Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Gary είπε:

σε μενα?

Μαλλον χιονοστρωση φιλε,αλλα οπως γραφω ας περιμενουμε μεχρι αυριο το απογευμα.Θα στα πουν καλυτερα τα παιδια απο την περιοχη σου,που ξερουν καλυτερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Pupazzo di Sole είπε:

Κλασικά μισή μέρα φαινόμενα δίνει για Σαλονικα.. Με θερμοκρασίες οριακές.. και λέω οριακές γιατί από πίσω είναι ένα--6 μόνο στα σύνορα και χωρίς συμπαγή κρύο ακόμα πιο πίσω..  Max -6 με -7  έχει στο κεντρο του.. Δύσκολα τα βλέπω για κέντρο.. 

ναι αλλα το καλο ειναι οτι τα σκοπια θα εχουν ηδη απο της πρωινες ωρες της τριτης χιονοσκεπες εδαφος και οχι μονο μονο ξεροκρυο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Χαχαχα Ε Τζορτζ στα αυριανά δωδέκαρια θα κοιτάνε τον ουρανό τι τα θέλουμε τα μοντέλα.....Εγώ πάντως έχω συμβιβαστεί μια χαρά με ακόμα μια πέτσα φέτος των 2 πόντων θα είναι η τέταρτη φορά φέτος χαχαχ

Σε τοσο οριακες καταστασεις,αναγκαστικα κοιτας μοντελα ως το nowcast.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Από 0 έως 10 πόντους αυριο το απογευμα θα ξέρουμε 

Εσυ Γκάρυ εισαι απο τους ευνοημένους βόρειους.. Βαρδάρης rules

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, larissa_mare είπε:

Εσυ Γκάρυ εισαι απο τους ευνοημένους βόρειους.. Βαρδάρης rules

Γουμένισσα δυστυχώς δεν πολυπιάνει ο Βαρδάρης 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

με χιονοσκεπες εδαφος στα σκοπια ακομη και -1 να εχουμε στα 850 εφ οσον τα φαινομενα ειναι δυνατα το κιλκις πιανει αρνητικες και εμεις σχεδον ειναι η απολυτη εξισωση επιφανειας με 850..αρα ολο το ζητημα ειναι τα φαινομενα και κατα συνεπεια το βαθυ χαμηλο χαμηλο απο δυτικα και η πορεια του κτλ κτλ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

52 λεπτά πριν, Gary είπε:

καλημερα σε ολους, τη τριτη δινει χιονι σε μενα και στο κιλκις ολο, αληθευει?

για κιλκις αληθευει.......για σενα θα περιμενουμε μεχρι να αρχισει να πεφτει.......και βλεπουμε  !!!!!!!🙂🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, larissa_mare είπε:

Άντε σωπα δεν το περίμενα

εμπειρικά το ανατολικό όριο είναι το Κιλκίς και το δυτικό Στάθη(χωριό πριν τη Γουμένισσα) ,

και στο Κιλκίς εξασθενεί αρκετά , σε σχεση με 3-4χλμ δυτικότερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

υπαρχει περιπτωση να εχουμε χιονοστρωση απο κεντρο και δυτικοτερα παντως...να κοπει η πολη στα δυο δηλαδη και ανατολικοτερα μονο σε επιφανειες και στους δρομους χλαπατσοχιονο στην εξαρση...εικασιες..τελος παντων αυτα αυριο κατσε να δουμε τι θα βγαλει ο αγγλος βασικα το απογευμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ISIMERINOS είπε:

υπαρχει περιπτωση να εχουμε χιονοστρωση απο κεντρο και δυτικοτερα παντως...να κοπει η πολη στα δυο δηλαδη και ανατολικοτερα μονο σε επιφανειες και στους δρομους χλαπατσοχιονο στην εξαρση...εικασιες..τελος παντων αυτα αυριο κατσε να δουμε τι θα βγαλει ο αγγλος βασικα το απογευμα

Παίζει κ το αντίθετο για το πρωί κ μετά.τα ανατολικά κ όσα είναι γύρο από τον θερμαικο να χιονιστουν αξιοπρεπώς .ειδικα στην ηλεκτρολόγος που φαίνεται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, larissa_mare είπε:

Εσυ Γκάρυ εισαι απο τους ευνοημένους βόρειους.. Βαρδάρης rules

δηλαδη θα εχω ξαστερια χαχαχα αντε παλι τα ιδια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρχισαν οι εκπτώσεις κρατήστε μικρό καλάθι..τουλάχιστον για κέντρο εμένα δεν μου γεμίζει το μάτι η διάταξη..εως τώρα ..μακάρι να βγω τέρμα λάθος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, isnow είπε:

Αρχισαν οι εκπτώσεις κρατήστε μικρό καλάθι..τουλάχιστον για κέντρο εμένα δεν μου γεμίζει το μάτι η διάταξη..εως τώρα ..μακάρι να βγω τέρμα λάθος

απόλυτα σύμφωνος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μπορει να γινει "της αττικης" και εδω..μη νομιζεις και εδω εχουμε τοξα θερμοκρασιακα και υετικα...θερμοκρασιακα σε τετοιες φασεις ευνοουντε τα δυτικα και τα ανατολικα υετικα...εαν εχουμε πολυ και γενικευμενο υετο σε οριακες καταστασεις ευνουντε απο κεντρο και δυτικοτερα...εαν δεν υπαρχει θεμα με θερμοκρασιες τοτε ευνοουντε τα ανατολικοτερα λογω περισσοτερο υετου.τωρα εαν βγει ετσι η φαση υετος θα υπαρχει και οι θερμοκρασιες θα ειναι το προβλημα ισως οποτε παιζει να εχουμε το κεντροδυτικο τοξο ευνοημενο αυτη την φορα γιατι αλλωστε τα ανατολικα και με σοφια και με αριδανη πηραν πολλα περισσοτερα...😝

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και γενικα ο τζιφος ειναι χειροτερος απο τον παιο ακομη και το 00 του..πιο εξπρες λιγοτερο ισχυρο το χαμηλο αλλα απο την αλλη ο τζιφος ειναι καλυτερος θερμοκρασιακα σε ολα τα επιπεδα τα επιμερους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στις 60 ώρες βγάζει ωραίο φαινόμενα σε Θεσσαλία και στερεα με αρκετά χαμηλά επίπεδα παγοποιησης,ίσως δούμε εκπλήξεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ πιστεύω στα ψηλά το έχω το στρωσηδι μέχρι και στους δρόμους αλλά έχουμε τον σιμο θα ρίξει περισσότερο αλάτι από χιόνι ο δήμαρχος γιατί να μην έχουμε κάποιον άλλο δήμαρχο την τρέλα μου 😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

στα γρήγορα...χωρίς να δω τον κολοτζίφο

-Καστοριά φλώρινα δυνατα..30 ποντακια πατριώτης αντωνης παιζει με 20 και πανω οι πετσες που λεει ειναι η μονιμη παρελκυστικη στρατηγική τvn εκπτωσεων...(και εγω αυτό κανω)

-Ωραίο στοιχημα τα γιαννενα....αλλά επειδη δεν εχω ιδεα για το μικροκλίμα...δεν ξερω για αναστροφές κλπ..για να πω

-θεσσαλονικη και βορειότερα και δυτικότερα....φάση cartoon....αλλου θα είναι ζεστά αλλου κρυα....αλλου κρυα αλλα θα κοβει ο υετός αλλου υετός χωρίς βαρδάρη.....τεσπα χιονόστρωση αλλα δεν νομιζω πολλα Κιλκις μεχρι Μεσημβρια αγχίαλο....δυτικα γιαννιτσα κλπ ...δεν εχω ιδεα...καθώς...σε αυτές τις περιπτωσεις νομιζω ειναι "ζεστά"

-Λαγκαδάς ωραιόκαστρο.....λητή πολύ καλοι με κανενα δεκαποντο τουλάχιστον....επταπύργιο ισως στις ευκολες επιφάνειες....κεντρο θεσσαλονίκη mumbet show.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...