Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Νομίζω χάλασε στις 120 το γιουκμο Βαγγέλη

εσυ κατι μπορει να δεις το σ/κ που καμια σχεση δεν θα εχει με την δυναμικη της περιοχης σου βεβαια.φετος κι εσεις μουφα χειμωνα εχετε ε?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ενταξει δεν μας θελει τελος.δεν μας θελει εδω και 20 χρονια τι να λεμε.ενα γαμ@@ενο χαμηλο ψαχνουμε..ενα..αι σιχτιρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

εσυ κατι μπορει να δεις το σ/κ που καμια σχεση δεν θα εχει με την δυναμικη της περιοχης σου βεβαια.φετος κι εσεις μουφα χειμωνα εχετε ε?

Τίποτα Βαγγέλη μια ώρα το Σάββατο υγροχιονο.και αυτό.ουτε καν είδα ασπρισμα φέτος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snowjunky είπε:

Τίποτα Βαγγέλη μια ώρα το Σάββατο υγροχιονο.και αυτό.ουτε καν είδα ασπρισμα φέτος

θα κατσει καλα στην δυτικη θεσσαλια...τρικαλα καρδιτσα καλαμπακα πιστευω οτι θα παρετε μια καλη τζουρα το σ/κ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

θα κατσει καλα στην δυτικη θεσσαλια...τρικαλα καρδιτσα καλαμπακα πιστευω οτι θα παρετε μια καλη τζουρα το σ/κ

Τι να πω δεν ξέρω.και ο τζιφος χάλασε αν το είδες.πιο ανατολικά πάει και αυτό.μαλλον από Λαμία και κατω ότι κάνει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και κοιτα να δεις τωρα που θα φτιαξει ο τζιφος ετσι γιατι μας εχουν στο δουλεμα...αλλα δεν μασαμε πραγματικα ομως.πολυ απλα δεν μας θελει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowjunky είπε:

Τι να πω δεν ξέρω.και ο τζιφος χάλασε αν το είδες.πιο ανατολικά πάει και αυτό.μαλλον από Λαμία και κατω ότι κάνει

να παει και αυτο τοσο ανατολικα?τι να πω..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

θα γελοσουμε τωρα απειρα.να δεις που ο τζιφος θα βγαλει καλο σεναριο..χαχαχα..ρε αι απ εδω.

Ότι και να βγάλει δεν τον πιστεύω πλέον τον γελοίο.ετσι για την πλάκα τον βλέπω για να περνάει η ώρα.το δω μάθει το έργο απ' τον τζιφο,μας δίνει τυράκι στις 150 και τα παίρνει όλα πίσω στις 90.το χω πάρει απόφαση φέτος ότι δεν μας θέλει.και σαν διαίσθηση μετά την 'ελπίδα' που χτύπησε νότια δεν νομίζω ότι έχει κάτι για μας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάλι το ριντζ χάλια είναι στις 150.οτι και να ναι εξπρές θα είναι.κοιτα γεωδυναμικα στην Ισλανδία.δεν έχει χορο να ανέβει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snowjunky είπε:

Ότι και να βγάλει δεν τον πιστεύω πλέον τον γελοίο.ετσι για την πλάκα τον βλέπω για να περνάει η ώρα.το δω μάθει το έργο απ' τον τζιφο,μας δίνει τυράκι στις 150 και τα παίρνει όλα πίσω στις 90.το χω πάρει απόφαση φέτος ότι δεν μας θέλει.και σαν διαίσθηση μετά την 'ελπίδα' που χτύπησε νότια δεν νομίζω ότι έχει κάτι για μας.

οχι φιλε μου δεν εχει.κι εγω το εχω παρει αποφαση απλα θα κανουμε την πλακα μας γιατι οτι και να λεμε και μοντελα θα κοιταμε και θα ελπιζουμε στο ανελπιστο .πραγματικα μακαρι να τελειωσει ολο αυτο σε κανα δεκαημερο να κανει αλλον ενα μεγαλο προσηνεμο και μετα να ρθει η ανοιξη να τελειωνουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snowjunky είπε:

Χαχαχαχα χιονίζει βόρεια Ελλάδα στις 162.αντε μάγκες την πήραμε πάλι την τζούρα μας για σήμερα 😂😊

οχι που θας αφηνε... ο καραγκιοζης και αυτος και ολα τα μοντελα εν αλαξ το πανε gfs-0-168.png?0

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μη σωσει να ερθει τετοιο χαμηλο που κλαταρει και μας δινει 4 ωρες και 45 λεπτα χιονι..προτιμων να μεινω αχιονος για φετος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

φανηκε χτες απο τα ανσμπλ του τζεμ..εκει το πηρα πρεφα και απο το πολυ σιχτιρισμα με πηρε ο υπνος.δεν αλλαζουμε λεω εγω χομπι εδω πανω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

μη σωσει να ερθει τετοιο χαμηλο που κλαταρει και μας δινει 4 ωρες και 45 λεπτα χιονι..προτιμων να μεινω αχιονος για φετος

Εφημερίδα και σαπιοκαταστασεις ποτέ να μην έρθουνε φίλε μπέσα, είναι τραγικό αυτο που συμβαίνει φέτος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, tommy8 είπε:

Εφημερίδα και σαπιοκαταστασεις ποτέ να μην έρθουνε φίλε μπέσα, είναι τραγικό αυτο που συμβαίνει φέτος

ποτε μα ποτε.δεν το θελω και νομιζω δεν το θελει και κανενας εδω πανω..τελος...αντε γεια παιδια ασχολειθειτε οσοι εχετε ελπιδες φετος μεχρι το τελος αυτου του εκτρωματος για εμας .αν φανει τιποτα τα λεμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ ωραίο το ουκμο για το express χιόνια του Σαββάτου!Καλός και ο τζίφος αλλά για προσηνεμα περισσοτερο όπου βγάζει καλή βροχοκακοκαιροα με χιόνια πάνω από τα 600-700μ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάμε για του χρόνου μάγκες κέντρο βόρειοι.αντε τώρα 7 μηνες τον κωλο ήλιο στην μάπα.ξεχασα του χρόνου θα ψαχνουμε να βρούμε τον αζορ χαχαχα

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δικο σας..πεταω λευκη πετσετα πρωτη φορα στη ζωη μου..βαρεθηκα.μακαρι να δειτε ολοι σας φετος που σας παει αλλους 2 χιονιαδες.και ας ελπισουμε του χρονου να ειναι αλλιως τα πραγματα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...