Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, SNOWMANIAC είπε:

Ποιος να το περίμενε πάντως μετά από τέτοια αλλαγή στο ουκμο να βγει έτσι ο παιος

εγω οχι παντως...ευτηχως ειναι ευνοικα σχετικα τζεμ και γιουκμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

τελος παντων ηθελα να γραψω...χαχαχα

Ναι με μια λέξη που ξέχασες μας κόβεις τα πόδια όμως 😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, zaraskos είπε:

Ταφόπλακα.. Gary τι σου είπα;; Τη φασολάδα και τα μάτια σου!

Αν είχαμε ένα μοντέλο μόνο τότε ίσως ήταν, δεν υπάρχει πιθανότητα να κάνουν λάθος τζίφος Τζεμ ουκμο στις 48 ώρες! Κλαταρε ο παιος απλά και θα έρθει στα λογικά του ίσως ξαι από το 18αρι του!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, tzelilis είπε:

Το θέμα είναι στον αυλωνα 

ναι ο παιος αποκοπτει ενα μικρο κομματακι απο νωρις ενω ολα τ αλλα δεν το κανουν και κρατανε σχετικα ψηλα το χαμηλο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Της κυριακης τα τρεξίματος δεν είναι κ τα πιο αξιόπιστα.ετσι πιστεύω βάση εμπειρίας...αύριο πρωί θα δούμε την πραγματικότητα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

ναι ο παιος αποκοπτει ενα μικρο κομματακι απο νωρις ενω ολα τ αλλα δεν το κανουν και κρατανε σχετικα ψηλα το χαμηλο 

Και παλι δεν εξηγειται ο αφανισμος ψυχους σε 24 ωρες απο ολα τα βαλκανια και η επαναφορα του στις επομενες 24,χωρις ουσιαστικα ο Α να εχει απλωσει πλοκαμι στις εκει περιοχες.Κοιτα τα δυτικα βαλκανια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Αν είχαμε ένα μοντέλο μόνο τότε ίσως ήταν, δεν υπάρχει πιθανότητα να κάνουν λάθος τζίφος Τζεμ ουκμο στις 48 ώρες! Κλαταρε ο παιος απλά και θα έρθει στα λογικά του ίσως ξαι από το 18αρι του!!

Δυστυχώς υπάρχει και αυτή η πιθανότητα φίλε μου,όσο και να μη μου αρέσει το αποτέλεσμα του παιου δε μπορώ να τον αγνοήσω σε τόσο κοντινές ώρες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στο τέλος θα το βλέπουμε να πέφτει και θα λέμε μπα αφού δε το δείχνει το τάδε μοντέλο θα σταματήσει; Χαχαχα ρε τι πάθαμε ούτε 48 ώρες πριν δεν μπορούμε να ησυχάσουμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας μην γίνω μάντης κακών αλλά με την γκαντεμια που μας δέρνει βλέπω να επαληθεύεται το χειρότερο σενάριο του Παιου. Δεν μπορώ θα πηδηχτω από το παράθυρο😅

Επεξεργάστηκε από bouasss
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, kilkisaios είπε:

Ένας παλικαρος ας βάλει υετό παιου

https://www.ecmwf.int/en/forecasts/charts/catalogue/medium-mslp-rain?facets=undefined&time=2022013012,6,2022013018&projection=classical_europe&interval=6... Έλα πάρε γιατί μας ζάλισες τον ερωτα🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο αφανισμός και το πήγαινε έλα του ψύχους σε αυτό το ραν μοιάζει όντως αρκετά περίεργο, αλλά αν όντως γίνει αυτή η μικρή αποκοπούλα που έβγαλε το ευρωπαϊκό λογικά δε θα μας έφτανε έτσι και αλλιώς το όποιο ψύχος. Μιλάω για εδώ και όχι για άλλες περιοχές Β.Ελλάδος. Όπως και να έχει τα σενάρια παίζουν ακόμα, απλά αυτό απομακρύνθηκε πολύ από τα άλλα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μην αγχωνεστε για τον παιο..Δεν ειναι εκει...Στα τρεξιματα εννοω...Αυτο που ειδατε ειναι η σκια του...

Εδω τον εχω μαζι μου..Και πινουμε βοτκιτσα λογω συνθηκων...Αυριο που θα στρωσει κεφαλι θα δειξει αυτο που πρεπει...

Παμε γερα γερα και χιονια στο βορρα....ΤΕΛΟΣ!!!!Στην υγεια σας αδερφια...Φιλια και απο μενα και απο τον παιο...

20220130_203921.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας δούμε ανσαμπλ  , μέσους όρους ... και μετά στο 18αρι του Βασιλιά ο Βαγγέλης να κάνει  αυτό που περιμένουμε όλοι

Βασιλιά ... οι μελοχιόνιστοι σε χαιρετουν

Niveturi te salutant και στα Λατινικά ναουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, freeze είπε:

Ας δούμε ανσαμπλ  , μέσους όρους ... και μετά στο 18αρι του Βασιλιά ο Βαγγέλης να κάνει  αυτό που περιμένουμε όλοι

Βασιλιά ... οι μελοχιόνιστοι σε χαιρετουν

Niveturi te salutant και στα Λατινικά ναουμε

μα να θελω και να μην μπορω...σκαωωωωω σε λεω...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στον παιο 0,1° φαινεται η λογικη του ασχημου τρεξιματος.Λαθος τα ειδα,ειμαι και στη δουλεια.Τεσπα,ας ελπισουμε οτι θα αλλαξει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...