@θει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βαγγέλη εγώ από την πλευρά μου θα σου πω συνεχήσε την μυρλα τα βρισίδια στον καιρό μήπως γυρίσει αλλιώς το πρωί αρχήσε το μεσημερι έβγαλε μια μέρα χιονιού ο τζιφος μήπως θέλει πινελικια το αμερικανάκι και όλα τα υπόλοιπα να μην τους γα......ω τίποτα τα μ..........να τα μοντέλα γ......ω τα προγράμματα τους 😜😜😜😜😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Barney-sal είπε:

Καπως ψηλες θερμοκρασίες μήπως;

...ναι ....αλλα ακομη στην καρδια του χειμωνα ειμαστε ....,κρυο εχουμε και ελπιζω πως δεν θα υποχωρησει γρηγορα ,,,,ισως τσιμπησουμε και 1..2 βαθμους....τι να πω...εχουμε κατι να κυνηγαμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Mercedakias είπε:

Χαχαχα το Σάββατο από τζίρο παίρνουμε 3......... Χιλιοστά.

Χαχα ας δούμε και το απόγευμα.και το παρατάμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Mercedakias είπε:

Χαχαχα το Σάββατο από τζίρο παίρνουμε 3......... Χιλιοστά.

Είναι αυτό που λέμε τσίμπα 3..., 😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άσε μας ρε τσαρλατάνε Τζιφε. Δεν σε πιστεύω με τίποτα. Μέχρι το βράδυ θα κάνεις πιρουετες πάλι.

Επεξεργάστηκε από bouasss
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

χρησταρα μου ξερω οτι εισαι κι εσυ φυση αισιοδοξος ανθρωπος...κανε ενα κουραγιο ρε φιλε μου εσυ και οσοι ακομη σας εχει μεινει..πραγματικα δεν μου βγαινει δεν το κανω για γουρι.εγω απλα θα προσπαθησω να μην γραφω οτι νιωθω γιατι πιστεψε με η μιρλα δεν ειναι τιποτα .τι να κανουμε ειμαι εντονος και των ακρων...χαχαχα

Γι'αυτό εδιωξες τον γατη απ' το προφίλ σου;;; Δεν το αλλάζεις σε βόρειος πόλος, μπορεί να αλλάξει το γούρι... 🤭🤭

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, bouasss είπε:

Άσε μας ρε τσαρλατάνε Τζιφε. Δεν σε πιστεύω με τίποτα. Μέχρι το βράδυ θα κάνεις πιρουετες πάλι.

o παίος πιο πολλά μας δίνει απ' τον τζιφόπουλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, kilkisaios είπε:

o παίος πιο πολλά μας δίνει απ' τον τζιφόπουλο

με τον παιο ομως απο αποψη θερμ ειμαστε ακομα χειροτερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...