Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ίδιο τον βλέπω τον τζιφο και λίγο χειρότερο ως αποτέλεσμα αν κρίνω από τον υετο. Δυστυχώς δεν δείχνει να ακολουθεί κανένα από τα ωραια σενάρια που είχε στο 6αρι του 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 hours ago, CATHA said:

Ειλικρινά δεν αντιλαμβάνομαι τον εκνευρισμό σου φίλε... την άποψη μου έγραψα αλλά εσύ θέλεις να διαβάσεις αυτό που εσύ επιθυμείς να συμβεί...

ΥΓ! Δεν είπα ποτέ πριν την Ελπίδα οτι δεν υπάρχει κάτι, ακριβώς το αντίθετο...  σε προκαλώ να αποδείξεις τον ισχυρισμό σου.

ΥΓ2 Freezing level 500 η Αθήνα δεν πιάνει σε καμμία πρόγνωση, τουλάχιστον από αυτές που κοιτάω εγώ. 640-650 στη καλύτερη... δεν μιλάμε φυσικά για υπερβόρεια. 

Δεν εχω εκνευρισμό ,τεσπα παμε παρακάτω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλησπερα......λογικα θα εχουμε μια διαταραχη παρομοια με αυτη την περασμενη τριτη.....ελαφρα καλυτερη, πιο συντομη  ισως . νομιζω οτι πεδινες περιοχες στη βορεια χωρα που το εχασαν οριακα...........ισως το δουν αυτη τη φορα !!!  ...πολλα θα εξαρτηθουν απ τις ελαχιστες τη δευτερα το πρωι ........ανατολικη μακεδονια φαινεται να ευνοειται.....αντε να δουμε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, south coast said:

Δεν εχω εκνευρισμό ,τεσπα παμε παρακάτω

Χαίρομαι που με επιβεβαιώνεις γιατί έπεσα ακριβώς μέσα... αυτό γράφτηκε στις 15/1 Σάββατο και η Ελπίδα ξεκίνησε στις 24/1 το πρωί... (η δεύτερη φάση) με εξαίρεση το κρύο του ΣΚ 22/23 δεν υπήρξε κάτι σημαντικό έως τις 23... σταματώ και εγώ και πάμε παρακάτω όπως λες και εσύ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συντομη αλλα βιαιη μεταβολη του καιρου...Θα χουμε εκπληξεις σχετικα με τα υψομετρα...

Για την Αττικη...Θα εχουμε καλες χιονοστρωσεις στα υπερβορεια....Ας βρεχει σε μενα ολη μερα..Με κρυο,να βλεπω τις χιονοκουρτινες περιξ των ορεινων ογκων..Και οχι μονο..Και θα ειμαι ευτυχισμενος..Εχω και αδεια την Τριτη..Θα την απολαυσω τη μερα οσο μπορω..Κι αν βρω χρονο,θα κανω και καμια χιονοβολτα!!!

Για το μετα..Τι να κοιταξω??Εδω δεν ξερουμε στα σιγουρα τι θα γινει σε δυο μερες..Και  ξαναθυμιζω..Πριν τρεις μερες δεν φαινοταν πουθενα η διαταραχη που εν τελει εστω και προσκαιρα θα μας απασχολησει..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Galanto είπε:

3ωρη κακοκαιρία Ο τζίφος στα κεντροβορεια ...με τέτοιο ναι και απ δεν υπάρχει τίποτα μέχρι 20 του μήνα για πουθενά 

Και Θεσσαλια;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, CATHA said:

Χαίρομαι που με επιβεβαιώνεις γιατί έπεσα ακριβώς μέσα... αυτό γράφτηκε στις 15/1 Σάββατο και η Ελπίδα ξεκίνησε στις 24/1 το πρωί... (η δεύτερη φάση) με εξαίρεση το κρύο του ΣΚ 22/23 δεν υπήρξε κάτι σημαντικό έως τις 23... σταματώ και εγώ και πάμε παρακάτω όπως λες και εσύ.

δλδ έπεσες μέσα?🤣 Εννοούσες δεν θα κάνει κατι 22-23 αλλα θα κάνει 24?Οταν το πόσταρες δεν υπήρχει Α κ β φαση.Η Ελπίδα ξεκίνησε στις 22

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, south coast said:

δλδ έπεσες μέσα?🤣 Εννοούσες δεν θα κάνει κατι 22-23 αλλα θα κάνει 24?Οταν το πόσταρες δεν υπήρχει Α κ β φαση.Η Ελπίδα ξεκίνησε στις 22

Οτι νομίζεις φίλε.. καλή συνέχεια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ καλά πάμε, δεν ελλάζει κάτι....φρονώ ότι αυξάνεται ο υετός όσο πάμε στο γεγονός....γνωστά αυτά....εχουμε πολύ ψυχρή ατμόσφαιρα και υπάρχει εγκλωβισμένο ψύχος που θα παίξει ρόλο στην μάζα που θα κατέλθει.....έχει ξανασυμβεί πριν μερικά χρόνια κάτι παρόμοιο, που έδωσε χιονοστούπα ως τα κεντροδυτικά.....

ΥΓ Χιονάνθρωπε Δροσοπηγιώτη να σου ζήσει η κοράκλα, ευχόμενος να γίνει χιονο-κορη στα παρακάτω.....πάντα ευτυχισμένη και δυνατή με υγεία....να την χαίρεστε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχίζουνε να είμαστε μέσα στο παιχνίδι για Τρίτη. Μια χαρά ελπίδες εχουμε😆Για να δούμε αν θα δουμε😂Αγ Στεφανο εχοθμε ακόμα μερικές χιονουρες 12 μέρες παρακαλώ μετά την Αγία Δευτέρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

ΥΓ Χιονάνθρωπε Δροσοπηγιώτη να σου ζήσει η κοράκλα, ευχόμενος να γίνει χιονο-κορη στα παρακάτω.....πάντα ευτυχισμένη και δυνατή με υγεία....να την χαίρεστε!!!

Νονος εγινα Κωσταααα...την δικια μου τη βαφτισαμε τον Οκτωβρη..να σαι καλα ετσι κι αλλιως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, GEORGE SNOWMAN said:

Νονος εγινα Κωσταααα...την δικια μου τη βαφτισαμε τον Οκτωβρη..να σαι καλα ετσι κι αλλιως

Σταματησε το μυστηριο για να δει το παιδι το 6αρι, Γιωργο?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Νονος εγινα Κωσταααα...την δικια μου τη βαφτισαμε τον Οκτωβρη..να σαι καλα ετσι κι αλλιως

Οκ έτσι όπως το είπες αλλιώς φάνηκε....αλλά μ ενα σμπάρο 2 τρυγόνια.....στον καιρό παρακάτω θα το κάνουμε μ ένα σμπάρο 3 ή περισσοτερα τρυγόνια.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

΄Άπιστοι! Έχω μείνει με τους 2 Σωματοφύλακες @Beach-snow NG και @Seth13 να παλεύουμε για την έλευση του ΚΟΓΚΑ 2! 

Και μου τραγουδάτε το 

 

 

Μόλις έδειξε δυο τρία καραγκιοζοράν κρυφτήκατε? Έχετε πίστη! Ο καιρός γαρ εγγύς!

gfs-0-324.png?12

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

....βλέποντας τον τζίφο διαβάζοντας τον Ζιακόπουλο(...τουλαχιστον χιονόπτωση στα ιωάννινα η θεσσαλονίκη)...τα κακά τρεξίματα ευρωπαίου και UKMO νομίζω..οτι το μονο σενάριο που δεν εμφανίστηκε ακόμα...είναι η δυτικιση του Αυλώνα...και το καλύτερο σκαψιμο του Ιόνιου και στην συνέχεια του Β Αιγαίου...θυμίζω τα πανηγήρια των προσήνεμων με την δυτίκιση του Αυλώνα...μου φαίνεται 30 ωρες πριν την "Ελπιδα".

---εγώ νομίζω οτι για μας θα παιχτεί το "οσα παιρνει ο βαρδάρης"...και δεν καταλαβαίνω γιατί η θεσσαλία να μην είναι φαβορί..

υ.γ. να ζήσει το βαφτηστήρι και ο νονός του george snowman.

Επεξεργάστηκε από bardaris
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φίλε Catha με όλο τι σεβασμό..δεν γίνεται να λες ότι δεν θα έχει ούτε χιονόπτωση από τα 400 και πάνω με τα τωρινά στοιχεία... αυτό είναι βασικές γνώσεις που πιστεύω τόσο καιρό που είσαι εδώ τις έχεις... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, bardaris είπε:

....βλέποντας τον τζίφο διαβάζοντας τον Ζιακόπουλο(...τουλαχιστον χιονόπτωση στα ιωάννινα η θεσσαλονίκη)...τα κακά τρεξίματα ευρωπαίου και UKMO νομίζω..οτι το μονο σενάριο που δεν εμφανίστηκε ακόμα...είναι η δυτικιση του Αυλώνα...και το καλύτερο σκαψιμο του Ιόνιου και στην συνέχεια του Β Αιγαίου...θυμίζω τα πανηγήρια των προσήνεμων με την δυτίκιση του Αυλώνα...μου φαίνεται 30 ωρες πριν την "Ελπιδα".

---εγώ νομίζω οτι για μας θα παιχτεί το "οσα παιρνει ο βαρδάρης"...και δεν καταλαβαίνω γιατί η θεσσαλία να μην είναι φαβορί..

υ.γ. να ζήσει το βαφτηστήρι και ο νονός του george snowman.

Ψαχμω τι παίζει με Θεσσαλία αλλα ακρα του τάφου σιωπή στο φόρουμ βασιλεύει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

53 λεπτά πριν, south coast είπε:

δλδ έπεσες μέσα?🤣 Εννοούσες δεν θα κάνει κατι 22-23 αλλα θα κάνει 24?Οταν το πόσταρες δεν υπήρχει Α κ β φαση.Η Ελπίδα ξεκίνησε στις 22

Sorry αλλα επειδη παρακολουθουσα το θεμα και την συζητηση μαλλομ συμφωνω .. 

Στις 15.1 φαινοταν η ελπιδα για 21-23 ..

Οσο παταγαν οι μερες πηγαινε και πιο πισω μεχρι που κλειδωσε για τις 24-25 ..

Στις 14 - 15 - 16 γεναρη η συζητηση ηταν για το συστημα της 21-22-23 ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...