Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καθόλου καλός ο ευρωπαίος.... αλλά ευτυχώς είναι πολύ μακριά ακόμα....το θετικό είναι οτι το ουκμο που προς το παρόν πάει καλά δείχνει καλή εξέλιξη....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Οπως ειναι το τρεξιμο τωρα πασπαλιζει θεσσαλια πλην βολου και  λαμια

Αν δεν υπάρχει προϋπάρχον ψύχος στο κάμπο παίζουμε μαζί με Καρδίτσα,μάλιστα με ΒΔ το όριο ίσως έφτανε κοντά σε κωπαιδα λειβαδια όπου ίσως πασπαλιζε χιονίζε και εκεί.Σαν τόξο που ξεκινά από Τρίκαλα και καταλήγει βορειοδυτική Βοιωτία,εν πάση περιπτώσει είναι φουλ ρευστό το χαμηλακι στις 96 ώρες,άνετα τα σκουπίζει όλα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sotos*snow είπε:

Καθόλου καλός ο ευρωπαίος.... αλλά ευτυχώς είναι πολύ μακριά ακόμα....το θετικό είναι οτι το ουκμο που προς το παρόν πάει καλά δείχνει καλή εξέλιξη....

Στα ορια ειναι και το ουκμο αλλα ειναι νωρις ακομα μπορει να φτιαξει και να χαλασει..εδω σημερα φτιαξανε το σαββατο απο το πουθενα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, dimitris27 είπε:

Αν δεν υπάρχει προϋπάρχον ψύχος στο κάμπο παίζουμε μαζί με Καρδίτσα,μάλιστα με ΒΔ το όριο ίσως έφτανε κοντά σε κωπαιδα λειβαδια όπου ίσως πασπαλιζε χιονίζε και εκεί.Σαν τόξο που ξεκινά από Τρίκαλα και καταλήγει βορειοδυτική Βοιωτία,εν πάση περιπτώσει είναι φουλ ρευστό το χαμηλακι στις 96 ώρες,άνετα τα σκουπίζει όλα..

Ε ναι απλα λεμε οπως ειναι τωρα το τρεξιμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επίσης μήπως να αρχίσουμε να βλέπουμε λίγο πιο ζεστά και του Σαββάτου ; Ειμαστε στο όριο του υετού με τάση όλο και πιο βόρεια πορεία..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μα τη Παναγία αν πάει ξανά προσηνεμα εγώ θα ξαναμπώ στο φόρουμ το 2040 😡

Νταξει κάπου ώπα, όλα έχουν κάποιο όριο 🤯

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Doomer είπε:

Επίσης μήπως να αρχίσουμε να βλέπουμε λίγο πιο ζεστά και του Σαββάτου ; Ειμαστε στο όριο του υετού με τάση όλο και πιο βόρεια πορεία..

Ολοι πρεπει να το κοιταμε 96 ωρες και φτιαχνει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Ολοι πρεπει να το κοιταμε 96 ωρες και φτιαχνει

Κώστα σε ένα έλεγες δε θα κάνει τίποτα χαχαχαχα...πλάκα κάνω...εμένα με έφτιαξα τρέλα παντως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν υπαρχει ταση εξοδου απο το χειμωνα τα τρεξιματα τα αλλαζουν συνεχει το διαστημα 1-10 εχει πολυ ψωμι ςνω εμφανιστηκε πετσα και για σαββατο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Κώστα σε ένα έλεγες δε θα κάνει τίποτα χαχαχαχα...πλάκα κάνω...εμένα με έφτιαξα τρέλα παντως

Εσύ Αντώνη είσαι ο πιο άπλας, μόνο τα χιλιοστά σε νοιάζουν τώρα χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Κώστα σε ένα έλεγες δε θα κάνει τίποτα χαχαχαχα...πλάκα κάνω...εμένα με έφτιαξα τρέλα παντως

Ρε συ εφτιαξε πολυ τι να κανω θα ασχοληθω χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...