Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σβέλτα τώρα που είναι σε σιεστα οι άλλοι, γιατι αν μας πάρουν χαμπάρι τη βάψαμε🤣 

Οι κινήσεις μας απαιτούν ταχύτητα  ευκρίνεια και αποτελεσματικότητα.. Η επιχείρηση για να πετύχει χρειάζεται συντονισμό κινήσεων και κεραυνοβόλο δράση..Χτύπα , άρπα, φεύγα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ δύσκολο να έχουμε 24 ωρη κακοκαιρια....δε ξέρω αυτοί ολοι οι αυλωνες δυτικα  εξαφανίζονται γρηγορα ..θα μου πεις απο το τιποτα και ένα 6ωρο καλο ειναι χαχαχαχα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

αχχχχ..πεθαινω για καρδουλες που εχουν κεντρο τον αγαπημενο μου φιλο και συμφορουμιτη γιωργο σκυλο!!!..χαχαχαχα

Εγω να δεις...☠️😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Πολύ δύσκολο να έχουμε 24 ωρη κακοκαιρια....δε ξέρω αυτοί ολοι οι αυλωνες δυτικα  εξαφανίζονται γρηγορα ..θα μου πεις απο το τιποτα και ένα 6ωρο καλο ειναι χαχαχαχα

αυτος θα αποκοπει βρε αντουαν...και θα δωσει στασιμο χαμηλο καπου ...πανω απο μια μερα χιονιας μπορει να βγει αν κατσει καλα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

καλα παμε εξακολουθουμε να εχουμε απεναντι μας τον τζιφο...

Τι απέναντι αυτος ηρθε πολυ πιο δυτικα  απο το μεσημερι...εγ απλα θεωρω λαθος τη κλιση θα φυγεκ κατευθεια το χαμηλο νοτια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και εγώ εδώ είμαι.Τα τρεξίματα είναι σε σωστή λογική αλλά νομίζω η ανατολή είναι ο μεγάλος κίνδυνος κ πάλι παιδιά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΒΔ Θεσσαλία ορεινά πάμε για χιόνι? Καλαμπάκα μπορεί να κάνει την έκπληξη?

Για Σάββατο μιλω

Επεξεργάστηκε από Mercedakias
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Dimenio είπε:

Και εγώ εδώ είμαι.Τα τρεξίματα είναι σε σωστή λογική αλλά νομίζω η ανατολή είναι ο μεγάλος κίνδυνος κ πάλι παιδιά.

μπα ο κινδυνος ειναι να κολησει και να κλαταρει το χαμηλο στα δυτικα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, tzelilis είπε:

αδειαζει κ β.ανατολικα του αζορ.λογικα αποκοπη κ χαμηλο.αλλα το ηθελα λιγο πιο ενισχυμενο

πιστευω πως στις επομενες ωρες θα βαθυνε κιαλο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ψιλοκαλο το αικον αλλα εχουμε ακομα μέλλον...Στο επόμενο τρεις θα χιονιζε ολη τη βορεια ελλαδα ....Θέλουμε πιο δυτικα αν δεν οργανωθεί στο Ιόνιο δε θα γίνει δουλεια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδω Ο Βαγγέλης ανακοινώνει τις κινήσεις μας και κοιτούν έκπληκτοι Σερραίος, Θρακιώτης  ενω ο Αντουαν δείχνει να μην τον πιστεύει...

βεγγος.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Εδω Ο Βαγγέλης ανακοινώνει τις κινήσεις μας και κοιτούν έκπληκτοι Σερραίος, Θρακιώτης  ενω ο Αντουαν δείχνει να μην τον πιστεύει...

βεγγος.png

στρατηγε ζηταω μια αδειουλα μιαμιση ωριτσα για κατι ψωνια κ επανερχομαι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Παίονας είπε:

στρατηγε ζηταω μια αδειουλα μιαμιση ωριτσα για κατι ψωνια κ επανερχομαι

Μη αργήσεις παιδί μου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα πεταχτώ σαν την π αλλά θέλω να το αναφέρω ότι τελικός νικητής για την Ελπίδα είναι ο Καναδός που όχι μόνο επέμεινε για την ισχύ της 2ης φάσης για Δευτέρα-Τρίτη φέρνοντας τα -40+ στο Αιγαίο αλλά είναι το μόνο μοντέλο που έδωσε πιο πολλά εκατοστά με σωστή κατανομή τηρουμένων των αναλογιών. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...