Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, ISIMERINOS είπε:

επεσες κι εσυ ε?

LOCK 🔐 .... Που λέμε και στην αεροπορία ...

Ούτως η άλλως κερδίσαμε κάτι τον τελευταίο καιρό  ...

Την προσέγγιση μας στην φάπα γενικότερα ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Pupazzo di Sole είπε:

Τελειώνετε, σκέφτομαι να κλείσω ή όχι εισιτήρια! Αποφασίστε!

μεχρι ποτε εχεις περιθωριο?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το μόνο που φοβάμαι και απευχομαι για τα μακρινά είναι να το  γυρίσει σε κυκλοφορία δυτική Ευρώπης..Φυσικά έχουν αρκετές πιθανότητες οι Άγγλοι και οι Ισπανοί μετά από τέτοιες παρατεταμένες αντικυκλωνικες συνθήκες..Δεν παλεύονται οι νοτιαδες και οι σκόνες,καλά ήμασταν μέχρι τώρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το κυνήγι της πέτσας με πιθανότητες και για κάπως πιο χοντροκομμένη. Τέρμα οριακά όλα, θα πρέπει να κάτσει και να συγχρονιστεί τέλεια για κάτι καλό. Αναμονή μέχρι τα αυριανά πρωινά για εμένα. Στις 150+ ώρες εμφανίστηκε, μετά άρχισε η σκούπα και πλέον στις ώρες που μετράνε άρχισε να φτιάχνει πάλι. Ας βγει το χαμαηλάκι εκεί που το δείχνουν οι 2 βασιλιάδες και όλα θα γίνουν. Αλλά ας βγει εκεί.

Το θετικό ότι κάτι τέτοια συνήθως τα έχουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Pupazzo di Sole είπε:

Ε μην πάνε στον Θεό, άσε που πρέπει να σκεφτώ και τα τεστ !

λογικα οτι ειναι στο διαβα του βαρδαρη θα εχει αρκετο χιονι...αλλα περιμενε τα 12αρια και ειδικα το γιουκμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, geopithis είπε:

Το κυνήγι της πέτσας με πιθανότητες και για κάπως πιο χοντροκομμένη. Τέρμα οριακά όλα, θα πρέπει να κάτσει και να συγχρονιστεί τέλεια για κάτι καλό. Αναμονή μέχρι τα αυριανά πρωινά για εμένα. Στις 150+ ώρες εμφανίστηκε, μετά άρχισε η σκούπα και πλέον στις ώρες που μετράνε άρχισε να φτιάχνει πάλι. Ας βγει το χαμαηλάκι εκεί που το δείχνουν οι 2 βασιλιάδες και όλα θα γίνουν. Αλλά ας βγει εκεί.

Το θετικό ότι κάτι τέτοια συνήθως τα έχουμε.

ναι σε αυτα ειμαστε ασσοι...συνηθως τετοια μας καθονται...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, larissa_mare είπε:

Παιδιά Θεσσαλούς δεν βλεπω είμαστε εκτός λογω θερμοκρασιών;

Οριακά εκτός από θερμοκρασίες απ' τα λίγα που είδα.καλημερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, larissa_mare είπε:

Παιδιά Θεσσαλούς δεν βλεπω είμαστε εκτός λογω θερμοκρασιών;

φυσικά και είμαστε εκτός δεν υπάρχει πιθανότητα μέχρι στιγμής 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κλασικά μισή μέρα φαινόμενα δίνει για Σαλονικα.. Με θερμοκρασίες οριακές.. και λέω οριακές γιατί από πίσω είναι ένα--6 μόνο στα σύνορα και χωρίς συμπαγή κρύο ακόμα πιο πίσω..  Max -6 με -7  έχει στο κεντρο του.. Δύσκολα τα βλέπω για κέντρο.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 minutes ago, dimitris27 said:

Το μόνο που φοβάμαι και απευχομαι για τα μακρινά είναι να το  γυρίσει σε κυκλοφορία δυτική Ευρώπης..Φυσικά έχουν αρκετές πιθανότητες οι Άγγλοι και οι Ισπανοί μετά από τέτοιες παρατεταμένες αντικυκλωνικες συνθήκες..Δεν παλεύονται οι νοτιαδες και οι σκόνες,καλά ήμασταν μέχρι τώρα

Παντως η ταση για Φλεβαρη οσο αφορα την κυκλοφορια ειναι ιδια με αυτήν του Ιανουαρίου .Αντικυκλωνας στην κεντροδυτικη ευρωπη και αυλωνες να κατεβαίνουν ανατολικα μας και προς Τουρκια μερια.Οσο εχουμε αυτη την κυκλοφορια τα προσηνεμα παλι εχουν τις πιθανοτητες τους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω οι γνωστές τοπικοτητες της δεκαετίας θα κυριαρχήσουν..Πολιχνη ας πούμε ισως παιξει.. Θυμάμαι εναν χιονιά αρχες Μαρτη ή τελος Φλεβάρη 2018 νομιζω που χιονιζε δυτικά κανονικά χωρίς να στρώνει και κεντρο-ανατολικα ούτε νιφαδα

Επεξεργάστηκε από larissa_mare
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, freeze είπε:

Αυτό φοβάμαι Στέλιο για μας ανατολικά ... 

Θα χιονίζει στον νοητό άξονα Σίνδο Μηχανιώνα Αγγελοχώρι Επανωμή και εμείς μπορεί να παλεύουμε ... Βέβαια ας περιμένουμε λίγο να δούμε τα ποιοτικά χαρακτηριστικά 

 Σίγουρα θα είναι έτσι αλλά κ συ θα δεις καλό χιονακι...από σένα κ μετά θα είναι πολύ δύσκολο να έρθει ο βαρδάρης κ το χιόνι. τουλάχιστον εγώ θα είμαι 3_4 ώρες πίσω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Pupazzo di Sole είπε:

Κλασικά μισή μέρα φαινόμενα δίνει για Σαλονικα.. Με θερμοκρασίες οριακές.. και λέω οριακές γιατί από πίσω είναι ένα--6 μόνο στα σύνορα και χωρίς συμπαγή κρύο ακόμα πιο πίσω..  Max -6 με -7  έχει στο κεντρο του.. Δύσκολα τα βλέπω για κέντρο.. 

εγω τι Τ θα εχω?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα.Παιος,τζιφος κατεβαζουν το -30,-32 με -4 στα 850 και β- βδ στην επιφανεια την πεμπτη.528dam ο τζιφος.Για να δουμε,αξιζει να ασχοληθουμε,αν και μακρια ακομα.

Για τους βορειους θα προτεινα να περιμενουν τα αυριανα 12αρια,η απλη χιονοπτωση μοιαζει κλειδωμενη σε πολλες περιοχες,να δουμε για χιονοστρωσεις.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Καλημερα.Παιος,τζιφος κατεβαζουν το -30,-32 με -4 στα 850 και β- βδ στην επιφανεια την πεμπτη.528dam ο τζιφος.Για να δουμε,αξιζει να ασχοληθουμε,αν και μακρια ακομα.

Για τους βορειους θα προτεινα να περιμενουν τα αυριανα 12αρια,η απλη χιονοπτωση μοιαζει κλειδωμενη σε πολλες περιοχες,να δουμε για χιονοστρωσεις.

σε μενα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Καλημερα.Παιος,τζιφος κατεβαζουν το -30,-32 με -4 στα 850 και β- βδ στην επιφανεια την πεμπτη.528dam ο τζιφος.Για να δουμε,αξιζει να ασχοληθουμε,αν και μακρια ακομα.

Για τους βορειους θα προτεινα να περιμενουν τα αυριανα 12αρια,η απλη χιονοπτωση μοιαζει κλειδωμενη σε πολλες περιοχες,να δουμε για χιονοστρωσεις.

Χαχαχα Ε Τζορτζ στα αυριανά δωδέκαρια θα κοιτάνε τον ουρανό τι τα θέλουμε τα μοντέλα.....Εγώ πάντως έχω συμβιβαστεί μια χαρά με ακόμα μια πέτσα φέτος των 2 πόντων θα είναι η τέταρτη φορά φέτος χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...