Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, nikolasxm είπε:

Νομίζω δε θα έχει υψηλη τηλεθέαση...

Μα γιατί το λες αυτό?🤔εγω όπως και πολλοί άλλοι(Νότιος Πόλος) θέλουμε να δούμε αν θα μπορέσει να ανέβει ο υποτροπικος μπας και μπορέσουμε να κάνουμε κανά μπανάκι από βδομάδα.😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

53 λεπτά πριν, Χιών είπε:

Το 2016 στη χιονοκαταιγίδα, με -5,5 στα 850 και ισχυρό ΒΔ επιφάνειας στρωθήκαμε στην Ηλιούπολη μέχρι και τη Βουλιαγμένης. Το πρωί που γύρισε σε ΒΑ...  Το έλιωσε με ΒΡΟΧΗ και 3,5 βαθμούς. Και πολλά παραδείγματα υπάρχουν με ΒΔ που τρίβαμε τα μάτια μας (Ζηνοβία με χιονόστρωση στα 300 μέτρα και μόλις -3,5 στα 850 κλπ)

Σπανίως όμως έχουμε καθαρό ΒΔ σε συνδυασμό με υετό.

Αυτο ακριβώς. Ακούμε για τα θαύματα του ΒΔ αλλά σπανίως τον βλέπουμε να συνυπάρχει με υετο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

νομιζεις!!!το αντιθετο...ελα ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ!!!

 

Κλαιωωωωωω 😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣δεν παιζεσαι.να Σάι καλά ξεσκιστηκα στα γέλια σου λέω

Επεξεργάστηκε από Kalahari desert
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, menidi said:

Αυτο ακριβώς. Ακούμε για τα θαύματα του ΒΔ αλλά σπανίως τον βλέπουμε να συνυπάρχει με υετο. 

3/6 ιστορικούς έχουν γίνει με ΒΔ επιφανείας, απλώς οι δύο είχαν τέτοιες θερμοκρασίες που δεν είχε σημασία τι άνεμο θα είχαμε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρε σεις παλαβιαρηδες καμενοι (φιλικά το λέω - κι εγώ καμένος είμαι)...... ...όσα γούρια και να επιστρατεύσετε, αλλαγές nickname κτλ. Ο καιρός θα κάνει τα δικά του. Εδώ ρε σεις....την πενταετία 2010-2015 παρήλασαν αυλωνες και αυλωνες, κάτι ξεγυρισμενα -11 στα 850. Τι να πρώτο θυμηθώ. Και παίρναμε....να μην πω τι.....

Και μέσα σε 11 μήνες, με ΕΝΤΕΛΩΣ οριακές συνθήκες έθαψε 2 φορές το 80% του λεκανοπεδίου. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

3/6 ιστορικούς έχουν γίνει με ΒΔ επιφανείας, απλώς οι δύο είχαν τέτοιες θερμοκρασίες που δεν είχε σημασία τι άνεμο θα είχαμε. 

Ιστορικοι όμως. Συνέχεια όμως ακούμε για ΒΔ ως ελπίδα μας σε κάθε κακοκαιρία και 9/10 παίρνουμε τρίχες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, menidi είπε:

Βρε σεις παλαβιαρηδες καμενοι (φιλικά το λέω - κι εγώ καμένος είμαι)...... ...όσα γούρια και να επιστρατεύσετε, αλλαγές nickname κτλ. Ο καιρός θα κάνει τα δικά του. Εδώ ρε σεις....την πενταετία 2010-2015 παρήλασαν αυλωνες και αυλωνες, κάτι ξεγυρισμενα -11 στα 850. Τι να πρώτο θυμηθώ. Και παίρναμε....να μην πω τι.....

Και μέσα σε 11 μήνες, με ΕΝΤΕΛΩΣ οριακές συνθήκες έθαψε 2 φορές το 80% του λεκανοπεδίου. 

 

Πάλι στο 20% που δεν θάφτηκε είμαι😂🏻

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παντως το poseidon για Αυλωνα οριακα μεν αλλα μου βγαζει απο Σαββατο απόγευμα κατι mm χιονουετου με 2,7 βαθμους θερμοκρασία

Οριακα, αλλα προσωπικα δεν εγκαταλειπω τον αγωνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κολησε ο τζιφουλας.αυτο ήταν δεν με παίρνει άλλο.εχω ξυπνιος απ' τις πέντε και πρέπει να σηκωθώ πάλι στις πέντε.καλο σας βράδυ κομμαντα μου!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kalahari desert είπε:

Κολησε ο τζιφουλας.αυτο ήταν δεν με παίρνει άλλο.εχω ξυπνιος απ' τις πέντε και πρέπει να σηκωθώ πάλι στις πέντε.καλο σας βράδυ κομμαντα μου!

καλο βραδυ και μη ξεχνας 1.5 μηνα υπομονη η λυτρωση ειναι κοντα.. th?id=ODL.508f6cbafed97fe020bd24a313eb8848&w=298&h=204&c=12&rs=1&qlt=99&pcl=faf9f7&o=6&dpr=1.25&pid=13.1

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 minutes ago, menidi said:

Ιστορικοι όμως. Συνέχεια όμως ακούμε για ΒΔ ως ελπίδα μας σε κάθε κακοκαιρία και 9/10 παίρνουμε τρίχες.

Μια εποχή με είχαν βγάλει απαισιόδοξο και μονίμως μίρλα. Μάλιστα είχαμε συνάντηση πριν από το χιόνι της 29ης Δεκεμβρίου 2016 όπου έβλεπα μια μεγάλη ευκαιρία που χανόταν και μου έλεγαν για τον ΒΔ και είχαν δίκιο ότι κατέβαζε τη χιονόστρωση χαμηλά και να που 10 εκατοστά τότε έκαναν φτερά με το που μπήκε ο ΒΑ. Με -6,5 παλεύαμε. 

Σε ό,τι αφορά το 18άρι το χαμηλό το στείλαμε πιο νότια αλλά από ποιοτικά χαρακτηριστικά μαύρα χάλια. 

Επεξεργάστηκε από Seth13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

μαλιστα ο τζιφ φροντιζει για τα κεντροβορεια μη τυχον και πεσει σταγονα υετου σε οποιαδηποτε μορφη....χαχαχα

κατσε να,δεις τωρα που θα εξαφανισει κ την διαταραχη της επομενης εβδομαδας!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Μια εποχή με είχαν βγάλει απαισιόδοξο και μονίμως μίρλα. Μάλιστα είχαμε συνάντηση πριν από το χιόνι της 29ης Δεκεμβρίου 2016 όπου έβλεπα μια μεγάλη ευκαιρία που χανόταν και μου έλεγαν για τον ΒΔ και είχαν δίκιο ότι κατέβαζε τη χιονόστρωση χαμηλά και να που 10 εκατοστά τότε έκαναν φτερά με το που μπήκε ο ΒΑ. Με -6,5 παλεύαμε. 

Σε ό,τι αφορά το 18άρι το χαμηλό το στείλαμε πιο νότια αλλά από ποιοτικά χαρακτηριστικά μαύρα χάλια. 

Στη Μάνδρα λες μάλλον.  Στην ταβέρνα. Ήσουν με κοντομανικο. Κι εγώ εκεί ήμουν. Δίπλα σου. Χαχα Περιμέναμε τρελό χιόνι και φάγαμε τρομερή ήττα. 

Σορρυ παιδιά για το off topic. Καληνύχτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

χμμμ..ναι εσενα σε παει ..εισαι γενικα γουρλης..

Σπάσαμε αχιονια ρε φιλε με το θέμα μου τι να λέμε.. 2017 Γενάρη ( Αριάδνη)!

Επεξεργάστηκε από Pupazzo di Sole
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Στη Μάνδρα λες μάλλον.  Στην ταβέρνα. Ήσουν με κοντομανικο. Κι εγώ εκεί ήμουν. Δίπλα σου. Χαχα Περιμέναμε τρελό χιόνι και φάγαμε τρομερή ήττα. 

Σορρυ παιδιά για το off topic. Καληνύχτα

συγχωρεμενος!!!!...🤣..ελα τζιφε μπορεις και χειροτερα!!!!μ εναν πονο ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Theomanio είπε:

Λοχαγος εδώ ,μέχρι τελικής πτώσεως 🔥🔥🔥

⚔️⚔️⚔️⚔️

Βάλτε ερήμους, καλοκαιρινά τοπία κλπ, συνεχίστε ...💪💪

λοχαγε τα παμε καλα..στο 18αρι τον διωξαμε τον αυλωνα...παμε για υπνο τωρα😃..αυριο θα φερουμε και τα χελιδονια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...