Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 λεπτά πριν, KapelosG είπε:

Ωχχχ σόρρυ παιδιά ήθελα να το βάλω στην αποτίμηση αν μπορεί να μεταφερθει

Ευτυχώς που το έβαλες και δω και βλεπουμε πως είναι οι στουπες γιατί εμείς μαλλον live τέτοιο πρα μαδεν νομίζω να δούμε φέτος.σορυ για την ματαιοδοξία μου παίδες αλλά δεν βλέπω φως στο τούνελ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Τι γινετε ρε παιδια παμε καλα η παμε για φουντο???που ειναι το στρατευμααα κψμ?? 

Άσκηση προσομοίωσης φίλε...Θα επανέλθουμε στα καταλύματα περι τις 18,00

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Βελτιώθηκε ελαχιστα ο ευρωπαιος για το Σάββατο στο 6αρι..καμία σχέση με τζιφο δεν εχει

Που τον βλέπεις στο μετεοσιελ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Αστο φίλε μου εδώ να υπάρχει .να βλέπουμε πως είναι 

Σας εύχομαι τα καλύτερα πραγματικά καταλαβαίνω πως νιώθετε μετά από τόσα Ραν και κούραση για να έρθει κάτι το τρώγαμε στην μάπα από 2008 ως πέρσυ αλλά μας ήθελε πάρα πολύ δύο χρονιές...ελπίζω σύντομα να έχετε κάτι αντίστοιχο να μιλάμε ξανά για νέο 2001 γιατί η χαρά είναι μεταδοτική (το 2019 πανηγύριζα βλέποντας την κάμερα στην Αριστοτέλους με τα χιόνια που έφτασαν 20 ποντο λες και ήμουν εκεί και όλοι στο σπίτι μου λέγαν ααα καλά τι κάθεσαι και κοιτάς εδώ δεν θα ριξει, τους αγνόησα και συνέχισα 😂)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πραγματικά όμως παρά την απογοήτευση μου χαίρομαι για το κλίμα που υπάρχει στο φόρουμ!! μπράβο σε όλα τα παιδιά του φόρουμ και  σ αυτούς που το διαχειρίζονται!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, HuxFlux είπε:

Γενικα επειδη βλεπω μια κατηφεια στους ΚΒ, να πω οτι ακομα δεν τελειωσε ο Γενναρης. Εχουμε μπροστα μας γεματο Φλεβαρη που ειναι σουπερ ντουπερ χειμερινος μηνας κι εχουμε αλλες 15 μερες απο τον Μαρτη.

Σε αλλα λογια ειμαστε μολις στα μεσα του χειμωνα. Ενος χειμωνα που η κυκλοφορια μοιαζει κολλημενη και προμηνυει κι αλλες κατεβασιες, τολμω να πω.

Οποτε υπομονη και καλα να ειμαστε να αρπαζουμε αυλωνες ο ενας απο τον αλλον. Εχουμε ψωμι μπροστα μας ακομα…

Μπα ο Μάρτης δεν μας κάνει..  Επίσης ο Φλεβάρης φια να τα λέμε όλα σπάνια δίνει κάτι καλό κεντρική Μακεδονία 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Πολυ δυνατο το 6αρι του παιου για σαββατο!Κεντρικη στερεα-Κεντρονοτια θεσσαλια

 

Στο ποσο μας έχει Θεσσαλία στα 850?μας πιάνει το -4 στις 72? βασικά και αυτό να μας πιάσει χιονόνερο θα είναι

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 πόντοι είναι αξιόλογος χιονιάς για οπουδήποτε στην Ελλάδα. Όποιος δεν το παραδέχεται αυτό μάλλον ζει στον κόσμο του. Ο τρόπος που χιονιζεται κάθε περιοχή δεν έχει να κάνει. 

Ωραία θα ταν να χαμε όλοι μισό μέτρο κάθε χρόνο αλλά πέρα από ελάχιστες περιοχές αυτό είναι απλά ανέφικτο. Και όπως είπα και πριν ο καιρός δεν χρωστάει πουθενά και θα βρέχει και θα χιονίζει όπου, όσο και όποτε θέλει.

Για την ποσοτικοποιηση όλων αυτών υπάρχει άλλη λέξη που λέγεται κλίμα. Αναλόγως τα νούμερα λοιπόν μπορεί να έχει ο καθένας τις προσδοκίες του. Στην τελική όλα είναι μαθηματικά και στατιστική.

Σίγουρα κάτι ακραίο μπορεί να συμβαίνει κάθε 10 χρόνια και κάτι πιο ακραίο κάθε 100 σε κάποια περιοχή, όμως το ίδιο πιθανό είναι να ρίξει το χιονιά του αιώνα 2 φορές σε 10 χρόνια με καθόλου σε 200. Άκρη λοιπόν δεν βγαίνει, και "στανταρτς" πέρα από τα στατιστικά που έχουμε δεν υπάρχουν. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Ευρωπαίος βγάζει χαμηλό ιόνιο πάνω από την Ζάκυνθο και δίνει 0 χιλιοστά για σαλονικα.. Πιο μουφα πόλη δεν υπάρχει ρε φιλε.. Δεν ξέρω τι θέλει..  θάλασσα αριστερά θάλασσα από κάτω και δεν μπορεί να βγάλει υετο.. Δηλαδή για τον Θεό.. Χιονίζει κεντρική Ευρώπη με την θάλασσα 1000χιλιομετρα μακριά ελεος πια !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τώρα το είδα ο παιος μας έχει στο -5 στις 72 ώρες δυτική Θεσσαλία.πολυ χοντροκομμένη ανάλυση έχει όσο αναφορά τον υετό η μου φαίνεται?

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Στο ποσο μας έχει Θεσσαλία στα 850?μας πιάνει το -4 στις 72? βασικά και αυτό να μας πιάσει χιονόνερο θα είναι

Αντε θα στο ξαναπω παλι γιατι μαλλον κατι δεν κατεχεις καλα οπως ειναι τωρα ευρωπαικο η καρδιτσα στρωνει κιολας ..δυτικα και με -3 θα χιονιζε

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Αντε θα στο ξαναπω παλι γιατι μαλλον κατι δεν κατεχεις καλα οπως ειναι τωρα ευρωπαικο η καρδιτσα στρωνει κιολας

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Τώρα το είδα ο παιος μας έχει στο -5 στις 72 ώρες δυτική Θεσσαλία.πολυ χοντροκομμένη ανάλυση έχει όσο αναφορά τον υετό η μου φαίνεται?

Αν βγει ευρωπαιος στρωνεσςια κιολας οχι κατι ιδιαίτερο αλλα γανουδα σιγουρα...αν βγει όμως ο ευρωπιος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Αντε θα στο ξαναπω παλι γιατι μαλλον κατι δεν κατεχεις καλα οπως ειναι τωρα ευρωπαικο η καρδιτσα στρωνει κιολας ..δυτικα και με -3 θα χιονιζε

Ναι δεν ξέρω και πολύ καλά αλλά δεν ξέρω αν με - 3 θα είχε καθαρό χιόνι ούτε και με -4 να σου πω την αλήθεια.με -5 που δείχνει  ο παιος αλλάζει το πράγμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...