Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι εγινε ρε παιδια; κλασσικος καιρος β.ελλαδος. θα ερθει το ναουκαστ κ δεν θα ξερουμε που ειναι το χαμηλο τι βαθος εχει κ τι θερμοκρασιες στς 850... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Delsnow είπε:

Αν ειναι δυνατον ???😂😂😂

Screenshot_20220129-203617_Chrome.jpg

Χαχα δεν έχει καλή ανάλυση για αυτό, σίγουρα από τα 500μ-700μ και πάνω θα έβαζε πολύ πράμα με το σενάριο του παιου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, tzelilis είπε:

τι εγινε ρε παιδια; κλασσικος καιρος β.ελλαδος. θα ερθει το ναουκαστ κ δεν θα ξερουμε που ειναι το χαμηλο τι βαθος εχει κ τι θερμοκρασιες στς 850... 

τζιφος καραγκιοζης,ukmo υετοφόρο αλλά ζεστό,ευρωπαίος καλος για χιονόπτωση Κιλκις και δυτικά(βεροια κλπ) αλλά για 6 -  8  ωρες και μαλλον μετριας εντασης...στην θεσσαλονικη κεντρο  με τιποτα,δυτική μακεδονια αρκετά καλα,ολα αυτα με ευρωπαιο....το -2 κλπ στην σαλονικα αργεί να μπει...δυτικά μας κατι προλαβαινει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Αν ειναι δυνατον ???😂😂😂

Screenshot_20220129-203617_Chrome.jpg

Φιλε δυτική φθιώτιδα 600?? Αναμενόμενα είναι τα πολλά χιόνια σε εσάς!!! Γιατί εκπλήσσεσαι βρε?

Αυτά είναι τρίχες σε σχέση με το παρελθόν. Η γιαγιά μου είναι απο Μακρυράχη (οροπέδιο Δομοκού) και με συγγενείς απ την Πάπα (Γιανιτσού). Απο τις καλύτερες περιχές για χιόνι στην Ελλάδα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Φιλε δυτική φθιώτιδα 600?? Αναμενόμενα είναι τα πολλά χιόνια σε εσάς!!! Γιατί εκπλήσσεσαι βρε?

Αυτά είναι τρίχες σε σχέση με το παρελθόν. Η γιαγιά μου είναι απο Μακρυράχη (οροπέδιο Δομοκού) και με συγγενείς απ την Πάπα (Γιανιτσού). Απο τις καλύτερες περιχές για χιόνι στην Ελλάδα. 

Ναι και σημερα τα πηγε πολυ καλα.π.γιαννιτσου και παπα..ανεβηκα βολτα....η π.γιαννιτσου ειχε ακομα απο διομοιοδη....για μας εδω κατω καμπο δυσκολευεται..φενεται πολυ βροχη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Pupazzo di Sole είπε:

Πάνω από 200μ τα χιόνια μάλλον.. 

Κάτσε να δεις γέλιο που θα πέσει...όλο κ πιο ψυχρά γίνονται ,όλο κ περισσότερο κρύο τραβάει..το θάψιμο απέχει 50χλμ μόνο!!!!στα σύνορα  στο προμαχώνα της Πόπης θα γίνεται...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ενας χιονιάς κεντροβόρειος λείπει και ένας κόγκας να ρίξει έστω 10 πόντους δυτικά προάστεια για να δέσει το γλυκό του φετινού χειμώνα. και μετά .....ΤΕΛΟΣ!

Ααα ναι. Να πιάσει και ανατολικό αιγαίο για το φίλο μας το Μπαμπη!!

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, bardaris είπε:

τζιφος καραγκιοζης,ukmo υετοφόρο αλλά ζεστό,ευρωπαίος καλος για χιονόπτωση Κιλκις και δυτικά(βεροια κλπ) αλλά για 6 -  8  ωρες και μαλλον μετριας εντασης...στην θεσσαλονικη κεντρο  με τιποτα,δυτική μακεδονια αρκετά καλα,ολα αυτα με ευρωπαιο....το -2 κλπ στην σαλονικα αργεί να μπει...δυτικά μας κατι προλαβαινει.

Τάζεις χιόνια στα μέρη μου; 😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βάλτε Λίνκ ανσ από γφσ και ευρωπαϊκό (όταν είναι αυτά έτοιμα)

Επεξεργάστηκε από Pupazzo di Sole
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Τάζεις χιόνια στα μέρη μου; 😋

εγώ δεν είμαι για τόσο δυναμικές αναλύσεις και υποτυπώσεις  για αυτά εχει πολύ δυνατους συντρόφους εδώ μέσα εγώ μπορώ σε "ακαδημαικά "θεματα😎 αυλώνες ,polar vortex  και να χαμε να λεγαμε ,αλλά ο ευρωπαιος από τρίτη ξημερώματα -πρωι δινει αξιόλογο υετό και ψυχος σε ολη την πεδιάδα δυτικά του Αξιού......αυριο θα το δούμε καλύτερα...!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ δε μπορώ να καταλάβω πως με χαμηλό στο Ιόνιο 995 βγάζει τόσο λίγο υετό στα ηπειρωτικα ..Μου φαίνεται απίστευτο ..ο ευρωπιαος μου δινει 5μμ εδω χαχαα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Εγώ δε μπορώ να καταλάβω πως με χαμηλό στο Ιόνιο 995 βγάζει τόσο λίγο υετό στα ηπειρωτικα ..Μου φαίνεται απίστευτο ..ο ευρωπιαος μου δινει 5μμ εδω χαχαα

Καλά....και στο Γερακα 5μμ έδινε και έπεσαν 40. Αστο.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 25/1/2022 at 1:45 ΜΜ, heavy snow είπε:

Για να δουμε...

Kαλες θερμοκρασιες με χιονια εως χαμηλα στην Δυτικη ελλαδα - Ηπειρο στα μακρινα.

Γιαννενα δινει -1 βαθμους και χιονοπτωση..

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Γιάννενα θέλουμε-2 και ΝΔ ή να. Ξέχασε το το χιονι με -1

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Εγώ δε μπορώ να καταλάβω πως με χαμηλό στο Ιόνιο 995 βγάζει τόσο λίγο υετό στα ηπειρωτικα ..Μου φαίνεται απίστευτο ..ο ευρωπιαος μου δινει 5μμ εδω χαχαα

μηπως επειδη δεν εχει αντικυκλωνα;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...