Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

δικο σας..πεταω λευκη πετσετα πρωτη φορα στη ζωη μου..βαρεθηκα.μακαρι να δειτε ολοι σας φετος που σας παει αλλους 2 χιονιαδες.και ας ελπισουμε του χρονου να ειναι αλλιως τα πραγματα.

Χαλαρά Βαγγέλη.τι είχαμε τι χάσαμε.και γω σπαζομαι αλλά δεν θα σκάσω κιόλας.εντωμςταξυ ακούω άλλους να λένε καλύτερα που δεν χιονίζει και θέλω να τους σπάσω στο ξύλο 😂😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowjunky είπε:

Χαλαρά Βαγγέλη.τι είχαμε τι χάσαμε.και γω σπαζομαι αλλά δεν θα σκάσω κιόλας.εντωμςταξυ ακούω άλλους να λένε καλύτερα που δεν χιονίζει και θέλω να τους σπάσω στο ξύλο 😂😅

μου επηρεαζει ολη την ψυχολογια ρε συ ολο αυτο.με τι κουραγιο θα εχω να κανω ολοκληρη ανοιξη και ολοκληρο καλοκαιρι οταν εχω περασει ολο αυτο το βασανο.φαγαμε το τυρακι της αριαδνης και της σοφιας και κανα δυο ακομη που στην ουσια και εκει χαμενοι ειμασταν και μαλιστα πολυ χαμενοι.τα πετρινα συνεχιζονται απλα δεν το εχουμε παρει χαμπαρι μου φαινεται.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άρχισαν από χθες να χαλάνε ολα για το 1,2...Ε φυσικά το τσίρκο θα έφτιαχνε....18 στις ευρωπαιου χαχα και όχι μόνο αλλα και υετο σε όλα του τα τρεξιματα και ανα 6 ωρες χαχαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Άρχισαν από χθες να χαλάνε ολα για το 1,2...Ε φυσικά το τσίρκο θα έφτιαχνε....18 στις ευρωπαιου χαχα και όχι μόνο αλλα και υετο σε όλα του τα τρεξιματα και ανα 6 ωρες χαχαχα 

Ε ναι το περιμέναμε ότι το τσίρκο θα έφτιαχνε αλλά και αυτός όχι και τίποτα το ιδιαίτερο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

μου επηρεαζει ολη την ψυχολογια ρε συ ολο αυτο.με τι κουραγιο θα εχω να κανω ολοκληρη ανοιξη και ολοκληρο καλοκαιρι οταν εχω περασει ολο αυτο το βασανο.φαγαμε το τυρακι της αριαδνης και της σοφιας και κανα δυο ακομη που στην ουσια και εκει χαμενοι ειμασταν και μαλιστα πολυ χαμενοι.τα πετρινα συνεχιζονται απλα δεν το εχουμε παρει χαμπαρι μου φαινεται.

Στο ίδιο καζάνι βράζουμε φίλε μου.και μένα μια από τα ίδια.αυτο σκέφτομαι πως περνάνε 9 μήνες.ουτε έγγυος να ήμασταν χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τόσες κακοκαιρίες φέτος, έχουμε φάει το κρύο της αρκούδας, έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά στο αέριο μόνο και μόνο για να πάρουμε 3 ώρες σοβαρής χιονόπτωσης. Εε σε πιάνει μια αηδία. Μακάρι να βγει κάτι ουσίας μέχρι αρχές Μάρτη..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα και απο εμενα.Εχει απολυτο δικιο ο Βαγγελης φαγαμε τα απολοιφαδια της αριαδνης της Σοφιας του Τηλεμαχου και ολων των αρχαιων μη τουσ παρει και τουσ σηκωσει και για μια ακομα χρονια το χρημα τρεχει για θερμανση  και απο φαινομενα τιποτα.Αποψη μου ειναι οτι κατι τρεχει σοβαρο και καποιος ασ μας εξηγηση υπευθυνα του τι συμβαινει.Αυτα δεν πετρινα χρονια αλλα μπετον αρμε και φως στο τουνελ δε φαινετε.Το λοιπον επειδη και μεενα με κουρασετο κυνηγι τησ χιμαιρας  ξαναπεφτω στην  ναρκη μου και αν μετα απο χρονια συμβει κατι επανερχομε ............Ε μα πια εχει καταντησει ανουσιο και κουραστικο   

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρκετά με τη θεοποίηση και αυτόυ το τελευταίο ηταν που πηγε το χαμηλο ανατολικα..κοιμόταν τον ύπνο του δικαίου μεχρι τοτε

 

UW96-21 (1).gif

UW120-21 (1).gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, notios_polos είπε:

θα κατσει καλα στην δυτικη θεσσαλια...τρικαλα καρδιτσα καλαμπακα πιστευω οτι θα παρετε μια καλη τζουρα το σ/κ

Ποσα εκ? μετά το πρωί ο Τζιφος μας ανεβάζει θερμοκρασίες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πως να μην απογοητευτείς μετά απ`όλα αυτά; Η σεμνή τελετή έλαβε τέλος για εμάς...Θα περιμένουμε πάλι 10 μήνες και πάλι θα ξαναλέμε τι σ%$$@ φταίει;;;; Καλημέρα παίδες!.....τι να πω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

  Παιδιά για εμάς στα βόρεια....την τελευταία δεκαετία φταίνε πολλά....με πλέον χαρακτηριστικό την απουσία του Σιβηρικού,και ενός στοιχείου που εθιξε ο Ζιακόπουλος και εγω δεν το είχα παρατηρήσει..η απουσία της μεσογειακής κυκλοφορίας...δλδ ενα χαμηλό να ξεκινά από την Ισπανία...και να βρισκει τον σιβηρικό από πάνω μας.Πράγματι χαμηλό να διατρέχει ολη την Μεσόγειο καιρό εχω να δώ.

   Οσον αφορά...τα χιόνια που δεν είδαμε...περσι μετά την ΑΣΘ τα χιόνια ηταν ιακνοποιητικά.....αλλά φέτος...για να παρηγορηθείτε πρεπει να πάτε στους χειμωνες 91-92 και 82-82 που η αθηνα ειχε χιονοπτωσεις 10 εως 15 μερες και εμείς τίποτα.

Για τα μελλουμενα γενικώς το ukmo ειναι απλά καλό...ο τζιφος ¨ζεστός"...ας περιμένουμε τον Ευρωπάιο...και κυρίως τι ριντζάρισμα θα κάνει αν θα κάνει...ΒΑ ο Αζορικός....καλημέρα από...την χιονισμένη ακόμη Αθήνα.

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα...η συνήθεια που έγινε λατρεία....τι να πω...κ εκεί που λες ότι φινιτο έρχεται το Τζεμ κ ταυτίζεται με το τζιφο..πιστεύω το απόγευμα επισήμως θα λάβει η τελετή τέλος..το ουκμο μας τέντωσε....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα. -8 δείχνει το θερμόμετρο! Ποιος είπε ότι δεν έχουμε καλό χειμώνα; 😆

Εβτωμεταξυ Τζεμ έχει δει κανεις; Στον κόσμο του με ακραίο σενάριο γραμμένο για Κ. Μακεδονία!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντωμεταξύ αυτό που φαίνεται τώρα στα μοντέλα είναι ότι γίνει μέχρι της 2 του μηνός γιατί μετά μάλλον πάμε αλλού είδους κυκλοφορία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowjunky είπε:

Εντωμεταξύ αυτό που φαίνεται τώρα στα μοντέλα είναι ότι γίνει μέχρι της 2 του μηνός γιατί μετά μάλλον πάμε αλλού είδους κυκλοφορία

Εγω πιατευω πρι θα μας βολεψει και η επομνεη κυκλοφορια απλα 3,4 μερες μετα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μήπως δεν ήρθε το τέλος του κόσμου? Εντάξει έριξε στα προσήνεμα μισό μέτρο αλλά το Σάββατο και 5 εκ αν πάρουμε από το πουθενά κάτι είναι.Οσον αφορά το μετά οι κβ μπορούμε να χιονιστουμε και μέχρι Απρίλη και οι χειμώνες τελευταία τραβάνε προς τα πίσω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Mercedakias είπε:

Μήπως δεν ήρθε το τέλος του κόσμου? Εντάξει έριξε στα προσήνεμα μισό μέτρο αλλά το Σάββατο και 5 εκ αν πάρουμε από το πουθενά κάτι είναι.Οσον αφορά το μετά οι κβ μπορούμε να χιονιστουμε και μέχρι Απρίλη και οι χειμώνες τελευταία τραβάνε προς τα πίσω.

Άχρηστο το χιόνι τότε δυστυχώς. Εκτός του ότι δύσκολα το στρώνει, εκτός αν χιονίσει νύχτα, λιώνει σε 3 ώρες!😨

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βαγγελη ,εγω για να "κρατηθω"φετος ......σκεφτομαι τους ιταλους 😊 !!!! εχουμε τζεμ , τζιφο .......και το ψοφοκρυο που δεν μπορει να φυγει χωρις να κανει κατι   !!! ενα κουραγιο ακομη λοιπον  

gem-0-150.png?0

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Άχρηστο το χιόνι τότε δυστυχώς. Εκτός του ότι δύσκολα το στρώνει, εκτός αν χιονίσει νύχτα, λιώνει σε 3 ώρες!😨

Εντάξει δεν είναι σαν τώρα αλλά π.χ. πέρυσι σε μουφοχρονια μέσα Απρίλη αν δεν κάνω λάθος είχα στο χωριό σταθερά πάνω από 0,50 μέτρο που έμεινε βδομάδα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Mercedakias είπε:

Εντάξει δεν είναι σαν τώρα αλλά π.χ. πέρυσι σε μουφοχρονια μέσα Απρίλη αν δεν κάνω λάθος είχα στο χωριό σταθερά πάνω από 0,50 μέτρο που έμεινε βδομάδα.

Βασικά τώρα είδα βίντεο στο κινητό 14 Φεβρουαρίου ήταν άλλη χρονιά ήταν Απρίλιο ίσως προπερσι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 ώρες πριν, Kosmas34 είπε:

Αλαζονικό να ζητάει κάποιος 2ο χιόνι ενώ δεν έχει λιώσει το 30ποντο(και βάλε)ακόμα. Όλοι στην ίδια χώρα ζούμε και όλοι με την ίδια δυσκολία βλέπουμε χιόνι! Είναι πολύ άσχημο να ζητάς επομένως 2ο χιόνι μετά από ιστορικό(εξαίρεση τα δυτικά σας, αλλα δεν αναφέρομαι σε αυτούς) όταν υπάρχουν περιοχές που δεν έχουμε δει νιφάδα και μάλιστα με ειρωνικό προς εμάς τρόπο. Το ότι δεν μιλάει κανεις άλλος δεν σημαίνει ότι δεν έχει κανεις πρόβλημα με αυτό! Επισης δεν ζήτησα καμία υπομονή ή ανοχή απέναντι μου! Αν δεν μπορώ να εκφράσω την άποψη μου δεν θέλω να ανήκω εδώ! Αν σκοπεύεις να με στείλεις για μπανάκι, καντο @GEORGE SNOWMAN

Αν όμως διαγράψεις και το μήνυμα μου στο οποίο έχω τοποθετηθεί με όση ευγένεια μου έχει απομείνει, τότε απλά θα επιβεβαιώσεις την αδικία με την οποία αντιμετωπίζεις τα λεγόμενα μου!

Καλα χιόνια σε όλους!!

Και ποιος κρίνει τι είναι αλαζονικό φίλε μου και το όχι;;;Φυσικά να χιονιστείτε  αλλά οποίος πει ότι δεν το θέλει στην πόρτα του δεν είναι ψεύτης!!!Δεν μπορείς να χαρακτηρίζεις αλαζόνες τους υπόλοιπους!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, Mercedakias είπε:

Μήπως δεν ήρθε το τέλος του κόσμου? Εντάξει έριξε στα προσήνεμα μισό μέτρο αλλά το Σάββατο και 5 εκ αν πάρουμε από το πουθενά κάτι είναι.Οσον αφορά το μετά οι κβ μπορούμε να χιονιστουμε και μέχρι Απρίλη και οι χειμώνες τελευταία τραβάνε προς τα πίσω.

Το χιόνι τον Απρίλιο δεν κρατάει ούτε μια μέρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...