Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γμτ...δεν το έχω να στο κάνω παράθεση, όμως είδα πετσοκομένο τον  υετό κ για σένα...ας μας πει λίγο κάποιος οδηγίες γιατί τα γαλλικά μου είναι null!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, giorgoscorfu είπε:

Γιατί δεν βάζετε την πόλη στο meteociel και ψάχνετε για συντεταγμένες??

den eixe thn Goumenissa...toulaxiston egw den to vrika

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snow_Cover είπε:

To icon ωραιο για το σαββατο οπως επισης φτιαχνει καλα για το μετα 

Για μετά δεν νομίζω να φτιάχνει.θα φάει καπελωμα ο αζορ πάλι νομίζω

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 ώρες πριν, thesprotos είπε:

Έχεις δίκιο για τη  μεσογειακή κυκλοφορία.... Υπήρχε παλιά θυμάμαι... Στα 80ς και 90ς...

γείτονα...ο Ζιακοπουλος εχει πεί και αλλα για προβληματισμό, οσο αφορά την κακοδαιμονία των ΚΒ ας πουμε την μεσογειακή κυκλοφορία(ζωνική) των χαμηλών από την δυτική Μεσόγειο...η νεα κλιματική πραγματικότητα προσπαθεί να την αντικαταστήσει με την μεσηβρινή......σε αυτην την περίπτωση το πανω χερι το εχουν τα προσήνεμα...σε εμας που να σκαψει ο ΒΑ την οροσειρά του Αιμου...η σε εσας την Πίνδο..?..εχω βαρεθεί να βλεπω την μπιλια να εμφανίζεται στο αγιο ορος και μετά....να θεριεει οσο πηγαίνει στον Νότο...

  οσο αφορά τα τρεξίματα παραμένουν "ζεστά" για ολους τους πεδινούς...πλην της δυτικής θεσσαλίας...θεωρώ οτι η προσοχή μας πρεπει να λοκάρει.....στο ριτζάρισμα του αντικυκλώνα τα αλλα θα ρθουν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snowjunky είπε:

Μια ψοφια λίμνη δυτικά μας βγάζει το αικον.τιποτς δηλαδή δεν υπάρχει καν Αυλώνας

Γι αυτο σου λεω το Σαββατο ειναι η δλεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μη βιαζεστε. Κομβικης σημασιας ειναι οι 108-126 ωρες γιατι τοτε σπαει το χαμηλο κατω απο την γροιλανδια και θα δουμε ποσο ισχυρο θα ειναι και που θα βρισκεται! Αναλογως θα σηκωθει ο αζορ

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και μετά από τόσες προσπάθειες του αζορ να ανέβει στην Ισλανδία τι έρχεται πάντα???? εξαφάνιση του αζορ με βάση το αικον.εμ δεν θα καθότανε εκεί μια ζωή

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο αρναουτογλου σαββατο για κεντρικη στερεα μας δινει απο 500 και πανω χιονι...παλι βροχουλααα οπως και απο δευτερα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Το αικον παει για χιονια οανβ απο τα 1000 μέτρα ακομα κι εδω στις 1,2  αχααχα

Αυτό ειναι καλό με την άποψη οτι πρέπει να υπάρχιε ένα δυτικο σενάριο! Γιατι αν δεν υπηρχε κατι για αντισταθμιση σιγουρα αιγαιο θα εφευγε
ΥΓ: εννοω αιγαιο για  προσηνεμα

Επεξεργάστηκε από Stelios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Stelios είπε:

Αυτό ειναι καλό με την άποψη οτι πρέπει να υπάρχιε ένα δυτικο σενάριο! Γιατι αν δεν υπηρχε κατι για αντισταθμιση σιγουρα αιγαιο θα εφευγε
ΥΓ: εννοω αιγαιο για  προσηνεμα

Δεν παίζει το δυτικά ανατολικά γιατί δεν υφίσταται καν Αυλώνας ετσιδεν ανεβαίνει καθόλου ο αζορ στο αικον

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Delsnow είπε:

Ο αρναουτογλου σαββατο για κεντρικη στερεα μας δινει απο 500 και πανω χιονι...παλι βροχουλααα οπως και απο δευτερα...

ε ..καπως ετσι θα παει......για τριτη-τεταρτη εβγαλε καμια κουβεντα ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλά η συνέχεια απ' το αικον χάλια.οχι ότι θα βγεί αλλά με βάση το ραν πάει το πρώτο δεκαήμερο.γροθλανδια Ισλανδία μωβ γεωδυναμικα.κατσε καλά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...