Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Τα ανσαμπλ ευρωπαιου μου δίνουν αρκετα πιθανοτητες να δω 5 ποντο....

Τα 35 χιονιζουν τον άξονα  ΘεσσαλονίκηΚιλκίς  απο πασπαλα μεχρι 10, 12 πόντους...

Η θρακη και η φλωρινα πανε για δυνατο χιονι...κυρίως η Θράκη 

Με ξέχασες εμένα..ατιμε..😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Casa di Steppa είπε:

Με ξέχασες εμένα..ατιμε..

Ρε φίλε αυτο κοιταξα τωρα?.ξέρεις τι εσυ θες να περάσει το χαμηλο αιγαιο καθυστερημένα γιατι οτα χιονίζεται ο άξονας Θεσσαλονίκη Κιλκίς δε σε χιονιζει εσενα μονο οταν χιονιζεται ολη η Ανατολική μερια της Θεσσαλονίκης και πέρα χιονιζεσαι ...Σε πανω απο τα μισα εχεις χιονι στα άλλα τιποτα ...εχει ακομα ανσαμπλ μεσα σαν το ουκμο

 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, Theomanio είπε:

Καλημέρα από τον λοχαγό σας.

Η φάση είναι οριακή, βορειοελλαδιτικη,όπως μας αρέσει.

Θα το φέρω εγώ λοιπόν άντρες μου,όπου βγεί, εμπρός μαρς στον εαυτό μου🔥🔥💪💪

Αφιερωμένο στον λοχαγό ένας στρατός μόνος εσύ και ο ραμπο

Screenshot_20220130_092719_com.android.chrome_edit_204841129883847.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Seventower είπε:

Αφιερωμένο στον λοχαγό ένας στρατός μόνος εσύ και ο ραμπο

Screenshot_20220130_092719_com.android.chrome_edit_204841129883847.jpg

Ρίγη συγκίνησης και χαράς ιλαρχε μου, εμπρός ⚔️⚔️⚔️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ ένα θα πω. "Να κι αν χιονίσει να κι αν δε χιονίσει" Τόσα χρόνια με το να σας διαβάζω εδώ μέσα. Η έκρηξη της χαράς σας και της ανυπομονησία σας όταν τα μοντέλα δείχνουν κάτι θετικό με παρασύρει σε εφάμιλλα συναισθήματα με το να βλέπω χιόνι να στρώνεται έξω από την πόρτα μου. Δυστυχώς το δεύτερο το έχω στερηθεί αρκετά κρίμα είναι να μην έχω πλέον ούτε το πρώτο. Άλλωστε το ταξίδι είναι που μετράει... Καλημέρα στην παρέα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 ,  αρχες φλεβαρη η καλυτερη διαταραχη για τη βορεια χωρα......λογικα θα το δουν αρκετες περιοχες , αρκετα χαμηλα και θα το χει φερει .....ο χιονοκαμενος   ο Gary !!!!! 🥰

καπου στον εβρο.....

Diagramme GEFS

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

Ρε θ γκαρυ που ειναι αυτος που ανοιξε το θεμα θα επρεπε να ειναι στις επαλξεις πρωτος πρωτος

πιστευω θα εμφανιστει σημερα......με τη γνωστη ερωτηση    !!! 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

Ρε θ γκαρυ που ειναι αυτος που ανοιξε το θεμα θα επρεπε να ειναι στις επαλξεις πρωτος πρωτος

Αστον ρε Mike, ετοιμάζει τα συνεργα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, Sirax7 είπε:

Εγώ ένα θα πω. "Να κι αν χιονίσει να κι αν δε χιονίσει" Τόσα χρόνια με το να σας διαβάζω εδώ μέσα. Η έκρηξη της χαράς σας και της ανυπομονησία σας όταν τα μοντέλα δείχνουν κάτι θετικό με παρασύρει σε εφάμιλλα συναισθήματα με το να βλέπω χιόνι να στρώνεται έξω από την πόρτα μου. Δυστυχώς το δεύτερο το έχω στερηθεί αρκετά κρίμα είναι να μην έχω πλέον ούτε το πρώτο. Άλλωστε το ταξίδι είναι που μετράει... Καλημέρα στην παρέα

Χμμμ...τώρα Μ έβαλες σε σκέψεις εσύ...οκ προσωπικά θα κάνω μια υποχώρηση μιας μέρας και αντί για αύριο στα 12αρια θα επανέλθω σήμερα στα 12αρια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Galanto είπε:

Τα ανσαμπλ ευρωπαιου μου δίνουν αρκετα πιθανοτητες να δω 5 ποντο....

Τα 35 χιονιζουν τον άξονα  ΘεσσαλονίκηΚιλκίς  απο πασπαλα μεχρι 10, 12 πόντους...

Η θρακη και η φλωρινα πανε για δυνατο χιονι...κυρίως η Θράκη 

Πεδινά Θράκης Ξάνθη Κομοτηνή λες να το δουν; Έχουμε αδικηθεί πολυ φέτος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Weather xanthi είπε:

Πεδινά Θράκης Ξάνθη Κομοτηνή λες να το δουν; Έχουμε αδικηθεί πολυ φέτος 

Ρερερερε εσείς τουλάχιστον είδατε μια εφημεριδα 😀😀😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μιας και δεν φαίνεται να είναι για εμάς εδώ η ερχόμενη κακοκαιρία(μόνο βροχές στα χαμηλά και χιόνια στα ψηλότερα), ίσως σιγά-σιγά θα πρέπει να αρχίσουμε να παρακολουθούμε τη συνέχεια. Αν και αρκετά μακριά βλέπω αρχίζουν να σοβαρεύουν τα ενς μετά τις 7-8/2, ειδικά του παιου. 

1888796515_graphe3_10000___22.7594_39.1822_Almyrs.png.8861f764e5601a3b4043f0a381b868df.png

ecmwf-almyrs-gr-392n-228.thumb.png.982315459b9918682cffc693fe7f2be5.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Casa di Steppa είπε:

Τα πράγματα αρχίζουν να σοβαρευουν...είμαστε 60 ώρες ...

Η ΚΑΓΚΑ ΈΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΚΑΘΥΣΤΈΡΗΣΗ....

ΠΛΗΡΗΣ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΚΑΡΝΑΒΑΛΟΥ ΤΖΙΦΟΥ ΜΕ ΑΜΠΑΛΟ ΕΥΡΩΠΑΙΟ....

ΞΥΠΝΑΤΕ ΒΌΡΕΙΟΙ....

Χωριανοί μην ακούτε τον πατριώτη Σερραιο (το χωριό μου είναι έξω από Νιγρίτα). Σπέρνει καινά δαιμόνια.  Θυμηθητε τον πάταγο που θα κάνει το πέσιμο..... 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χειμώνας παλιακός. Θα πάρει το 20ποντο του και ο Λευκός Πύργος. Θα ήθελα να ήμουν Σέρρες. Θα γίνει της κολάσεως. Προσήνεμοι ετοιμαστείτε για δεύτερο γύρο μετά τις 10 Φλεβάρη. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα στην ομαδα. Ηθελα να ρωτήσω γινεται να χιονίσει στα πεδινά της Κ. Μακεδονίας ενω τις ωρες που θα εχουμε υετο τα μοντελα μας δίνουν-2 με -3 στα 850?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Dimos είπε:

Καλημέρα στην ομαδα. Ηθελα να ρωτήσω γινεται να χιονίσει στα πεδινά της Κ. Μακεδονίας ενω τις ωρες που θα εχουμε υετο τα μοντελα μας δίνουν-2 με -3 στα 850?

Έχει χιόνισει και με 0 και με - 1

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Gary είπε:

καλημερα σε ολους, τη τριτη δινει χιονι σε μενα και στο κιλκις ολο, αληθευει?

Καλώς τον και ας άργησε δωρικά και σπαρτιατικα ΝΑΙ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Χειμώνας παλιακός. Θα πάρει το 20ποντο του και ο Λευκός Πύργος. Θα ήθελα να ήμουν Σέρρες. Θα γίνει της κολάσεως. Προσήνεμοι ετοιμαστείτε για δεύτερο γύρο μετά τις 10 Φλεβάρη. 

χαχαχα..εγινες και λαρτζ εσυ....χαχαχαχ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα σε όλους σταθερά σε θέση αναμονής κ υπομονής...αύριο πρωί κλειδώνει ή κακοκαιρία... ευνοημένες περιοχές όπου πιάνει ο βαρδάρης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, tzelilis είπε:

Καλημερα σε όλους σταθερά σε θέση αναμονής κ υπομονής...αύριο πρωί κλειδώνει ή κακοκαιρία... ευνοημένες περιοχές όπου πιάνει ο βαρδάρης

επεσες κι εσυ ε?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, tzelilis είπε:

Καλημερα σε όλους σταθερά σε θέση αναμονής κ υπομονής...αύριο πρωί κλειδώνει ή κακοκαιρία... ευνοημένες περιοχές όπου πιάνει ο βαρδάρης

Αυτό φοβάμαι Στέλιο για μας ανατολικά ... 

Θα χιονίζει στον νοητό άξονα Σίνδο Μηχανιώνα Αγγελοχώρι Επανωμή και εμείς μπορεί να παλεύουμε ... Βέβαια ας περιμένουμε λίγο να δούμε τα ποιοτικά χαρακτηριστικά 

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...