Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανοίγω για πρώτη φορά θέμα στο forum με την ελπίδα για ένα δυνατό πεδινό χιονιά .Ο χειμώνας δεν έχει τελείωσει ακόμα και πιστεύω οτι το πρώτο δεκαήμερο του μήνα θα έχουμε χιονοεκπλήξεις.Αν είναι νωρίς ας το κλειδώσουν οι mods για να ανοιχτει αργότερα.Καλή Ανοιξη λοιπόν και πάμε γερά να το (ξανα)φέρουμε😎

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημερα σε ολους, μεχρι τη γριβα χιονιζει. 500 μετρα μακρια απο το σπιτι μου. εδω ριχνει χιονονερο κολλαει στα τζαμια, θα το γυρισει αργοτερα σε χιονι να περιμενω  κατι τετοιο?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παμεγερα για τελευταιο 15ήμερο,ψύχος υπάρχει απο εκεί που πρέπει για να κατέβει,ενα σωστο ριτζ θέλουμε

graphe_ens3_php.gif.9448be04499437794b24b152dab95ad3.gif

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελείως μόνο του, το ούτως ή αλλιώς αναξιόπιστο 6αρι, κάνει μπάμ από χιλιόμετρα ότι είναι άκυρο.. νομίζω οτι το πεδινό χιόνι είναι απίθανο για την Αττική πλέον... όπως έγραψε και ο Ζιακό ο Μάρτης του 87 είναι μία φορά στα 150 χρόνια... τουλάχιστον φαίνεται να μην έχουμε πρώιμες ζέστες, προσωπικά μου αρκεί.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, CATHA said:

Τελείως μόνο του, το ούτως ή αλλιώς αναξιόπιστο 6αρι, κάνει μπάμ από χιλιόμετρα ότι είναι άκυρο.. νομίζω οτι το πεδινό χιόνι είναι απίθανο για την Αττική πλέον... όπως έγραψε και ο Ζιακό ο Μάρτης του 87 είναι μία φορά στα 150 χρόνια... τουλάχιστον φαίνεται να μην έχουμε πρώιμες ζέστες, προσωπικά μου αρκεί.

Ολα ειναι ρευστά και οι χαρτες αλλαζουν  σαν τα πουκάμισα ανα τρεξιμο με τοσα χαμηλα στην κυκλοφορια.Ανα πασα στιγμη κατεβαινει το κρυο με μια σφήνα .Δεν χρειαζεται ο Μάρτιος του 87 για να χιονιστουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν χρειαζόμαστε Μάρτη του '87, έχουμε 15 Μάρτη του 1880 (-6,9 ελάχιστη στο Θησείο) και 28 Μάρτη του 1931 (30+ πόντοι στο Ζάππειο) για να πορευόμαστε ελπίζοντας 😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η δυτική κεντρική Μακεδονία θα δει ωραία πράγματα μέχρι τα πεδινά της. Ειδικά όσοι είναι άνω των 100μ θα ξυπνήσουν στα λευκά την Τρίτη το πρωί και οι χιονοπτώσεις θα συνεχίζονται ως το βράδυ. Όσο θα υπάρχουν φαινόμενα πιστεύω ότι η θερμοκρασία δεν θα ανέβει πολύ μέσα στη μέρα, πάντως όσοι είναι στα 300-400μ και άνω θα ξεχαρμανιάσουν.

Επεξεργάστηκε από Seth13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Ευρωπαίος ανεξάρτητα από το κύριο του ψιθυρίζει τη πιθανότητα Back Door ανατολικής προέλευσης με μεγάλες πιθανότητες βέβαια να πάει πολύ ανατολικά.

 Δείτε Βάρνα.
ens_image.php?geoid=6788&var=201&run=0&d
Σαφώς πιο θερμό το Βελιγράδι.
ens_image.php?geoid=108286&var=201&run=0
Για Μάρτιο σπάνια σενάρια για Αθήνα και όλα ανοιχτά. 

ens_image.php?geoid=52690&var=201&run=0&

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Gary είπε:

ο αρναουτογλου εδωσε χιονια σε πεδινα της κεντρικης μακεδονιας, ειμαι και γω στο παιχνιδι για αυριο?

Ναι γκαρυ είσαι! Αλλά ισχύει όσο πιο δυτικά τόσο πιο πιθανό να το δουν !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Kosmas34 είπε:

Ναι γκαρυ είσαι! Αλλά ισχύει όσο πιο δυτικά τόσο πιο πιθανό να το δουν !

ειμαι 19 χιλιομετρα βορειοανατολικα απο τα γιαννιτσα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Gary είπε:

ο αρναουτογλου εδωσε χιονια σε πεδινα της κεντρικης μακεδονιας, ειμαι και γω στο παιχνιδι για αυριο?

εσυ οχι εισαι ημιορεινα   χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 λεπτά πριν, Severe_Lover είπε:

Καλοι  άνηξι να αιχουμαι  με Πόλα μπάνια παγοτα ιλιοθεραπια και βωλτες στις ληακάδες❗🔜✌️

Σόρρυ που σου απαντάω εδω αλλά έκλεισε το άλλο τοπίκ...Καλά τα λες για τις σημείο Δρόσου αλλά πραγματικά το σημείο Δρόσου είναι η πιο άχρηστη πρόγνωση των μοντέλων δε πέφτει ποτέ μέσα,,..Για χθες π.χ ο τζίφος έβγαζε 0,6 θερμοκρασια εδω και σημείο Δρόσου 1 που δε γίνεται οποτε μόνο λάιβ θα δουν αν πέσει το σημείο Δρόσου,,, και επίσης η αυριανή μέρα δε πιστεύω να χει υγρασιες , μεγάλες....Χωρίς χαμηλο δεν έχει υγρασιες μεγάλες οποτε θα Χίο και και με 2 βαθμούς άνετα 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχω πολύ χαρά για την Βέροια και τον φίλο μου τον σωτο ειδικά...θεωρώ την Βέροια μαζί με την Έδεσσα και το Κιλκίς τις 3 χιονοδυναμεις της κεντρικής Μακεδονίας και 10 χρόνια για ιστορικό χιονιά περίπου του μισού μέτρου είναι πολλά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλο μηνα απο αυριο βραδυ τρικαλα καρδιτσα ασπρισματακι λαρισα η μιση πολη θα βλεπει χιονι και η αλλη μιση χιονονερο λογικα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Έχω πολύ χαρά για την Βέροια και τον φίλο μου τον σωτο ειδικά...θεωρώ την Βέροια μαζί με την Έδεσσα και το Κιλκίς τις 3 χιονοδυναμεις της κεντρικής Μακεδονίας και 10 χρόνια για ιστορικό χιονιά περίπου του μισού μέτρου είναι πολλά...

Βγάλε Έδεσσα βάλε Νάουσα! Πολύ περισσότερο υετο σε κάθε κακοκαιρία! Η Έδεσσα πάει μαζί με μας στον υετο πάνω κάτω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Έχω πολύ χαρά για την Βέροια και τον φίλο μου τον σωτο ειδικά...θεωρώ την Βέροια μαζί με την Έδεσσα και το Κιλκίς τις 3 χιονοδυναμεις της κεντρικής Μακεδονίας και 10 χρόνια για ιστορικό χιονιά περίπου του μισού μέτρου είναι πολλά...

Δηλαδή το αυριανό μπορεί να φτάσει τη Μηδεια; (για Βέροια μιλαω)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, chrys92 είπε:

Δηλαδή το αυριανό μπορεί να φτάσει τη Μηδεια; (για Βέροια μιλαω)

Έτσι όπως το κόβω άνετα και πιο πολυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ISIMERINOS είπε:

Έτσι όπως το κόβω άνετα και πιο πολυ

Για εδώ κάτω να φανταστώ ούτε για πλάκα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...