Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Στις 60 ώρες βγάζει ωραίο φαινόμενα σε Θεσσαλία και στερεα με αρκετά χαμηλά επίπεδα παγοποιησης,ίσως δούμε εκπλήξεις

Τα επίπεδα παγοποιησης που τα βλέπουμε?το iso 0 είναι?

Επεξεργάστηκε από Kalahari desert
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, bardaris είπε:

στα γρήγορα...χωρίς να δω τον κολοτζίφο

-Καστοριά φλώρινα δυνατα..30 ποντακια πατριώτης αντωνης παιζει με 20 και πανω οι πετσες που λεει ειναι η μονιμη παρελκυστικη στρατηγική τvn εκπτωσεων...(και εγω αυτό κανω)

-Ωραίο στοιχημα τα γιαννενα....αλλά επειδη δεν εχω ιδεα για το μικροκλίμα...δεν ξερω για αναστροφές κλπ..για να πω

-θεσσαλονικη και βορειότερα και δυτικότερα....φάση cartoon....αλλου θα είναι ζεστά αλλου κρυα....αλλου κρυα αλλα θα κοβει ο υετός αλλου υετός χωρίς βαρδάρη.....τεσπα χιονόστρωση αλλα δεν νομιζω πολλα Κιλκις μεχρι Μεσημβρια αγχίαλο....δυτικα γιαννιτσα κλπ ...δεν εχω ιδεα...καθώς...σε αυτές τις περιπτωσεις νομιζω ειναι "ζεστά"

-Λαγκαδάς ωραιόκαστρο.....λητή πολύ καλοι με κανενα δεκαποντο τουλάχιστον....επταπύργιο ισως στις ευκολες επιφάνειες....κεντρο θεσσαλονίκη mumbet show.....

εγω γουμενισσα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, kilkisaios είπε:

Γκάρυ πιστέυω θα το δεις , έλα Τετάρτη να πιούμε καμιά γράπα

αν το δω σε προσκαλω να πιουμε γραπα παραγωγης μου στην αυλη και να ψησουμε πανσετες και λουκανικα, θα φαμε και θα πιουμε καλα κοιταζοντας το χιονακι να π εφτει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Gary είπε:

εγω γουμενισσα?

gary νομίζω στην αρχή...θα το δείς.....δεν ξέρω ομως ποσο κρύο θα χεις....αλλά θα το δείς....μετα θα παιχτεί το "οσα παιρνει ο βαρδάρης"

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

θεσσαλία και συγκεκριμένα καρδίτσα ο τζίφος δίνει μεχρι και κοντά στο 0 ..λοιπόν αν θα έχουμε κάτω από 4 εγώ θα προσκυνήσω τον κλοουν..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, bardaris είπε:

gary νομίζω στην αρχή...θα το δείς.....δεν ξέρω ομως ποσο κρύο θα χεις....αλλά θα το δείς....μετα θα παιχτεί το "οσα παιρνει ο βαρδάρης"

θα βρισκομαι τριτη πρωη στη Δοιρανη, εξηγησα πιο πανω τον λογο, εκει λογικα θα εχει χιονι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Gary είπε:

θα βρισκομαι τριτη πρωη στη Δοιρανη, εξηγησα πιο πανω τον λογο, εκει λογικα θα εχει χιονι

μπα Γκάρυ Δοϊράνη χειρότερα είναι από σένα , μετά το Μεταλλικό προς Κιλκίς-Κρούσσια είναι καλύτερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χειροτερεψε σ εολα ο τζιφος..κυριο και ανσμπλ..μικρη σημασια εχει αν θελει τα επαναφερει εις διπλουν στο 12αρι...ο αγγλος ολα τα λεφτα οτι και να μου λετε εμενα..το απογευμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kalahari desert είπε:

Καποιοςτ να με βοηθήσει.τα επίπεδα παγοποιησης στο iso 0° τα βλέπουμε?

Meteociel.fr - Modèle GFS pour la Grèce, résolution 0.25 degré

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Gary είπε:

αν το δω σε προσκαλω να πιουμε γραπα παραγωγης μου στην αυλη και να ψησουμε πανσετες και λουκανικα, θα φαμε και θα πιουμε καλα κοιταζοντας το χιονακι να π εφτει

Βάλε τις πανσετες βάζω αυτοκίνητο με τετράδα χιονολαστιχα. Φορτώνω Κιλκίς και ερχόμαστε 😂😂😂😂😂😂. Πιστεύω ένα 10ποντο το έχεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, kilkisaios είπε:

μπα Γκάρυ Δοϊράνη χειρότερα είναι από σένα , μετά το Μεταλλικό προς Κιλκίς-Κρούσσια είναι καλύτερα

Εγώ θα το δω ;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, lk1980 είπε:

Βάλε τις πανσετες βάζω αυτοκίνητο με τετράδα χιονολαστιχα. Φορτώνω Κιλκίς και ερχόμαστε 😂😂😂😂😂😂. Πιστεύω ένα 10ποντο το έχεις

ΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ ΓΙΑ ΕΛΑΑΑΑΑ ΑΝΤΡΕΣ ΑΝΑΣΥΝΤΑΧΘΕΙΤΕ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

https://www.pronews.gr/perivallon/fysi/1053611_istorikos-hionias-stis-ipa-hiliades-ptiseis-akyrothikan-nyorki-vostoni-sto

Εγω ένα τέτοιο θέλω και θα είμαι ευχαριστημένος.... Παντως πέρα από την πλάκα το ψύχος έφτασε Φλόριντα και αυτό μόνο καλό είναι για μας σε βάθος 7ημερου - 10ημερου νομίζω. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, Kalahari desert είπε:

Τα επίπεδα παγοποιησης που τα βλέπουμε?το iso 0 είναι?

Ναι,αν δεις στο εσωτερικό του κάμπου φτάνουν τα 300-400μ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτές είναι διατάξεις με σκανδιναβικο δυνατό για κεντροβόρεια για να δούνε χιόνια καλά και με σωστό Αυλώνα κλίσης από πάνω καπάκι πλακωμα διάρκειας...όλα τα άλλα δύο μήνες Τωρα είναι ρεταλια μπροστά σε αυτό ή για τα προσήνεμα σκέτος αζορ ΔΕΝ κάνει σωστή δουλειά...Ας ελπίσουμε θα ξυπνήσει ο σκανδιναβικος έστω στο τέλος χειμώνα...

gens-0-1-384(3).png

gens-0-0-372(1).png

Επεξεργάστηκε από Severe_Lover
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, isnow είπε:

θεσσαλία και συγκεκριμένα καρδίτσα ο τζίφος δίνει μεχρι και κοντά στο 0 ..λοιπόν αν θα έχουμε κάτω από 4 εγώ θα προσκυνήσω τον κλοουν..

Λάρισα συνάδελφε λος μπουλος;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χάλια και ο Γάλλος...καλά τα όνειρα τζάμπα είναι αλλά η πτώση πονάει ...έχουμε δεκάδες πτώσεις οπότε προσωπικά επιφυλακτικός θα είμαι μέχρι και αύριο.μπορει να βγει κάτι πολύ καλό μπορεί να βγει και το απόλυτο τίποτα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...