Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Frostfang8 είπε:

ο ζωγραφος/ηλιουπολη/γερακας/αγ.παρασκευη κτλ που βαλαμε 45-55 εκ δεν ειναι καν 400μ χααχχα
ειναι μεταξυ 100-250. και ναι ηταν επικινδυνο και εχουν πεσει παρα παρα πολυ δεντρα...

Τωρα τι θερμοκρασιες εχετε; το εχει παγωσει η λιωνει;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλά με βάση τζιφο χιονόνερο η υγρό χιόνι είναι αυτό για την περιοχή μου και αυτό για κανα 6ωρο.ευχαριστω δεν θα πάρω.καλυτερα τίποτα.με διαταραχές Νοεμβρίου κάποτε δεν ασχολούμαι τέλος Ιανουαρίου.καλυτερα  ήλιο και 12 βαθμούς να μην καίμε και θέρμανση τζάμπα

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Με τετοιο μεσο ορο αλλη φορα θα χαμε κατουρηθει από τη χαρά μας ..Τώρα δε ξέρεις αν έχει νόημα να τον ανεβάσεις καν

 

gens-31-1-144 (2).png

gens-31-0-144.png

Χαχα θα τα δειχνει στις 90 ωρες και δεν θα ασχολούμαστε καθως ειναι και τζιφ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Καλά με βάση τζιφο χιονόνερο η υγρό χιόνι είναι αυτό για την περιοχή μου και αυτό για κανα 6ωρο.ευχαριστω δεν θα πάρω.καλυτερα τίποτα.με διαταραχές Νοεμβρίου κάποτε δεν ασχολούμαι τέλος Ιανουαρίου.καλυτερα  ήλιο και 12 βαθμούς να μην καίμε και θέρμανση τζάμπα

Το ευρωπαιο χιονιζει κανονικοτατα δυτικη βορεια θεσσαλια και σημερα...χιονοστρωνει καλαμπακα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snowjunky είπε:

Καλά με βάση τζιφο χιονόνερο η υγρό χιόνι είναι αυτό για την περιοχή μου και αυτό για κανα 6ωρο.ευχαριστω δεν θα πάρω.καλυτερα τίποτα.με διαταραχές Νοεμβρίου κάποτε δεν ασχολούμαι τέλος Ιανουαρίου.καλυετρσ ήλιο και 12 βαθμούς να μην καίμε και θέρμανση τζάμπα

Καλομαθες απο τη Μήδεια περσι ..?.Ο Φεβρουάριος τα τελευταία χρόνια ψυχος γιοκ και πολυ του είναι χαχαχα...Εμείς έχουμε μηνες το Δεκέμβρη και το Γενάρη τα αλλα ολα ειναι φούμαρα,  ο Φλεβάρης ήταν  καλος μονο το 2012 που είχε σιβηρικο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Καλά με βάση τζιφο χιονόνερο η υγρό χιόνι είναι αυτό για την περιοχή μου και αυτό για κανα 6ωρο.ευχαριστω δεν θα πάρω.καλυτερα τίποτα.με διαταραχές Νοεμβρίου κάποτε δεν ασχολούμαι τέλος Ιανουαρίου.καλυτερα  ήλιο και 12 βαθμούς να μην καίμε και θέρμανση τζάμπα

Ολόσωστος, φτάνει πλέον με το τζάμπα κρύο!!! παμεγεράκηδες , να καλυτερέψουμε την πορεία του μελλοντικού χαμηλού να μην μας φύγει Κρήτη!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

αν λες για κυμμα οχι. κεντρο λεμε ειχε τοπικα . και η μηδεια και η ελπδια φετος ηταν οριακες θερμοκρασιακα για παραθαλασσια. αυτο ειναι εμφανεστατο

Μην μπερδεύετε τον φιλο η Σοφία ήταν εξαιρετικός χιονιάς σφοδρός με καθολική χιονόστρωση η καλύτερη τεσπα απο 2001. Τωρα αν ψάχνουμε 40+ πόντους ενταξει ειναι πιο σπάνιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, Stelios said:

Τωρα τι θερμοκρασιες εχετε; το εχει παγωσει η λιωνει;

Σήμερα το πρωί αποχιόνιζαν τον Άλιμο ''στα ψηλά'' του σκέψου. Το έχει παγώσει, εδώ Αγία Παρασκευή οι περισσότεροι δρόμοι είναι απροσπέλαστοι. Έχω βάλει φωτογραφίες στο τοπικ της αποτίμησης ενώ είμαστε στη 2η μέρα. Φαινόταν από τους χάρτες ότι όποιο χιόνι έπεφτε δεν θα έλιωνε άμεσα σε όσους είναι άνω των 100-150 μέτρων.

Επεξεργάστηκε από Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Το ευρωπαιο χιονιζει κανονικοτατα δυτικη βορεια θεσσαλια και σημερα...χιονοστρωνει καλαμπακα

Κώστα μήπως ξέρει τι ώρα τρέχει το 6ααρι του;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Καλά με βάση τζιφο χιονόνερο η υγρό χιόνι είναι αυτό για την περιοχή μου και αυτό για κανα 6ωρο.ευχαριστω δεν θα πάρω.καλυτερα τίποτα.με διαταραχές Νοεμβρίου κάποτε δεν ασχολούμαι τέλος Ιανουαρίου.καλυτερα  ήλιο και 12 βαθμούς να μην καίμε και θέρμανση τζάμπα

Ετσι ακριβως φιλε μου εξαλου συνηθισαμε ηλιο γυαλια ηλιου και 15...οπως τα λες ειναι πανω κατω κοντα ειμαστε τα ιδια θα χουμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Το ευρωπαιο χιονιζει κανονικοτατα δυτικη βορεια θεσσαλια και σημερα...χιονοστρωνει καλαμπακα

Θα μας κάτσει; Εν τω μεταξύ ειναι λίγες οι ώρες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Barney-sal είπε:

Θα μας κάτσει; Εν τω μεταξύ ειναι λίγες οι ώρες...

Εγώ λέω οχι καθβς ακομα και τα περισσότερα ανσαμπλ του τρέχουν κόντρα στο κύριο...Και δε φημίζεται για τον υετο το κύριο το μόνο καλό είναι ότι εχεξ μαζι και ουκμο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η αλήθεια είναι ότι σε δύο μέρες από τώρα θα βλέπουμε άλλους χάρτες..Και τον Βαγγέλη με τα έπη του... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Η αλήθεια είναι ότι σε δύο μέρες από τώρα θα βλέπουμε άλλους χάρτες..Και τον Βαγγέλη με τα έπη του... 

Ημερομηνία μηνύματος 15-12-2022

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, Stelios είπε:

Τωρα τι θερμοκρασιες εχετε; το εχει παγωσει η λιωνει;

δες αναφορες . παρα τις θετικες (2-4 βαθμους) εχει ακομα πολυ. 3η μερα

Επεξεργάστηκε από Frostfang8
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

51 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Με τετοιο μεσο ορο αλλη φορα θα χαμε κατουρηθει από τη χαρά μας ..Τώρα δε ξέρεις αν έχει νόημα να τον ανεβάσεις καν

 

gens-31-1-144 (2).png

gens-31-0-144.png

Γιατι οχι ; Αφού υπάρχιε και συμφωνία σχετικά απο ensembles του GEM! 
gens-21-1-150.png?0

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Η αλήθεια είναι ότι σε δύο μέρες από τώρα θα βλέπουμε άλλους χάρτες..Και τον Βαγγέλη με τα έπη του... 

Μακάρι, γιατί προς το παρόν δεν μας γεμίζει το μάτι η επερχόμενη κακοκαιρία....θέλουμε πιο πολύ ψύχος για 31/1-2/2....κ φυσικά αυλώνα στο Ιόνιο νορμάλ....κ όχι να δημιουργηθεί χαμηλό κ να φύγει προς Κρήτη....λολ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snow_Addict είπε:

Μακάρι, γιατί προς το παρόν δεν μας γεμίζει το μάτι η επερχόμενη κακοκαιρία....θέλουμε πιο πολύ ψύχος για 31/1-2/2....κ φυσικά αυλώνα στο Ιόνιο νορμάλ....κ όχι να δημιουργηθεί χαμηλό κ να φύγει προς Κρήτη....λολ

πρεπει να σκασει αδριατικη και βορειο ιονιο αυστηρια για να γινει αυτο. αν δεν πλαγιασει πολυ ο αυλωνας δυσκολο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από φίλο μου 5:30 το απόγευμα Δευτέρας και τρίτη πρωί κατά τις 11 αντίστοιχα Ανθούσα 305μ υψόμετρο...γύρω στους 60 πόντους στο τέλος (στην πρώτη φωτό δεν είχε μπει η απίστευτη μπούκα κατά τις 7+ που έγινε χάος με το βίντεο να αποτυπώνει τι έγινε Γέρακα)

received_1035294477021173.thumb.jpeg.7e776adc545a31855d74078869b46ed9.jpegreceived_1124319761306197.thumb.jpeg.e4ac983fb851fbd2a673d1d5fcee4221.jpeg

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, KapelosG είπε:

Ωχχχ σόρρυ παιδιά ήθελα να το βάλω στην αποτίμηση αν μπορεί να μεταφερθει

Δε πειράζει πήραμε μάτι κι εμεις χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, KapelosG είπε:

Από φίλο μου 5:30 το απόγευμα Δευτέρας και τρίτη πρωί κατά τις 11 αντίστοιχα Ανθούσα 305μ υψόμετρο...γύρω στους 60 πόντους στο τέλος (στην πρώτη φωτό δεν είχε μπει η απίστευτη μπούκα κατά τις 7+ που έγινε χάος με το βίντεο να αποτυπώνει τι έγινε Γέρακα)

received_1035294477021173.thumb.jpeg.7e776adc545a31855d74078869b46ed9.jpegreceived_1124319761306197.thumb.jpeg.e4ac983fb851fbd2a673d1d5fcee4221.jpeg

 

 

Αστο φίλε μου εδώ να υπάρχει .να βλέπουμε πως είναι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε παιδιά νομίζω ότι είμαστε αρκετά συνεσταλμένοι με βάση τους χάρτες και τους μεσους όρους  που έχουμε στις 150h. Ή φταίει η απελπισία, ή είμαι άπειρος και δεν βλέπω κάτι 😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...