Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λείπουν βασικά στελεχη ..Θα περιμένουμε λίγο ακόμα. Εως  τότε μπορείτε να αρχίσετε την συντήρηση και καθαρισμό οπλων

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στις 96 βρε χιονίζει έντονα και τη κεντροδυτική Φθιώτιδα!Το ακριβώς αντίθετο από χθες σε κατανομή φαινομένων

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thesprotos είπε:

Εγώ λέω να κοιτάξουμε και το χαμηλακι του Σαββάτου εμείς οι Ηπειρωτες και Δυτικομακεδονες... Είναι υποπτο😉😊

δωρακι στους ΔΚΔΜ...😝

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

αντωνηηηη...μου φαινεται οτι παει να ερθει και ο τζιφος με το πλευρο μας....ωχχχχ...χαχαχα

Κάτσε να κρατήσουμε το αγγλάκι πρώτα... και μετά πάμε σε νέους συμμάχους και μάλιστα κουτσά άλογα... 😄

Επεξεργάστηκε από nikolasxm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Παρων κι εγω!

δεν ακουγεσαι καλα γιωργο...που εισαι θαμενος κ δεν εχεις καλο σημα😂😂😂 στα χιονια;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, theodors3 είπε:

δες την υετοτρυπα κ θα καταλαβεις🤣

εχθες δεν ειχε τιποτα σημερα απο το πρωι γεμιζει την β.ελλαδα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Λείπουν βασικά στελεχη ..Θα περιμένουμε λίγο ακόμα. Εως  τότε μπορείτε να αρχίσετε την συντήρηση και καθαρισμό οπλων

Παρασκευη ειναι μερα συντηρησης.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Λείπουν βασικά στελεχη ..Θα περιμένουμε λίγο ακόμα. Εως  τότε μπορείτε να αρχίσετε την συντήρηση και καθαρισμό οπλων

Εσύ καμάρι μου.. Σε ποια κατηγορία ανήκεις? Τι δουλειά έχεις με τους ΔΚΒ? Αλλά ξέχασα... Εσύ μια κατηγορία μόνος σου🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολυ φανερο οτι ο αντικυκλωνας ειναι πιο δυτικα οποτε θα αφησει χωρο στο χαμηλο που θα δημιουργηθει για πιο δυτικη κινηση σε σχεση με το 6ζ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ειμαι περιεργος για το γιουκμο..σε συγκριση με τον τζιφο που θεωρητικα το παει καλα το γιουκμο ειναι πολυ ανωτερο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Παίονας είπε:

εχθες δεν ειχε τιποτα σημερα απο το πρωι γεμιζει την β.ελλαδα 

δεν αντιλεγω απλα επειδη το χαμηλο δεν ειναι οργανωμενο πρεπει η 1020 να ειναι ακομα πιο βορεια για να εχουμε φαινομενα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ θα λουφαρω ...και θα περιμένω την τελευταία στιγμή  (24h)... Αεροπόρος γαρ 🤣

Οπότε παλέψετε αγόρια μου 

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thesprotos είπε:

Εσύ καμάρι μου.. Σε ποια κατηγορία ανήκεις? Τι δουλειά έχεις με τους ΔΚΒ? Αλλά ξέχασα... Εσύ μια κατηγορία μόνος σου🤣

αυτος το Ν.Β.Α..ειπαμε ΔΚΒ-Ν.Β.Α...η μεγαλυτερη συμμαχια εβερ σε καιρικο φορουμ😇

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...