Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Πρέπει να πάει πιο δυτικά και να οργανωθεί στο Ιόνιο για να φαμε ολοι καλα αλλιώς μόνο Θράκη θα φάει καλά όταν βγει Αιγαίο  

Οχι μονο Θρακη Αντουαν...οχι μονο..😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σενάριο 7 τζίφου όλα τα λεφτά.αλλα σαν να πιάνεις το τζόκερ είναι χαχαχα.εγω χόρτασα παντος φέτος απο εικονικές φαπες δεν αντέχει άλλο ο σβέρκος 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ICELARISSA είπε:

Λοιπον θα ανεβει ουτως η αλλος αλλα εσεις παντα τα ξερετε πρωτοι....χοντρικα φλεβαρης παει και αυτος για ψυχρος μηνας προφανως και με καποιες σχετικες ζεστουλες...ευνοικη περιδος για κ.β  31 με 10 φλεβαρη με πιθανη κ.β κακοκαιρια με καταληξη προσηνεμη οχι απαραιτητα πεδινη και μετα τα χαρακτηριστικα πιο προσηνεμα των εισβολων...

Καλησπερα..το μοτιβο στο διαστημα 20 με τελος πως το βλεπουμε?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 hours ago, Gary said:

ειπα να το ανοιξω εγω αυτη τη φορα μιας και εχω να το κανω καιρο, ελπιζω να μη το διαγραψουν οι μοντερειτορς

Καλοτυχος να μας εισαι. Ελπιζω να βρω χρονο να σου στειλω μηνυμα 2-3 πραγματα να κοιτας για να μην εχεις αγωνια συνεχεια αμα θα χιονισει σε εσενα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Α και κάτι άλλο. Μην ακούσω στα κβ το δείχνει στις 96 ώρες, και στις 72 ώρες κλπ! Θα το φέρει καροτσάκι από ΤΩΡΑ!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38 λεπτά πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Ανοιξε θέμα ο Γκάρυ και θα χαθεί το προσκλητήριο των 17.30... Γκάρυ μη ξεχαστείς ετσι;

παρων στρατηγε μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Galanto είπε:

Εδώ πάντως στο Βίκτωρα είχε ρίξει σε 3,5 ωρες 50 πόντους χαχαχα..Και στην υπατια σε 10 ωρες 70 χαχαχχα....Αλλά που τετοια τύχη χααχαχα

Κι εδω το μαρτη του 2005 σε 3 ωρες εριξε 20 εκατοστα και σε αλλες 3 τα ελιωσε κιολας. Και σοφια σιγα τη διαρκεια,οσες ωρες χιονισε αθηνα χθες ηταν, απλα βραδυ. 8 με 4. Δεν ξερω ποσα εριξε τοτε,τα μοντελα ελεγαν 20 με 25,τοσα ηταν τα εκατοστα στο τελος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, elkithro είπε:

Καλοτυχος να μας εισαι. Ελπιζω να βρω χρονο να σου στειλω μηνυμα 2-3 πραγματα να κοιτας για να μην εχεις αγωνια συνεχεια αμα θα χιονισει σε εσενα.

σε ευχαριστω αδερφε μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, thanossnow είπε:

Ποιος το έφτιαξε αυτό ... Με τον πόνο μας παίζει;;;

Σε αλλες φορες ισως,τωρα κλαιν. Ουτε κοζανη δεν εχει χιονισει,οποτε η εικονα δεν μας πειραζει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, salonikatasos είπε:

Κι εδω το μαρτη του 2005 σε 3 ωρες εριξε 20 εκατοστα και σε αλλες 3 τα ελιωσε κιολας. Και σοφια σιγα τη διαρκεια,οσες ωρες χιονισε αθηνα χθες ηταν, απλα βραδυ. 8 με 4. Δεν ξερω ποσα εριξε τοτε,τα μοντελα ελεγαν 20 με 25,τοσα ηταν τα εκατοστα στο τελος

Δε θυμάμαι κανένα χιονια με πάνω από 12 ώρες χονδρικά στην περιοχή μου, ίσως μου διαφεύγει κάτι. Δεν μιλάω για πολύ παλιούς…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Galanto είπε:

Εκεί δε πρέπει ο Βίκτωρας να εριξε χιονι γιατι θυμαμαια στη Καρδίτσα εριχνε χιονονερο βροχη και εδω ειχα ολη την ωρα 0,8 θερμοκρασια....εγραφε ο σταιμος ραγδιοτητα 26μμ την ωρα καποια στιγμη δεν ξαναβλέπω στη ζωη μου ξανά τετοιο πραγμα ...Στο windy ηταν η σύγκλιση πανω απο τη πόλη ακριβως με όλων των ειδών τους ανέμους 

Στην καρδιτσα νομιζω εριξε πανω απο μισο μετρο οπως και τρικαλα. Θυμαμαι τις φωτο με τα χριστουγεννιατικα σε μια πλατεια της καρδιτσας με κατι τονους χιονι πανω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονια πανω απο 12 ωρες θα δεις οταν θα ερθει κανονικος χιονιας που θα εχει βροχη και χιονι εστω 2 μερες σερι. Η σοφια πχ,απλα εκανε ενα μικρο διαλειμμα παρασκευη μεσημερι πριν το βραδυ,γι αυτο για θεσσαλονικη δεν εφτασε το 2001. Ολη την προηγουμενη μερα εβρεχε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Χιονια πανω απο 12 ωρες θα δεις οταν θα ερθει κανονικος χιονιας που θα εχει βροχη και χιονι εστω 2 μερες σερι. Η σοφια πχ,απλα εκανε ενα μικρο διαλειμμα παρασκευη μεσημερι πριν το βραδυ,γι αυτο για θεσσαλονικη δεν εφτασε το 2001. Ολη την προηγουμενη μερα εβρεχε

Ας έρθει τώρα αυτός ο χιονιάς, ήρθε η στιγμή να το δω 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Στην καρδιτσα νομιζω εριξε πανω απο μισο μετρο οπως και τρικαλα. Θυμαμαι τις φωτο με τα χριστουγεννιατικα σε μια πλατεια της καρδιτσας με κατι τονους χιονι πανω.

Αυτό δεν ήταν από βικτωρας ήταν από το δεύτερο μέρος της Αριάδνης Τάσο...ο βικτωρας έριξε πάνω από 300 μέτρα καλά....

 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kosmas34 είπε:

Ας έρθει τώρα αυτός ο χιονιάς, ήρθε η στιγμή να το δω 🙂

και οι 3 χιονιαδες σοφια υπατια μηδεια ηταν ανω των 12 ωρων αλλα τωρα πρεπει να παμε για κατι μεταξυ 2001 κ 2006 τουλαχιστον! να το ευχαριστηθουμε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, theodors3 είπε:

και οι 3 χιονιαδες σοφια υπατια μηδεια ηταν ανω των 12 ωρων αλλα τωρα πρεπει να παμε για κατι μεταξυ 2001 κ 2006 τουλαχιστον! να το ευχαριστηθουμε!

Με το ζόρι 12 θα έλεγα, τέλος πάντων. Ελπίζω σε κάτι καλύτερο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Αυτό δεν ήταν από βικτωρας ήταν από το δεύτερο μέρος της Αριάδνης Τάσο...ο βικτωρας έριξε πάνω από 300 μέτρα καλά....

 

Ναι, συγκεκριμένα 11 Ιανουαρίου 2017 στο part 2 Αριάδνης εβαλε 45-50 πόντους,και 6-7 μέρες μετα νομίζω 18 Γενάρη έβαλε αλλα 4-5cm δ Θεσσαλία (χοντρικά πάντα)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Οχι μονο Θρακη Αντουαν...οχι μονο..😜

Μόνο Τζορτζ αν δεν οργανωθεί χαμηλο μόνιμη Θράκη θα φανεί ολοι οι αλλο με πετσες μιλαω για τη βορεια ελλαδα ...Εσύ θες κι αλλο ;;;; χαχαχα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...