Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το τρέξιμο του παιου μου άρεσε. Όχι μόνο μοιράζει απλόχερα φαγητά, όπως φασόλια και ψητά, αλλά μας πάει κατευθείαν στο επιδόρπιο.

1-666x399.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

γιατί στεναχωριεστε?....ο πάιος στον υετό οπως είδα εδωσε παράταση φαινομένων για Τρίτη απόγευμα προς Τετάρτη.....αλλά οχι με εντονα φαινόμενα....4 με 5 mm εκει η χιονόπτωση ειναι μεσα στο πλάνο μην σας πω η χιονόστρωση...σε ευκολες επιφάνειες..μιλώ για θεσσαλονίκη τρίτη βραδυ..αν τελικά ο πάιος πετυχε την παράταση.

Οι υπερβόρειοι κιλκίς δλδ με παιο παντα νομιζω θα δουν ικανοποιητικό χιόνι. νομίζω και η νάουσα.....οι υπόλοιποι τα ρεστα τους στις παρατάσεις....κλπ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Δεν ηταν καλο το τρεξιμο του ευρωπαικου??Πες το καθαρα Βιρνα...Τι επαθε ο Βασιλιας??

λάμψη-γιάγκοσ.gif

Τον πείραξε το τσιπουρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα συμφωνήσω με @bardaris στο 100% και θα πω πως πονταρουμε στην καθυστέρηση διότι οι πεδινοί σε κανένα σενάριο ακόμα και στα καλύτερα δεν έχουν τα προαπαιτούμενα εξ αρχής 

δεύτερο στον επιφανειακό ΒΔ που μπορεί να κάνει το θαύμα 

και στην προϊστορία που έχει συμβεί σε ανάλογη περίπτωση να έχουμε το πολυπόθητο 

Απλά όσο πλησιάζουμε θέλουμε το αυτονόητο και είναι οι μικρές βελτιώσεις στην διάταξη 

στο κάτω κάτω θα δούμε κάτι άλλο από ήλιο ,... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, freeze είπε:

Θα συμφωνήσω με @bardaris στο 100% και θα πω πως πονταρουμε στην καθυστέρηση διότι οι πεδινοί σε κανένα σενάριο ακόμα και στα καλύτερα δεν έχουν τα προαπαιτούμενα εξ αρχής 

δεύτερο στον επιφανειακό ΒΔ που μπορεί να κάνει το θαύμα 

και στην προϊστορία που έχει συμβεί σε ανάλογη περίπτωση να έχουμε το πολυπόθητο 

Απλά όσο πλησιάζουμε θέλουμε το αυτονόητο και είναι οι μικρές βελτιώσεις στην διάταξη 

στο κάτω κάτω θα δούμε κάτι άλλο από ήλιο ,... 

ακριβώς μπαινουμε στο διήμερο γεναία..δεν εχουμε να χασουμε τπτ.....γιατί απλά ποτέ δεν το χαμε....!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

-2.2 Μέσος όρος για Αγίου Βαλεντίνου. (τον χαβά μου εγώ)

ens_image.php?geoid=52683&var=201&run=12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Seth13 said:

-2.2 Μέσος όρος για Αγίου Βαλεντίνου. (τον χαβά μου εγώ)

ens_image.php?geoid=52683&var=201&run=12

Υπαρχει σήμα για 12-15/2 μόλις τελειώσει το πρώτο ρεταλοδεκαήμερο...😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, south coast said:

Υπαρχει σήμα για 12-15/2 μόλις τελειώσει το πρώτο ρεταλοδεκαήμερο...😎

Και το GEM παρόμοιο σήμα. t0301.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Seth13 είπε:

Και το GEM παρόμοιο σήμα. t0301.gif

αλλα και παλι μας πηγαν μπροστα τα μοντελα πριν κατι μερες ελεγαν για το διαστημα απο τις 8 του μηνα και μετα.Χαλαλι αμα ειναι να ερθει κατι καλο ας αργησει και 4-5 μερες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χτυπάει η καρδιά μου δυνατά τα τα 

Τα χιόνια έρχονται ξανά να να να

Μας βλέπω πάλι για χιονοθαψίματα τα τα 

Χτυπάει η καρδιά μου δυνατ τα τα τα  

 

 

 

gens-0-1-312.png

graphe0__0_0_23.679245283_38.5020242915_.png

gens-31-0-360.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, Πελοποννήσιος said:

αλλα και παλι μας πηγαν μπροστα τα μοντελα πριν κατι μερες ελεγαν για το διαστημα απο τις 8 του μηνα και μετα.Χαλαλι αμα ειναι να ερθει κατι καλο ας αργησει και 4-5 μερες

Πέρα από μεμονωμένα κύρια τρεξίματα δεν έδιναν κάτι στα ensembles. Αντίστοιχο σήμερα έχει και το Ευρωπαϊκό, είναι όμως όλα ανοιχτά και πολύ μακριά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Seth13 είπε:

Πέρα από μεμονωμένα κύρια τρεξίματα δεν έδιναν κάτι στα ensembles. Αντίστοιχο σήμερα έχει και το Ευρωπαϊκό, είναι όμως όλα ανοιχτά και πολύ μακριά.

Συμφωνω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Μην αγχωνεστε για τον παιο..Δεν ειναι εκει...Στα τρεξιματα εννοω...Αυτο που ειδατε ειναι η σκια του...

Εδω τον εχω μαζι μου..Και πινουμε βοτκιτσα λογω συνθηκων...Αυριο που θα στρωσει κεφαλι θα δειξει αυτο που πρεπει...

Παμε γερα γερα και χιονια στο βορρα....ΤΕΛΟΣ!!!!Στην υγεια σας αδερφια...Φιλια και απο μενα και απο τον παιο...

20220130_203921.jpg

Άμα σκαλωσουμε πουθενά μαζί το βυτίο το χουμε για πλακα😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Πέρα από μεμονωμένα κύρια τρεξίματα δεν έδιναν κάτι στα ensembles. Αντίστοιχο σήμερα έχει και το Ευρωπαϊκό, είναι όμως όλα ανοιχτά και πολύ μακριά.

Ορθα , στο πολυ κοντινο παρελθον ομως , 13.1 αρχισαν να μιλανε για τα της 23-25 γεναρη διαταραχης οι χαρτες και τα μελη τους ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Blacktan said:

Ορθα , στο πολυ κοντινο παρελθον ομως , 13.1 αρχισαν να μιλανε για τα της 23-25 γεναρη διαταραχης οι χαρτες και τα μελη τους ..

Ναι, αντίστοιχο σήμα ήθελα να γράψω παραπάνω αλλά δεν έγραψα τη λέξη σήμα ποτέ. Το παρακολουθούμε σαν την φωτογραφία που έβαλα πριν δυο σελίδες. t9510.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν τον πιστεύω τον παιο! Μέχρι να τουμπαρει ο τζίφος δεν τον πιστεύω!!

Επισης το κύριο είναι ένα βαθμό πάνω από τον μέσο όρο…

Επεξεργάστηκε από Kosmas34
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Kosmas34 είπε:

Τελικά ίσως και να μην βελτιώθηκε, που είναι όλοι θέλω βοήθεια 😨

Χμμμ μέτριο... Μικρές διαφορές και αυτό πρέπει να ζέστανε λίγο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thanossnow είπε:

Χμμμ μέτριο... Μικρές διαφορές και αυτό πρέπει να ζέστανε λίγο...

Ζέστανε λίγο νομίζω 

Επεξεργάστηκε από Kosmas34
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, SNOWMANIAC είπε:

Το αικον παραείναι ασταθές οπότε δε με ανησυχεί 

Το θέμα δεν είναι οι μικροαλλαγές αλλά το αν μοιάζει με τον παιο! Που είναι κανένας παλιός να κάνει τις απαραίτητες συγκρίσεις;;😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...