Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

με ευρωπαιο τα ψηλα της λαμια(>150μ) και η δυτικη φθιωτιδα χιονιζεται,τωρα για στρωσιμο καθαρα πανω απο τα 200.Πολυ καλο χιονι σε δομοκο αμφικλεια και γενικα σε ορεινα ημιορεινα στερεας.Πολυ καλο και το υκμο.Θελουμε τωρα μια τουμπα απο τζιφοκαι ειμαστε κομπλε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38 λεπτά πριν, Pupazzo di Neve είπε:

Μπα ο Μάρτης δεν μας κάνει..  Επίσης ο Φλεβάρης φια να τα λέμε όλα σπάνια δίνει κάτι καλό κεντρική Μακεδονία 

Περισυ 14 φλεβαρη εριξε 40 ποντους Βεροια.Οχι οτι αλλαζει κατι σε αυτο που ζουμε φετος και γενικα τα τελευταια χρονια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Αντε θα στο ξαναπω παλι γιατι μαλλον κατι δεν κατεχεις καλα οπως ειναι τωρα ευρωπαικο η καρδιτσα στρωνει κιολας ..δυτικα και με -3 θα χιονιζε

Εμας ετσι οπως ειναι είναι χιονόπτωση;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Kosmas34 είπε:

Ρε παιδιά νομίζω ότι είμαστε αρκετά συνεσταλμένοι με βάση τους χάρτες και τους μεσους όρους  που έχουμε στις 150h. Ή φταίει η απελπισία, ή είμαι άπειρος και δεν βλέπω κάτι 😆

το πρωτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Pupazzo di Neve είπε:

Άλλο σύστημα!

Σοβαρά τώρα ή μας δουλεύεις?!?!?!? μα πρέπει να βγει το χαμηλό Ιόνιο από τον αυλώνα κ μετά να ακολουθήσει ευθεία τροχιά από δυτικά προς ανατολικά....στους χάρτες το δείχνει να φεύγει προς τα κάτω!!!!τι φάση?!?!?!?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι μέσοι όροι ειδικά του τζιφοτραγικου τζίφου αλλάζουν σαν τα πουκάμισα δεν είναι σταθερό εργαλείο.οσον αναφορά τον μο του παιου δεν ξέρω να απαντήσω τι βάση έχει στις 150 ώρες.αλλα παιδιά που ξέρουν καλύτερα ας μας πούνε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κρατηστε αυτη την εικονα και μην χανεται τις ελπιδες σας

Οσο ο κοπρος ειναι σε αυτη την ασταματητη εξαρση,θα δουμε ακομα ωραια πραγματα στην χωρα μας

Παμε γερα να τα ξαναφερουμε

gfs-0-114.png?6

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snow_Addict είπε:

Σοβαρά τώρα ή μας δουλεύεις?!?!?!? μα πρέπει να βγει το χαμηλό Ιόνιο από τον αυλώνα κ μετά να ακολουθήσει ευθεία τροχιά από δυτικά προς ανατολικά....στους χάρτες το δείχνει να φεύγει προς τα κάτω!!!!τι φάση?!?!?!?

Καλά το λέει.δεν σου κάνει καθόλου έτσι όπως έρχεται.απ ότι κατάλαβα Θεσσαλονίκη θέλει χαμηλό βόρειο Ιόνιο με πορεία βόρειο Αιγαίο μαύρη θάλασσα αν δεν κάνω λάθος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Snow_Addict είπε:

Σοβαρά τώρα ή μας δουλεύεις?!?!?!? μα πρέπει να βγει το χαμηλό Ιόνιο από τον αυλώνα κ μετά να ακολουθήσει ευθεία τροχιά από δυτικά προς ανατολικά....στους χάρτες το δείχνει να φεύγει προς τα κάτω!!!!τι φάση?!?!?!?

Η κλίση φταίει..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

φιλε μου δεν σου εκανε τιποτα εσενα ?

Αν λες για την ελπιδα....ουτε σαββατο ουτε μετα..ουτε νιφαδα....δεν μας πιανει ποτε απο ανατολικα εδω φιλε μου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια ερωτηση με βορειοδυτικο επιφανειας που φαινεται να εχει η  κακοκαιρια του σαββατου

Παιζει να το δουμε και ποιο χαμηλα βορειοδυτικη αττικη χιονια?

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παντως με το 6αρι (και 18αρι? )του παιου και την προσθήκη του υετου, τα αρρωστάκια έχουμε επιπλέον ενδιαφερον τις ενδιάμεσες ώρες ...😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolasxm είπε:

Παντως με το 6αρι (και 18αρι? )του παιου και την προσθήκη του υετου, τα αρρωστάκια έχουμε επιπλέον ενδιαφερον τις ενδιάμεσες ώρες ...😀

Δεν θα ξεκολλαμε οταν θα εχει ενδιαφέρον..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Αν λες για την ελπιδα....ουτε σαββατο ουτε μετα..ουτε νιφαδα....δεν μας πιανει ποτε απο ανατολικα εδω φιλε μου...

αρα θελεις καιρο δυτικης θεσσαλιας κτλ ε?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

αρα θελεις καιρο δυτικης θεσσαλιας κτλ ε?

Ναι φιλε μου ιονιο φουλ..να καταλαβεις  με δοιομιδη πεδινα πλημμυρικα φαινομενα ειχαμε και χιονια ορεινα 900μετρα εβαλαν 60 ποντους..την σοφια θυμαμαι πολυ καλα ειχαμε κανα 70π εδω περα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν εγώ έχω μια διαίσθηση.ανοιξε θέμα ο Γκάρυ και σήμερα έκανε πρώτη φορα ποστ και τον πρώτο του χάρτη.ετοιμαστητε να μας θάψει ο Φεβρουάριος😅😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στις 168h είναι κομπλέ ο παίος και στις 192h το χαμηλό φέυγει Κρήτη προς τα κάτω.....τι φάση?!?!?!?!?!κατάρα έπαιξε για εδώ πάνω?!?!?!?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Delsnow είπε:

Ναι φιλε μου ιονιο φουλ..να καταλαβεις  με δοιομιδη πεδινα πλημμυρικα φαινομενα ειχαμε και χιονια ορεινα 900μετρα εβαλαν 60 ποντους..την σοφια θυμαμαι πολυ καλα ειχαμε κανα 70π εδω περα...

πραγματικα καιρικα ειμαστε απιστευτη χωρα με τρομερες τοπικοτητες...στον ιδιο νομο αλλο καιρο θες εσυ και αλλο η αλλη πλευρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...