Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Σε σπείρα με σπουργίτια!!! (αν ξέρεις...)

Σαν αυτά που θα ψάχνουν τροφή στο Ζάππειο κάτω απο 20 πόντους χιόνι στις 24/2  

Πιο γάλα ρε κατσικοπόδαρε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να ρωτήσω κάτι? Απο που προκύπτει η  ξαφνική αισιοδοξία? Εχουμε κάτι σχετικά χειροπιαστό? Εστω ρε παιδί μια γραμμούλα στο -35 και -10? Η έτσι απλά γιατί βαριόμαστε και είπαμε να επενδύσουμε σε έναν νέο Κόγκα για να μπαίνουμε στο φόρουμ? 🤣

Εγώ προσωπικά, αν δεν δω πρόβλεψη ΕΜΥ για χίόνια με ενδεικτικό υψόμετρο 400 (με τις κατάλληλες προσθαφαιρέσεις), δεν ελπίζω σε τίποτα.....

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, menidi είπε:

Να ρωτήσω κάτι? Απο που προκύπτει η  ξαφνική αισιοδοξία? Εχουμε κάτι σχετικά χειροπιαστό? Εστω ρε παιδί μια γραμμούλα στο -35 και -10? Η έτσι απλά γιατί βαριόμαστε και είπαμε να επενδύσουμε σε έναν νέο Κόγκα για να μπαίνουμε στο φόρουμ? 🤣

Εγώ προσωπικά, αν δεν δω πρόβλεψη ΕΜΥ για χίόνια με ενδεικτικό υψόμετρο 400 (με τις κατάλληλες προσθαφαιρέσεις), δεν ελπίζω σε τίποτα.....

Δες αυριο το πρωι γιωργο αυτια θα το πει και αυτος στα ημερομηνια.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 minutes ago, menidi said:

Να ρωτήσω κάτι? Απο που προκύπτει η  ξαφνική αισιοδοξία? Εχουμε κάτι σχετικά χειροπιαστό? Εστω ρε παιδί μια γραμμούλα στο -35 και -10? Η έτσι απλά γιατί βαριόμαστε και είπαμε να επενδύσουμε σε έναν νέο Κόγκα για να μπαίνουμε στο φόρουμ? 🤣

Εγώ προσωπικά, αν δεν δω πρόβλεψη ΕΜΥ για χίόνια με ενδεικτικό υψόμετρο 400 (με τις κατάλληλες προσθαφαιρέσεις), δεν ελπίζω σε τίποτα.....

Μπάμ ...κάνει ρε Θανάση 😇 θα ανοιξει η πορτούλα στον βορρά, θα ανεβει ο αζορ και όποιον παρει ο χάρος .θεμα χρονου ειναι

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, south coast είπε:

Μπάμ ...κάνει ρε Θανάση 😇 θα ανοιξει η πορτούλα στον βορρά, θα ανεβει ο αζορ και όποιον παρει ο χάρος .θεμα χρονου ειναι

Δωσεεεεεεεεε!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παιδιά....εγώ αρχίζω και το βλέπω..αοζορικός μεταλλάσεται σε σκανδιναβικό...χωρίς να το καταλάβουμε απλώνεται....και αρχίζει και σκαβει Σιβηρία...μεχρι τότε ασχοληθείται με τον έρωτα!!🙃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έτσι μπράβο καλά το πάτε!!!!κανένας βόρειος να μην γράφει..θα κάνουν την βρώμικη δουλειά αυτή την φορά οι "ιδεολογικά προσηνεμοι" θα γίνουν οι αχθοφόροι του τεράστιου Βορείου χιόνια της αδιανοητος βόρειας καμήλας κι εμείς θα μπουκαρουμε την κατάλληλη στιγμή ..😎😎😎😎😁😁😁😁 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

..... αν και λίγο ετεροχρονισμένο ..... πολύχρονος με υγεία και 1 μέτρο στην πόρτα σου .....!!!!!!..... @ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ευχαριστώ πολύ αδερφέ!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρτι   covidοχτυπημένος, (ΜΙΑ ΜΈΡΑ ΜΕΤΆ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΉ ΜΟΥ ΠΦΦ), εξακολουθώ να σαλπίζω στις επάλξεις το σύνθημα:  

Το τι θα γίνει μετα τις 22/2,  ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ..  

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αθήνα  χιονομάνα της νέας τάξης πραγμάτων....τον Δεκέμβρη πάλι ξανά τώρα αίρχαιτε  η Ανηξοι......!

JN264-21(4).GIF

JN264-7(4).GIF

Επεξεργάστηκε από Severe_Lover
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραια χιονακια την κυριακη στα κεντρικα απο τα 800-900μ περιπου.Πανε για 10+ποντος φρεσκου χιονιου απο τα 1000μ.Να δουμε ποτε θα ξαναφρεσκαρουν μετα απο το συντομο αυτο περασμα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Κλααααμααααααα

Μην κλαίς δεν πειράζει θα έρθει άσπρη μέρα και για μας!!!🤣🤣(τους δυτικούς, βόρειους, κεντροβόρειους!!!)

https://youtu.be/wokFnZ0RjQk

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Αρτι   covidοχτυπημένος, (ΜΙΑ ΜΈΡΑ ΜΕΤΆ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΉ ΜΟΥ ΠΦΦ), εξακολουθώ να σαλπίζω στις επάλξεις το σύνθημα:  

Το τι θα γίνει μετα τις 22/2,  ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ..  

 

Περαστικά Μπάμπη μου...τι στο καλό όλο το φόρουμ κολησε μαζί?τυχεροί είστε γιατί είμαστε σε φάση ρηλαξ...😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Περαστικά Μπάμπη μου...τι στο καλό όλο το φόρουμ κολησε μαζί?τυχεροί είστε γιατί είμαστε σε φάση ρηλαξ...😎

περαστικά.Ολοι μαζί κολλήσαμε. Μας πηρε απο κατω η Άνοιξη που έρχεται και έπεσε το ανοσοποιητικό 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στατιστικα και μονο εχει αργησει παντως ο πραγματικος κογκας (Αθηνα Τ850<=-10)...τα τελευταια 50 ετη ειχαμε 26 εισβολες που εφεραν αυτο το νουμερο στο κεντρο (1 ανα 2 ετη) με την κατανομη να ειναι 1 δεκεμβριος, 11 ιανουαριος, 13 φεβρουαριος και 1 μαρτιος...μαλιστα κατα περιπου 40% οταν κανει την εμφανιση του εχουμε 5+cm στο κεντρο (10/26 περιπτωσεις)...τελευταια φορα εθεαθη 31/12/2015 δηλαδη 6 ετη πριν με την μεγαλυτερη απουσια του τα 7 ετη (1993-2000)...με ολα τα παραπανω δεδομενα ΑΙΡΧΑΙΤΕ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ISIMERINOS είπε:

Έτσι μπράβο καλά το πάτε!!!!κανένας βόρειος να μην γράφει..θα κάνουν την βρώμικη δουλειά αυτή την φορά οι "ιδεολογικά προσηνεμοι" θα γίνουν οι αχθοφόροι του τεράστιου Βορείου χιόνια της αδιανοητος βόρειας καμήλας κι εμείς θα μπουκαρουμε την κατάλληλη στιγμή ..😎😎😎😎😁😁😁😁 

Βαγγέλη καλησπέρα! Μην το παρεξηγήσεις, αλλά μου θυμίζεις μια παλιά διαφήμιση ρε συ: 

- Έχεις πυρίτιδα το ξέρεις;

-Ασε....έχω δοκιμάσει τα πάντα 

- Με ultrex λούστηκες; Λουσου με ultrex και θα δεις.  .

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συμπάσχω με τους covidοχτυπημενους καθώς η Τρίτη δόση που έκανα χθες με έχει ταβλαρει! 
Επισης, σήμερα έκανα μπάνιο με νερο από  τον ηλιακό θερμοσίφωνα και ήταν πιο καυτό απ ότι το καλοκαίρι!! Λογικά έρχονται χιόνια …🤣

Επεξεργάστηκε από Kosmas34
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ISIMERINOS είπε:

 θα γίνουν οι αχθοφόροι του τεράστιου Βορείου χιόνια της αδιανοητος βόρειας καμήλας κι εμείς θα μπουκαρουμε την κατάλληλη στιγμή ..😎😎😎😎😁😁😁😁 

Ο τελευταιος μη προσηνεμος που περιμενε κατι τεραστιο,δε γραφει πλεον και εχει γινει μελος σπειρας με σπουργιτια...το νου σου...🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επππππ νομίζατε γλιτώσατε εεεεε...οοοχιιιι...

κογκας δρακος θα ναι και θα καουν οι προσηνεμοι αοο τη καυτη ανασα του χααχαα

Πιστεύω οτι θα έρθουν ακομα 2 κογκες ...ευτυχισμενο και χιονισμένο το 2023.... τι οχι λαθος σόρρυ.. 

Και ένα τελευταίο...Και ένα τελευταίο για τους Θεσσαλονικείς ...εφυγε σημερα και  τελευταίος Θεσσαλονικιός χιονοφιλος απο τη πόλη της Θεσσαλονίκης και παει για αττικη .. το όνομα του...τσακ νορις 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά θα ήθελα μια τεράστια χάρη αν δεν υπάρχει πρόβλημα.Θα ήθελα εάν βγει χιονιάς βόρειος το επόμενο χρονικό διάστημα να τον αφιερώσω στην μητέρα μου που σήμερα κλείνει δύο χρόνια που έφυγε,δίνοντας το όνομα της στον χιόνια...ζωγραφιά την λέγανε την γλυκιά μου και την είχα τεράστια αδυναμια...😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...