Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 28-30/1/22....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το νέο κύμα κακοκαιρίας, θα έχει κι αυτό μεγάλο ενδιαφέρον.....

Το ποστ, θα ανοιχτει το βραδάκι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βγήκε και ΕΚΤΑΚΤΟ δελτίο, από την ΕΜΥ....ονοματοδοσια δεν εχω δει για την ώρα!!

http://www.emy.gr/emy/el/warning/weather_warnings_html?type=EDEK&number=1&language=gr

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πλησιάζει Κέρκυρα και ΒΔ, η πρώτη νεφική μάζα, της νέας κακοκαιρίας.....νομίζω ως αργά το βράδυ θα έχουμε όμορφες αναφορές!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ωχ δεν ειχα δει οτι ανοιχτηκε εδω ποστ 😅 . ελπιζουμε σοβαρα σε ναουκαστ γιατι τα δεδομενα ειναι μαζι μας. εδω Γιαννενα ηδη αρχισε η πτωση με συννεφια και 4 βαθμους που πρεπει να γιναν 3+ τα τελευταια λεπτα. Οριακα αρνητικο σ.δ. με 77 υγρασια, βεβαια ειναι πολυ νωρις για να μιλαμε για ειδος υετου, αλλα φαινεται πως καλα παει, τις κρισιμες ωρες νομιζω δεν θα το φαμε σε νερο, βλεπουμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ προλάβαμε κάναμε ανατροφή...θα ανέβει βέβαια τώρα που συνεδριάζει...Στοίχημα θα ναι ο υέτος και όχι οι θερμοκρασίες καθώς λόγω υγρασίας θα χιονίζει και με 2 βαθμούς...παντως ανοιχτα της αλβανιας βλεπω κεραυνούς μακάρι να ενταθει το μέτωπο ποιος ξερει θα δειξει...δεν εχω και πολλες ελπιδες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2,5c γράφει το θερμόμετρο κιυνστη βόρεια Λαμία,αύριο μας ευνοεί αρκετά η διάταξη και είμαι αισιόδοξος ότι θα χιονίσει στην πόλη χωρίς στρωσιμο βέβαια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στους 0,6 βαθμους τωρα η θερμοκρασια στα Γιαννενα και στην δορυφορικη οι νεφωσεις με τα ηλεκτρικα που ειναι τωρα στην θαλασσα φαινεται θα περασουν και πανω απο την ηπειρο μιας εχουν κινηση προς εδω..Δεν ξερω ομως αν μας κοψει τα φαινομενα το Β.Α ρευμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το Πισοδερι ξεκινησε..

pisodericam.jpgθα χιονισει σε ολη την δυτικη Μακεδονια..Εστω και προσκαιρα..Γνωμη μου..

Δυναμωνει στο Πισοδερι..

pisodericam (1).jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Στους 0,6 βαθμους τωρα η θερμοκρασια στα Γιαννενα και στην δορυφορικη οι νεφωσεις με τα ηλεκτρικα που ειναι τωρα στην θαλασσα φαινεται θα περασουν και πανω απο την ηπειρο μιας εχουν κινηση προς εδω..Δεν ξερω ομως αν μας κοψει τα φαινομενα το Β.Α ρευμα.

Μην αγχωνεσαι, ο βα μπαινει το πρωι (εξου και η ληξη). Τι παιζει με τον σταθμο δεν καταλαβα, εκανε βουτια απο 3+ σε 0.3 μεσα σε μια ωρα, ενω σταθμος του αεροδρομιου λεει ακομα 3 (που ειναι πιο λογικο). 🤷‍♀️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αντε να δουμε εδω καναμε ανσατροφη αφου η θςρμοκτασια τη τελευταια ωρα είναι σταθερά στο μειον0,2 η Φλώρινα πρέπει να ξεκίνησε αν και έχει υψηλή θερμοκρασία ακόμα στους 1,8

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περίεργο πάντως σύμφωνα με τζίρο στη Φλώρινα έπρεπε να είχε τουλάχιστον μείον 3 με μειον 4 στα 850 αυτή την ώρα...Και έχει θερμοκρασία η Φλώρινα συν 1,8 ...οπότε δεν έχει με τίποτα μείον 3 στα 850 ούτε μείον 2 δεν εχει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το χαμηλο δειχνει ναναι αργοπορημενο, βρισκεται κεντρικη αλβανια αντι ανοιχτα νδ της  κερκυρας και το δευτερο στο κ.αιγαιο ειναι λιγο πιο βαθυ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νυμφαίο Φλώρινας πριν 3 ώρες, ετοιμάζεται για χιόνι, πάνω στον πάγο που διατηρείται επί μέρες.....

Μπορεί να είναι εικόνα χιόνι

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αντε να παιρνουν σειρα τα Βορεια και Δυτικα χιονοαδελφια μας !!!! Καλοφαγωτα.!!!!

Για Αττικξ δεν.εχω δει χαρτες τιποτα.προλαβαινει να ριξει απτα 500 μ.κ πανω η μπα; μονο τα.βουνα θαψαααρ Παρνηθα παει για μετρο πανω σε αυτο που εχει !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...